Toto je ukázka z článku.

Zajímavá zpráva z prosince roku 2018 zahýbala celým světem. Údajně bylo 19. prosince 2018 pozorováno obrovské UFO nad Pentagonem, které předalo lidstvu vzkaz prostřednictvím opakovaného rádiového vysílání. Lidé se však přou o pravosti důkazů a o tom, kdo je skutečný autor záznamů. Čím víc jsem toho k tématu našla a čím víc zdrojů pročetla, tím zajímavější celá věc je. Nakonec se zdá, že vyplouvají na povrch spíše odhalení o snaze zakrýt pravdu a udělat z ní v očích veřejnosti lež, než že by šlo u skutečný prokázaný hoax.

Jak to celé je a kde je pravda? Na to se spolu dnes podíváme. Kvůli délce rozboru však rozděluji článek do dvou dílů. Na druhý díl se můžete těšit pozítří.

Richard Wilson nahrál na svůj youtube účet video s názvem ,,Pyramidové UFO nad Pentagonem 19.prosince 2018″. Záznam uveřejnil ten samý den kdy ho pořídil s následujícím komentářem:
,,UFO pozorované nad Pentagonem, Washington DC. Nemohli jsme zastavit, protože tu jsou všude dálnice. Je mnoho míst nacházejících se hodně blízko Pentagonu, kde je zakázáno zastavit.“
.

Celý článek zde: Aluška.org: Nad Pentagonem bylo pozorováno 19. prosince UFO ve tvaru pyramidy. Proběhlo o tom utajené jednání na zasedání OSN, nebo je všechno pouhá animace? / 1. díl

.
.
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.