Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu
  Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu

  Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu

 • Obchodnice s lidmi se odvolala proti rozsudku smrti
  Obchodnice s lidmi se odvolala proti rozsudku smrti

  Obchodnice s lidmi se odvolala proti rozsudku smrti

 • Všechny země NATO souhlasí, že přijetí Ukrajiny do Aliance je prozatím nemožné
  Všechny země NATO souhlasí, že přijetí Ukrajiny do Aliance je prozatím nemožné

  Všechny země NATO souhlasí, že přijetí Ukrajiny do Aliance je prozatím nemožné

 • Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká
  Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká

  Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká

Související zprávy

Nastal čas shromáždit lidi s vidlemi a odstřelovače, a vlítnout s nimi do paláců…..

…..to víme dlouhou dobu. Je zajímavé, kdo napsal větu v nadpise a co tím vlastně chtěl lidem naznačit. Článek je dost náročný na popřemýšlení a skloubení faktů dohromady….

05:55

Překlad: milá skvělá víla slunce – katrin- z našich řad…..

zimní víla slunce

HILARY

Nastal čas shromáždit lidi s vidlemi a odstřelovače, a vlítnout s nimi do paláců největších khazárijských mafiánů.
Podle zdrojů tato věta, i když ne úplně přesně v tomto znění, zazněla v dopise Josepha Dunforda, (nejvýše postavený vojenský úředník v US Armed Forces a hlavní rádce prezidenta USA ohledně vojenských rozhodnutí) který byl poslán každému členovi americké armády. V dopise Dunford píše, že každý člen americké armády přísahá věrnost, důvěru prosazování a chránění americké ústavy.

Toto je přímý rozkaz generála, který požaduje bránění ústavy. Ale co chce vlastně bránit? V ústavě je totiž psáno, že kongres:

1.) má právo tisknout peníze, regulovat hodnotu jejich i ostatních měn vůči dolaru.

2.) trestá za padělání finančních jistot a mincí v USA. Jinými slovy jste se složením přísahy zavázali k následování Federálního rezervního systému a ke stíhání osob, nebo skupiny osob, které falšují nebo disponují peněžními padělky takzvaného dolaru, který platí od roku 1913.

deklarace

Ve svém dopise Dunford také poukazuje na jeden závažný fakt „naše odhodlané dodržování principu civilní kontroly ozbrojených sil je minimálně od roku 2000 neplatné a bezcenné jelikož volby jsou a byly zmanipulovány a nám, občanům, bylo ukradeno privilegium volby.“

Takže podle generála Dunforda by američtí ovčané měli jít do Washingtonu D.C a zde lobovat za návrat svého práva- tj. civilní kontroly vlády. A získat tímto způsobem nazpět původní a ryze čistou demokracii a svobodu tisku. Na základě pravdivého tisku si občané mohou zvolit jejich zástupce a takovéto demokracii pak bude armáda sloužit ráda.

my lidé - dokumenty
*Preambule USA a 9th amendment jasně říkají, že lid má být zdrojem vládní moci. 9th amendment jasně říká, že člověk má určitá práva (v tomto případě je to právo volby), která mu NIKDO nesmí 
vzít- ani vláda.
V sousední Kanadě jsou lidé, vláda ale i ozbrojené síly ochotni pomoct jejich americkým bratrům a sestrám za jejich osvobozením od nadvlády Khazarských gangsterů.
White Dragon Society se také pouští do podpory boje proti Khazarijské mafii. Jako příklad uvádí lidi, kteří si své peníze vydělali vylepšením života lidí, jako například Bill Gates,majitelé Apple Computer a Larry Ellison z Oracle Computer. Na druhé straně stojí lidi, kteří své bohatství získali podvody-tj. ona Khazarijská mafie.

