Zažili jste někdy bláznivou náhodu, která byla tak neuvěřitelná, že by vám to nikdo z vašich přátel ani neuvěřil? Tyto náhody jsou tak přitažené za vlasy, že i vy máte problém uvěřit, že se fakt staly… Tyto náhody jsou také známé jako synchronicity. Synchronicity jsou náhody, při kterých dochází k vysoce nepravděpodobným událostem.

Když zažijete synchronicitu, je vždy nesmírně obtížné ji někomu vysvětlit. I když se o to pokusíte, nakonec jen blábolíte jako blázen. Nemůžete se divit, že vám nikdo nevěří, protože i vy sami máte problém tomu uvěřit.

Je to, jako když si vzpomenete na někoho, s kým jste léta nemluvili, a o pár vteřin později zazvoní telefon a zvedne to přesně ten starý přítel. Je to zcela mimořádný zážitek. Někteří lidé si však synchronicitu pletou s náhodou.

Náhoda není totéž co synchronicita. Náhoda je prostě okamžik, kdy dojde ke dvěma událostem nebo okolnostem bez zjevné souvislosti. Synchronicita je odrazem propojení člověka s okolním světem. Lidé, kteří zažívají synchronicity, jsou silně propojeni s vesmírem a intuice jim umožňuje lépe porozumět tomuto jevu. Synchronicity mohou být často špatně interpretovány a nerozpoznány.

Pokračování článku: Náhoda vs. Synchronicita: Znamení, která byste neměli ignorovat

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.