Existují záhadné ,,triky”, které jsme v určité době zkoušeli skoro všichni. Jedním z nich je metoda ,,Lehký jako pírko, pevný jako deska”. Ve skutečnosti to není trik, ale skutečné ,,kouzlo” které se děje silou spojení naší mysli, vizualizace a energie.

[wp_ad_camp_2]

Tato metoda je ukázaná ve filmu ,,The Craft”, který je o čtyřech dívkách, které se dají na dráhu magie, ale zvrhne se jim to postupně do černé magie a film je nakonec celkem brutální a děsivý. Každopádně scéna s levitací je inspirovaná známým pokusem:

Lehký jako pírko, pevný jako deska
V zahraničí je tento pokus známější než u nás a dají se k němu najít zajímavé praktické zkušenosti, jako například tato:

[wp_ad_camp_2]

,,Bylo letní odpoledne a stmívalo se. Slunce zapadalo a my jsme byli venku v lese poblíž domu mého nejlepšího přítele a dýchali jsme svěží vzduch přicházející z hor poblíž nás. Okolní příroda byla tak dokonalá, že jsme se cítili opravdu kouzelně. Opravdu věřím, že v tu chvíli by bylo možné dokázat cokoliv. Nejen levitaci.
Potom si jeden z našich nejtěžších kamarádů sedl na schody a my čtyři jsme ho obstoupili v kruhu. Vyzkoušeli jsme pokus ,,Lehký jako pírko, pevný jako deska” a okamžitě to fungovalo. Bylo to úžasné. Cítil jsem silnou energii v rukách. Všichni jsme tím byli ohromeni. Jeden z našich kamarádů dostal strach a dal prsty pryč. V tu chvíli náš nejtěžší kamarád těžce a bolestivě přistál zpátky na schodech a získal pěkně velkou modřinu. V tu chvíli jsem si uvědomil, že to není žádný pouťový trik, že se tam stalo něco skutečného.

[wp_ad_camp_2]

Tu noc jsme to zkusili ještě několikrát. A zkusili jsme to také další noc. Vždy s různými lidmi. Dokonce jsem měl šanci levitovat i já sám. A ano, povedlo se to!
Bylo to úžasné. Sledoval jsem, jak se zvedám do výšky, odlepuju se od země. Říkal jsem si u toho: „Proč tohle není ta nejoblíbenější aktivita na světě?“ nebo „Proč na to žádný vědec nikdy neudělal vědeckou studii?“ Určitě taková studie proběhla, akorát se o ní jenom nemluví.

 

Pokračování zde: Návod na Levitaci, který funguje: Lehký jako pírko, pevný jako deska

 

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.