Hillary Clintonová již zaslala 1,8 milionu dolarů do Quataru spolu s plány na její útěk do tamějších končin. Avšak jí ani jejím povedeným kumpánům ze zločinecké rodinky nebude, dle zdrojů, útěk umožněn.
Toto je oficiální znění vyjádření se Pentagonu k celé věci: „Tato tichá Hillarina prezidentská kandidatura je tvrdě konkurována jejím protivníkem, a taktéž kandidátem na post prezidenta USA, Donaldem Trumpem. Donald Trump funguje něco jako čisticí prostředek, který čistí špínu tím, že udává vše na pravou míru zveřejňováním informacím. Taktéž má Donald obrovskou sílu a disponuje NSA špionáží.“

trump jako uklízeč špíny
Donald Trump jako uklízeč politické špíny

 

HILLARIN ÚPRK DO KATARU
Hillarin úprk s nakradenými penězi do Qataru

NSA potvrzuje, že Hillary Clintonová je vinna za masovou vraždu (na Haiti, Fukushimě, Lybii, Sýrii a jiným místech) a že řádění její ale i jejich zločineckých kumpánů musí být zastaveno.
Když už jsme u NSA, tak jsem byl minulý týden požádán o odložení veškerých mobilních zařízení a kreditních karet a šel se setkat s vůdcem Iluminátů „Alexandrem Romanovem“ na bezpečném místě za účelem získání tajných informací. NSA totiž moc dobře ví, že nic digitálního není bezpečné a to je ten důvod, proč se ty důležité informace sdělují pouze z očí do očí.
Zpráva, kterou pro mě NSA měla, byla ta, že oni všichni (Xi Jinping, Vladimír Putin a Barack Obama) přijímají rozkazy přímo od Evelyna de Rothschielda. Tato informace je potvrzena i CIA.
Ruští WDS členové také potvrdili, že Vladimír Putin, který mimochodem není pravý originál, dostává rozkazy od Rothschildů.
Před nedávnem proběhl velký internetový „úklid“, při kterém byly všechny obrázky Vladimíra Putina za všechny ty roky upraveny tak, aby vypadaly jako dnešní Putin. Avšak když si zajdete do archivu a budete mít tu možnost vidět originální papírové fotografie a porovnáte je s podobou dnešního Putina, tak můžete potvrdit, že Putin zemřel před dlouhou dobou a že se tu mezitím stihlo vystřídat Putinů šest.

tm dodává: nepíší zde nic o tom „putinovi“, který je z povrchu planety. Tak to je zajímavé. Asi vědí proč zde tímto způsobem „informují“ lidi.  Situace je naprosto podobná ne-li stejná jako s Hitlerem, v době minulé. Také byli dva. Hodný a zlý. Ale tentokráte se jim plán nepodařil. Zůstal právě ten hodný. Buďte ale prosím klidní, brzy se vše ukáže….
Ruské zdroje poskytly i tyto úžasné informace:

„Ruská federace je soukromá korporace Rothshildů, která byla zaregistrována v Londýně v roce 1991 s DUNS číslem 531 298 725. Ředitelem této soukromé korporace je Medvedev Dmitry Anatolejevič. Pravé jméno více prezidenta ruské federace není Dmitrij Anatolejevič ale Menachem Aarantovitch Mendel (Khazarijský Žid).“
Ruské zdroje mimo jiné uvedly to, že přes 7 000 ruských vojenských úředníků a patriotických společností bylo s tímto faktem výše obeznámeno.

Rusové také tvrdí, že takzvaný Putin byl pro oddělení Ruska, avšak se říká, že se Rusové, Ukrajinci a Bělorusové opět brzy spojí v jeden velký mocný národ.
Také víme, že Spojené Státy Americké s.r.o. je soukromá Rothschildova zahraniční korporace registrovaná v Gasking Way 10687 STE 101, Manassas, VA 20109. Další z Rothschildových korporací s DUNS číslem je například Evropská komise nebo OSN.
Jak Neil Keenan uvedl, Fed Chairperson Janet Yellent, Bank of England, Marc Carney a malajsijský premiér ministr Najib Razsak, se v současné době snaží o použití certifikátů zapomenutých Fredem Wilfredem Saurinem a chtějí předstírat, že jsou jištěni miliony tunami zlata.
http://neilkeenan.com/neil-keenan-update-globalists-desperation-health-and-wellness-the-end-of-big-pharma/
Dle WDS zdroje mají v úmyslu tento padělek zneužít za účelem výroby 41 trilionu peněz aby financovali globální úplatkářskou kampaň stvořenou za účelem uchování jejich rodinné moci.
http://benjaminfulford.net/2016/10/31/the-message-for-the-khazarian-mafia-is-trick-or-treat-surrender-or-die/

potud náš překlad z jiného zdroje. Doplňujeme další fakta od Benjamina Fillforda:

Čínské vládní zdroje také sdělili, že Rothschildové se snaží přesvědčit Čínu, aby zahájila válku proti americké armádě v Jihočínském moři. To proto, že Rothschildové, aby se zabránilo probíhající revoluci ve Spojených státech proti jejich vládě, zoufale potřebují spuštění 3. světové války.

