Tento zážitek ukázkově popisuje nebezpečné čarodějnice, které loví na ulicích své oběti. Mnoha lidem se už stalo něco podobného, mnohdy najdu zážitky tohoto typu i popsané v diskuzích, nebo v mailech.
Kdo jsou ti záhadní lidé, co vás osloví na ulici, vypadají jakoby o vás všechno věděli a vnucují svou pomoc? Je dobré jim věřit, nebo se od nich raději držet dál?
Ačkoli se už stalo, že tato náhodná pouliční čarodějnice pomohla a dobře poradila (což ale není tento případ), mějte se na pozoru a dejte na varovná znamení. Můžete se setkat s někým, kdo vám naopak pořádně zavaří.

Následující zážitek popsala slečna Hailey Reese na svém youtubovém kanálu v roce 2017. Článek je volným překladem vyprávění:

Zdráhala jsem se tento zážitek sdílet, protože mě tehdy fakt hodně vyděsil. Původně jsem si myslela, že ho nikdy vyprávět nebudu, ale jste pro mě jako moje rodina, takže tady je. Pokud nevěříte čemukoli z toho co dneska řeknu, nemusíte. Jen sdílím svůj zážitek s černou magií… Existuje dobrá a černá magie. Černá magie je charakteristická tím, že se k dílu pozve temná síla, démon, nebo se míří na někoho, komu chce praktikující ublížit.

Stalo se to v Los Angeles. Moje mamka nakupovala v obchodě Target. Vybírala tam oblečení. Najednou k ní přistoupila nějaká žena a řekla: ,,Týjo, vaše dcera!”
Moje máma tam byla úplně sama a protože má dcery dvě, mě a Jůlii, otočila se na ni a zeptala se: ,,Prosím?”
A ta paní řekla: ,,Vaše dcera.”
A moje máma na to: ,,Ano?”
A paní jí začala vyprávět, jak bude její dcera v budoucnu strašně moc úspěšná, slavná, ale něco temného se ji pokouší zastavit.
Moje máma jí na to nic moc neřekla, ale poslouchala pozorně.

Žena vyprávěla o mé zářné budoucnosti a o různých podrobnostech z mého života, které nemohla vědět. Ale trvala na tom, že je nutné vyčistit moji auru, aby mě žádná temná energie zastavit nemohla.

Pokračování článku: Našla si mě vypočítavá čarodějnice: Pod příslibem pomoci nás proklela

.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.