Jeden z nejpopulárnějších čarodějných způsobů, jak rozpoznat zlou magii, nebo jestli jste cílem zlovolných vlivů, je následující technika věštění z vajec. Je to velmi stará metoda, kterou v minulosti používaly čarodějky a babky bylinkářky po celá staletí. Technika, kterou budu popisovat, se používá jednak pro pohlcení destruktivní energie, zároveň na detekci uvalených kleteb a vlivu temné energie, které vyžadují vaši okamžitou pozornost.

 

[wp_ad_camp_2]

Detekce zlé magie: Starověká technika věštění
Než začneme, vezměte si čistou průhlednou mísu (hladkou skleněnou), naplňte ji vodou, přidejte do vody kapku éterického oleje a modlete se k Vesmíru, aby požehnal tuto směs a nechal vás uvidět pravdu. Tím vodu nakódujete, aby získala potřebné vlastnosti a řekla vám, co se s vámi aktuálně děje. Po dokončení prosby vezměte vejce z ledničky a přejte si, aby vejce absorbovalo jakoukoliv destruktivní energii a kletbu, která by se mohla nacházet ve vašem biopoli. Můžete si představovat, jak z vás odchází všechno zlé do vajíčka.

 

Rituál
Umístěte vajíčko do pole vaší korunní čakry, to je asi 10-20 cm nad hlavou. Počkejte asi půl minuty, až minutu. Pak pomaličku přesuňte vajíčko přes zadní část hlavy, za krkem, podél páteře do středu zad a od prostředku zad (srdeční čakry) ho obkružte okolo vašeho hrudníku. Stále myslete na destruktivní energii, kterou vejce právě absorbuje a pomáhejte tomu svou vizualizací.
Pak si chvilku položte vejce i na otevřené dlaně rukou a přejeďte s ním i přes holá chodidla. Je naprosto nezbytné posunovat vajíčko pouze směrem odshora dolů.
Můžete mít během procesu pocit, nebo mentální obraz, kdy si uvědomíte, že chcete nebo potřebujete dát vajíčko na konkrétní místo, které není v návodu přímo napsané. Pokud se to stane, řiďte se svou intuicí a vajíčko na daném místě alespoň minutu podržte.

 

POKRAČOVÁNÍ ZDE: ALUŠKA.ORG – Návod k rozpoznání prokletí a vlivu temné magie s použitím slepičího vajíčka

[wp_ad_camp_2]

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.