Zdroje NSA to potvrzují. Oni také uvedli, že vpád 9 násilníků do domu tohoto spisovatele minulý týden bylo nařízeno prvním japonským otrokem a premiérem, ministrem Šinzó Abem, a což bylo zase nařízeno prezidentem Číny, Xi Jinpingem, kterému to zase bylo nařízeno Evelynem de Rothschild. Tento spisovatel obdržel omluvu a donutil Rothschilda, aby ukončil obtěžování.

Skutečnost, že Abe, který byl v Japonsku před pár lety vedoucím kampaně proti Číně se teď najednou přiklání k Číně a olizuje čínské nohy, je jasným znamením, že to není nic víc než loutka Rothschildů. Rothschildové říkají číňanům všechno, co chtějí slyšet v zoufalé snaze, aby se jim dostalo čínské ochrany proti americkým vojenským a výzvědným službám, které jsou nyní v celých Spojených státech na válečné stezce proti nim.

Různé čínské zdroje potvrzují, že Čína měla minulý týden v Hongkongu celou řadu důležitých setkání v Tchaj-wanu a Pekingu, kde bylo rozhodnuto, že Čína chce světový mír a přátelství, a nebude souhlasit s plánem spustit 3. světovou válku.

Také se požádala Čína, aby koupila analogovou filmovou kameru (všechny digitální fotoaparáty mají GPS) a vyfotila jeden ze svých zlatých skladů s aktuálním datem nějakého periodika před sebou na potvrzení, že tam zlato je, což nebyli schopni doposud udělat.

Není-li zlato, pak je třeba použít na podporu měny suroviny, nemovitosti a další věci, které skutečně existují.

Uhlíková hlasovací práva z Pařížské dohody, které bylo dosaženo v loňském roce a bude brzy ratifikována, což dá Číně větší zapojení do rozhodování než USA, se zdají spravedlivá a mohla by být použita jako základ při rozhodování o tom, jak se bude vytvářet a používat budoucí měna. Jinými slovy, na ratifikaci a uskutečnění je již připraven mnohem spravedlivější systém, kterým se bude rozhodovat, co bude lidstvo dělat v budoucnu.

Japonská královská rodina, americká armáda a čínská armáda, mezi mnoha jinými, rovněž vyjádřili svou podporu pro vytvoření agentury pro plánování budoucnosti s meritokraticky vybranými zaměstnanci, kteří by prováděli plány, jenž by obrátili tuto planetu v ráj jak pro člověka, tak i všechny ostatní živé bytosti.

Mezitím byl vyléčen pomocí nejmodernějších metod léčitelství můj webmaster, který byl napaden jedem, který způsobuje rakovinu. Jak to byl osobní útok na někoho blízko mě, bude existovat protiútok. To znamená, že hlavy nemocnice univerzity v Keio, Japonská lékařská společnost a Lékařská společnost Spojených států budou zatčeni a bude nuceni informovat o svých šéfech, Rockefellerech.

Nemylte se, rakovina vůbec neexistovala, dokud Rockefelleři a jejich společníci Chazařinezačali dávat rakovinotvorné látky do různých výrobků denní potřeby.

Studie tisíce egyptských mumií použitých na ověření, že rakovina neexistuje. Před sto lety v USA, než se Rockefeller začal starat o zdravotnická zařízení, měl rakovinu pouze jeden z 20 lidí. Teď je to jeden z každých dvou (osob).

Navíc lékařská mafie zabila každý rok miliony lidí s jedy a radiace jako součást jsvé falešné války proti rakovině. To znamená, že prakticky každý, kdo toto čtete měl blízkého člena jeho rodiny zavražděného Chazarskou mafií.

Poctiví onkologové sdělují svým pacientům, že jim není povoleno, pod trestem ztráty jejich lékařských licencí a kariér, vyléčit rakovinu přirozeně a říkat jejich pacientům, aby vyhledali léčbu jinde.

To je důvod, proč jak armáda tak i agentury Spojených států musí provést útoky na lékařské asociace, ukončit toto vraždění otravami a radiačními podvody, a zatknout vůdce.

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

 

[wp_ad_camp_2]

[wp_ad_camp_3]

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
3 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře