08:54

Co nám politici tají.

 [wp_ad_camp_1]

Vláda schválila trvalý/!/ pobyt imigrantů v Brně, Havířově, Jaroměři, Ústí nad Labem. Byt dostali zdarma, nájem jim platí stát. Stát jim platí kurs češtiny. Zřejmě jde o významné vědce, profesory a lékaře…Měsíčně dostávají od státu /kromě mnoha jiných výhod/ sociální dávky 21 000 kč. Tak proto není na důchody víc peněz!

Na veřejném setkání v Havířově náměstek primátora Šlachta okřikl Okamuru a diskutující, aby mlčeli. Ubytování vandráků, pardon „ubohých uprchlíků“ v Havířově schválila zdejší KDU-ČSL a ANO. S fašistickým vystupováním útočil tento poslanec i na Okamuru, že je darebák, a rasisticky jej urážel. Tak tohle je ta pravdoláska a demokracie? Další zastupitel ČSSD řekl Okamurovi, že může být rád, že ho nechali vystoupit. Přitom jde o poslanecké právo vystoupit na jakémkoli zastupitelství. Takže v Havířově vládnou fašisté! 150 dalších bytů v Havířově je určeno pro ziskovky, které tam ubytují další špičkové profesory a vědce ze Sýrie. Křestanským rodinám bylo bydlení odmítuto na rozdíl od muslimských rodin.

Ministerstvo vnitra vyhlásilo tendr, kdo chce ubytovat imigranty v Karvinné. Byznys je byznys, horníci bydlet nemusí. Stát platí této firmě nájem kolem milionu ročně za ubytování cizáků. Za jejich ubytování odpovídá Jidáš.

Vláda zaplatila cestu do Německa „Syřanům“, kteří byt, jež dostali u nás zdarma /!/, hodnotili jako chlév. Tak proto není dost peněz pro invalidy, zdravotní sestry a učitele!

Starší bratr Okamury je v rodině neoblíben, je to černá ovce rodiny a notorický lhář. O cizáky se stará, ale za deset let si neudělal ani trochu času, aby navštívil svého těžce nemocného otce v Japonsku. Neštítí se ničeho, stejně jako Bureš.

Vláda podepsala smlouvu CETA, proto jsme povinni odebírat z Kanady rakovinotvornou genetickou pšenici a kukuřici.

Vláda nechce zrušit na rozdíl od Polska, Madarska, USA, Finska a dalších zemí ziskovky s politickým programem. Vláda odmítla transparentnost financování ziskovek. Striptérovy, pardon, Jandovy Evropské hownoty jsou financovány z Norska a Sorošem. Ano, tím přestárlým psychopatem, jehož školu chce u nás Andrej a Drahoš. Přesto budete volit Andreje?

Těžbu lithia podporuje známý miliardář Janeček, bojovník proti korupci. Dle Okamury strategické suroviny patří státu – voda, nerosty, uhlí atd.. Dle ANS to nemá SPD v programu…Jsme 4. největší naleziště lithia na světě. Máme zásoby ve výši 4 mld. kč.

Máme jednu z nejhorších regulací vývozu kapitálu do ciziny. Omylem to přiznal soudruh Šmudla, pardon, Špidla, hlavní poradce Bohuše. HDP ČR je srovnatelné s HDP chudší části Evropy- Irsko, Portugalsko, Řecko. Existují ještě chudší a zadluženější státy v Evropě než tyto jmenované? Platy oproti světu máme třetinové, důchody čtvrtinové, přesto, že objem peněz v ČR je stejný jako v jmenovaných státech. Kde ty peníze jsou???

Vláda odmítá napsat zákon o zákazu vyvádění kapitálu do ciziny, který dlouhodobě požaduje po vládě Okamura, a krutý diktátor na Východě to dávno prosadil. I proto máme tak nízké platy. I proto roste ruská ekonomika. Chcete mít stále malé platy a volit stále jakoukoli velkou stranu? Jeden důchodce mi řekl, že Bureš je dobrý, protože mu zvýšil důchod o 350kč, a proto se má lépe… Bože, odpust chudým duchem. Orbán povolil vyvést jen deset procent zisku cizích firem. Náš stát ročně přichází o 400 mld. kč. Takže dluh necelé dva biliony  mohl být zaplacn už během tohoto volebního období z těchto peněz. Soudruhu Bureši, skutečně takto řídíte své firmy?

Intervence proti koruně – proti byl jen Okamura. Stálo nás to dva biliony. Vláda tuto loupež století celé roky ignorovala. Proč asi? Cui bono?

Sobotka a Bureš podporují Macarona ve Francii. Veleben je ten, kdo preferuje cizáky.

Máme jedno z nejvyšších zdanění na světě. Zaměstnavatel odevzdává 35% daní z vašeho platu ze superhrubé mzdy. Ve skutečnosti je to 42% z hrubé mzdy. I proto máme tak nízké platy.

Bezvízový styk s Tureckem odsouhlasila vláda. Jde na ruku velkým firmám, které preferují levné cizince. Proto někteří naši lidé nemohou najít práci.

EU nám vrací 80% toho, co tam dáme. Takže 20% doplácíme ze svého. Ve skutečnosti to je mnohem víc. Ale to by bylo na velmi dlouhý článek.

Hádejte, který politik, jako jediný, tato fakta zveřejnil a jako jediný za tyto věci bojuje?

Zdroj-SR – Tomio Okamura o všem, co vás zajímá.

Zdroj (1)

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.