Pro většinu lidí je docela snadné se naučit, jak vidět první vrstvu aury. Můžete vidět aury kolem lidí, zvířat a rostlin jako světle modré halo kolem jejich fyzických těl. S troškou cviku se můžete naučit, jak uvidět éterickou vrstvu aury, zhruba za 30 minut. Následující tutoriál vysvětluje, jak toho dosáhnout.

[wp_ad_camp_2]

Pro podrobnější vnímání specifických barev aury bude většina lidí potřebovat více praxe. Někteří lidé však mohou okamžitě rozlišovat různé barvy v aurickém energetickém poli. Schopnost vnímání energie a aury závisí na správném fungování třetího oka, správněji řečeno šišinky mozkové (více o šišince mozkové a vidění třetím okem píšu v knize Anděl strážný).

Začínáme
Abyste mohli vidět auru, musíte si nacvičit trochu jiný způsob vidění. Protože naše oči a mysl nejsou tak dobře uzpůsobené k vidění energie naším běžným centrálním pohledem, musíme k vnímání energií používat periferní vidění. Malé děti jsou mnohem otevřenější vidět aury a energie, ale jak rosteme, obvykle tuto schopnost ztratíme, protože nás nikdo nepodněcuje k tomu, abychom v tomto směru rozvíjeli naše vnímání. Tento druh pozornosti ztrácíme, protože naše mysl takovým informacím obvykle nevěnuje žádný význam. Nejjednodušší způsob jak vidět aury, je proto oklamat vaši mysl pomocí periferního vidění. Trénink je snadný.

 

POKRAČOVÁNÍ ČLÁNKU: aluska.org/naucte-se-videt-auru-4-cviceni/

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.