[wp_ad_camp_2]

Milí čtenáři, minulý týden jsem se potýkala s něčím neuvěřitelně vysilujícím a nebyla jsem zdaleka jediná.
Vzalo mi to veškerou fyzickou energii, takže jsem prakticky celý týden těžila z práce, kterou jsem udělala týden předtím. Mělo to nástup zhruba v pondělí, pár dnů předtím jsem byla taky trochu bez nálady, ale dalo se to ještě ignorovat. Ráno (pondělí) jsem se probudila a zjistila jsem, že jsem tak šíleně unavená, jakobych vlastně v noci nespala. V celém těle jsem měla svalové napětí, takové co zmizí když se protáhnete, ale tohle nemizelo ani po protažení, mohla jsem se natahovat klidně celý den jako žížala a pořád jsem měla unavené svaly. Stačilo jenom vyjít schody, hned jsem se zadýchala, udělalo se mi špatně a musela jsem si sednout.
Nejsou to u mne v žádném případě normální stavy a i když mám někdy den kdy jsem unavená a potřebuju odpočívat, tak přece nejsem devadesátiletá stařenka, abych nemohla normálně vylézt do prvního patra! Speciálně když poslední dva roky tak posiluju, minulý týden jsem za jedno odpoledne odnosila 23 krabic se dřevem a naskládala si ho do domu, zvládla jsem sama celý kubík. – Jeden týden mám obrovskou sílu i výdrž a najednou přijde pondělí a veškerá moje síla je pryč, jakobych nikdy neposilovala, nikdy necvičila, nikdy neběhala, jakobych byla stařenka co na kostech nemá prakticky žádné svaly.
.
Tuto extrémní únavu doprovázely i migrény. Nepomáhalo jít si lehnout, nepomáhalo se z ní vyspat. Hlava vás bolela když jste šli večer spát a stejně hrozně vás bolela, když jste se ráno vzbudili.
Do toho mě celý týden neskutečně svědily oči, ale tak, že jsem se v noci budila se svědícíma očima (hlavně spojivky), musela jsem vstát, oči si vypláchnout vodou a pak asi 20-30 minut postupně vystříkávat koloidním stříbrem, aby se to uklidnilo. Tak jsem usínala úplně zlitá stříbrem a mokrá, oči mi z toho tak strašně slzely jakoby se snažily vyplakat samy sebe.
Oči mě pálily, řezaly a vždycky když přišlo svědění, popraskalo mi bělmo a pak jsem viděla na dálku dvojitě. Skoro jako kdyby mě někdo otrávil. Až na to, že jsem neměla žádnou teplotu, ani střevní problémy, ani jsem nesmrkala, nic mě nebolelo (kromě hlavy). Jenom ta příšerná únava.
.
,,Magnetické pole poslední týdny sleduju pravidelně a ty výkyvy v něm jsou ohromné. Pozoruju to na sobě taky, vždycky když je silný výkyv tak mi to pohne s psychikou nebo jsem unavený a to brutálně. Třeba v noci z pátku na sobotu jsem spal nějakých 11 hodin a ráno jsem se vzbudil a připadal si, že jsem vůbec nespal, jako bych jel non-stop.
Taky ta sobota pak tak vypadala, vyloženě den blbec pro mě.“ (Zdeněk 18.9.)
.
Musím přiznat, že s tím nočním svěděním očí mám problém už několik měsíců, ale nebylo to na denní bázi. Stávalo se mi že jsem v noci spala, najednou mě strašně svědí oči a sebralo mi to asi hodinu spánku, než jsem je vyčistila a vydezinfikovala. I obyčejná voda hned pomůže. Vždycky se mi to stalo v noci poté, co jsem byla venku, speciálně pokud tam mrholilo nebo trochu pršelo a něco se mi dostalo na obličej. Ale minulý týden to byl opravdu extrém. Myslím si, že něco musí být nově ve směsce kterou na nás práší a museli tu dávku zvýšit. Nevím co je to za látku, ale je strašně agresivní.
Toto svědění očí během několika měsíců pozorují i moji přátelé, kteří bydlí poblíž. Je to společný problém nás všech. Prvně jsem se lekla že je to snad nějaká alergie, ale že bychom ji dostali všichni naráz, je samozřejmě nesmysl.
Jeden den když mě takhle začalo brutálně svědit oko, běžela jsem k zrcadlu a místo abych začala okamžitě vyplachovat, chvilku jsem se na sebe koukala. A viděla jsem jak mi okamžitě rudne oko, jak mi praskají žilky a jak slzí ostošest, v zoufalé snaze to něco vypláchnout ven…
Ještě předtím než došla tato fáze absolutní únavy a svědění očí, dokopal mě tento problém k tomu, abych udělala radikální úklid celého pokoje (i zbytku domu), odstranila jsem z něj všechno peří, smyla prach z vršků skříní, sundala staré liány potosu na které se práší a udělala si pokoj takřka pro alergika, v tiché naději že se to snad zlepší… A vůbec to na to nemělo vliv. Prostě to není normální prach a není to alergie.

CELÝ ČLÁNEK NAJDETE ZDE: ALUŠKA.ORG – Co na nás vysílali v období 16.-25.9.2017??

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.