…..budeme pevně věřit, že po pádu moci globalistů v Americe se všechno změní i v Čr. Už je načase, aby zločinci byli odstaveni od moci kdekoliv na světě….

14:59

 

VIDEO: Donald Trump – „Naše velká civilizace v Americe a celý civilizovaný svět se přibližuje momentu zúčtování“.

 

 https://www.youtube.com/watch?v=MSwHic4kaEE

Zdejší čtenář Vladimír vložil do diskusí odkaz na video, které vkládám. Jde o projev Donalda Trumpa, ve kterém kritizuje americký establishment a obviňuje jej ze stavu, v jakém se Spojené státy nacházejí.

[wp_ad_camp_1]

„Toto není pouze další čtyřleté volební období. Jedná se o křižovatku v dějinách naší civilizace“ – říká Donald Trump a následně kritizuje globalizační politiku USA.

VIDEO: Donald Trump -

„Naše velká civilizace v Americe a celý civilizovaný svět se přibližuje momentu zúčtování“.

„Ústřední základna světové politické moci je tady v Americe. A je to naše zkorumpovaná politická garnitura, která je největší hybnou silou v pozadí snahy o radikální globalizaci a získání převahy nad pracujícími lidmi. Jejich finanční prostředky jsou prakticky neomezené, jejich politické prostředky jsou neomezené. Jejich mediální vliv je nesrovnatelný.  A v neposlední řadě – hloubka jejich nemorálnosti je naprosto neohraničená“.

………………………………………………

O tomto projevu D. Trumpa nelze říct nic jiného, než že v něm kritizuje globalizační politiku americké vlády, navíc doplňuje, že světové politické centrum je právě ve Spojených státech a přidává, jakými neomezenými prostředky světová politická moc vládne. Z čehož logicky plyne, že Donald Trump, který se navíc chce globalistům postavit, nemůže být jejich prezidentským kandidátem.

Ve závěru svého posledního článku (zde) píšu: „Celkově od roku 2012, kdy proces stěhování moci z USA do Číny naplno začal, se stalo to, že zájmy globalistů se stále více rozcházejí se zájmy USA, což je pro Spojené státy novinka k nepochopení, neboť cca 200 let byly přesvědčené, že „globalizace = Spojené státy v roli globálního vůdce.“

A řeč Donalda Trumpa je pro mě potvrzením tohoto nepochopení. Mým pohledem totiž D. Trump správně popisuje, že centrum světové politické moci je (dosud bylo) ve Spojených státech, obávám se však, že D. Trump nepochopil, že to není pouze on, kdo si již Spojené státy jako centrum světové politické moci nepřeje, ale že ještě více si to nepřejí ti, kteří kdysi dávno ze Spojených států centrum světové moci učinili (GP). A že bojuje-li D. Trump proti Clintonové a spol., naplňuje tím zájmy těch, kteří si Clintonovou a spol. rovněž nepřejí – naplňuje tedy zájmy globalistů (GP).

Popisuje-li k tomu, jakou moc mají globalisté (GP) přes média, tak v podstatě popisuje, kdo Clintonovou přes gradující skandály likviduje a kdo mu tím vlastně pomáhá k vítězství (či přinejmenším k prohře Clintonové i v případě, že by Trump nezvítězil).

Hovoří-li D. Trump dále o „historické křižovatce“, nějakým způsobem má informace globalistů (GP) o tom, že tyto americké volby jsou výjimečné a že časy se pro Spojené státy (a tím i pro svět) velmi mění.

Související: „Proč Spojené státy čeká rozklad“

-Pozorovatelka-  6.11.2016

Zdroj: http://aeronet.cz/news/video-donald-trump-nase-velka-civilizace-v-americe-a-cely-civilizovany-svet-se-priblizuje-momentu-zuctovani/

[wp_ad_camp_2]

[wp_ad_camp_3]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.