…..MADAMME MERKELOVÁ začíná mít těžké spaní díky utečencům. Nemějte obavu, bezesné noci budou mít, i čeští politici. Údajní politici kteří politiky nejsou, přijímají do vlády nejraději špatné herce ze „showbyznysu“. Na čí příkaz? No přece jů es ej. Třeba takový ministr obrany byl špatným hercem a ještě horším „údajným politikem“. A vůbec český parlament je sezení kašparů a šašků bez vlasních názorů. Hlavně že se sypou prašulky daňových poplatníků, které následovně rozkradou. Knaknuté mejlíky SOBOTKY o mnohém vypověděly. Jen se divím proč se nenachází za mřížemi za prokazatelnou vlastizradu stejně jako MADAMME MERKELOVÁ????

13:54

Najnovšie protesty v Kolíne: “Pani Merkelová, kde ste boli teraz?!”

 

Kolín 07. januára 2015

V Kolíne nad Rýnom protestovalo niekoľko stoviek ľudí proti masovému obťažovaniu žien na Silvestra. Kritika bola adresovaná predovšetkým voči kancelárke Angele Merkelovej

protest_kolin

Na protest proti obťažovaniu žien počas silvestrovskej noci sa v utorok večer do ulíc vybralo niekoľko stoviek ľudí. Podľa polície sa protestov zúčastnilo približne 250 až 300 mužov a žien v prednej časti kolínskej katedrály. Vyzvali na viac úctivosti a lepšiu ochranu žien pred násilím. Protest bol zorganizovaný prostredníctvom sociálnych sietí. Mnoho účastníkov vyjadrovalo svoj hnev. Na plagátoch sa objavili heslá, ako “úbohý Kolín”, “Ďakujeme vám, pani Rekerová!” Alebo “Pani Merkelová: Kde ste boli teraz? Čo na to poviete?”

 

Videá:

 

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.