Hurikán Matthew a jeho nástupce Irma učinily z počasí téma, ke kterému se již lidé nekloní pouze když jim dojdou nápady v konverzaci.

Od masivních záplav až po rozsáhlé škody způsobené množstvím suti, lidé byli svědky oné obrovské síly, jakou představuje matka příroda – nehraje tu však roli i něco dalšího?

[wp_ad_camp_1]

Dlouho se šíří zvěsti o tom, že vláda USA je již po desetiletí zapojena do projektu geoinženýrství – a proč ne? Schopnost ovládat počasí se může stát ultimátním nástrojem, který lze použít k dobru, ale i k destrukci.

Ať už se jedná o chemtrails nebo o zařízení manipulující počasí, jakým je HAARP, spojnice mezi tajnými vládními operacemi a účinky, jaké mohou mít na počasí, nesmí být odsouzena jenom jako konspirační teorie.

A nyní, vlatní satelitní obrázky NASA odhalují to, co je označováno jako „šokující důkaz klimatického inženýrství.“

 

[wp_ad_camp_1]

Podívejte se sami:

Poblíž Východního pobřeží Austrálie
“U západního pobřeží Afriky“
[wp_ad_camp_1]
“Kalifornské pobřeží”

“U západního pobřeží Afriky“
[wp_ad_camp_1]
“U západního pobřeží Afriky“
 
“Jih Španělska, Alboránské moře“ 
[wp_ad_camp_1]
 
“U západního pobřeží Afriky“

Pobřežní oblasti Afriky jsou oblíbeným místem pro geoinženýrské experimenty, přestože jsou mainstreamovými médii označovány jako výsledek pouhého „prachu“ ve vzduchu.

[wp_ad_camp_1]

Článek Fox9 News uvádí:

“Právě nyní je většina Mexického zálivu a některé části Karibiku o trochu teplejší, než jsou běžné teploty oceánu v tropickém prostředí.“

“V atmosféře je však tolik prachu a suchého vzduchu, že bouřky jsou rozehnány dřív, než stihnou vůbec začít.“

Někteří teoretizují, že technologie geoinženýrství dokáže – a také je k tomu již využívána – manipulovat větší bouřkové systémy, jako jsou hurikány.

Ve skutečnosti se tato tvrzení již zaměřují na hurikán Matthew, což naznačuje, že „vlnky“ na fotografii bouře, která se nachází níže, ukazují na přenosy silných „radiofrekvenčních/mikrovlnných vln a atmosférických aerosolů.“

I kdyby toto všechno byla pravda a dokonce i když by to bylo prováděno s dobrými úmysly, jaké jsou důsledky hraní si na boha počasí?

[wp_ad_camp_1]

Po více než 65 letech klimatické „intervence“ došlo k opravdu rozsáhlým škodám na pro život důležitých systémech Země (spolu s dalšími nesčetnými formami antropogenní destrukce biosféry).

Na obrázku níže je ukázáno, jak mohou radiofrekvenční přenosy ovlivnit formování mraků díky „sprejování toxických elektricky vodivých těžkých kovů“:

Na nádledujícím snímku autor ukazuje, že poblíž postavili stanici HAARPu, která generuje unikátní vzor oblačnosti.

[wp_ad_camp_1]
O manipulaci počasí se můžete více dozvědět v tomto videu:

 

přeložila: raja

zdroj: 1

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.