HLAVA

Bolest hlavy a migréna: Pokud bolest hlavy postupuje ze zadní části hlavy přes temeno směrem k čelu, dáme jednu svíci na třetí oko (mezi obočí nad kořen nosu).
Pokud jde bolest ze zadní části hlavy přes spánky, dáme svíci na spánek, kde je bolest silnější. Vždy dáme jen jednu svíci za den.

Preventivně můžeme dát jednu svíci týdně na spánek nebo na třetí oko.

Rýma a nachlazení: První den dáme dvě svíce. Jednu na brzlík, druhou na třetí oko mezi obočí. Druhý den dáme 2 svíce na oba spánky. Položte se na bok a z každé strany, na místo spánku, dejte jednu svíci. Třetí den dáme dvě svíce. Jednu na brzlík, druhou na třetí oko mezi obočí. Svíce mají téměř okamžitý účinek.

Zánět dutin, sinusitida: Vedlejší dutiny se nacházejí v kosti čelistní (pod okem) a v kosti čelní (nad obočím). V případě zánětu dutin v kosti čelistní (pod okem), aplikujeme celkem dvě svíce pod každé oko přímo na čelistní kost. V případě zánětu dutin v kosti čelní (nad obočím), dáme nad každé obočí na čelní kost jednu svíci za den.

Je dobré též použít jednu svíci na brzlík. Svíce aplikovaná na místo brzlíku pomáhá aktivovat imunitní systém a posiluje tělo v boji proti infekcím.

Při akutních zánětech dutin provádíme denně, dokud problém neustoupí. Po aplikaci svící je možné a žádoucí, že se spustí odchod hlenů z nosu. Prevencí je pravidelná aplikace na místa, kde se zánět dutin projevuje nejčastěji, alespoň dvakrát týdně.

Zánět středního ucha: Svíce dáváme každý den za ušní boltec, maximálně 3 svíce denně.

Tinnitus: 1x za 14 dnů dáme za obě uši po jedné svíci. Nedáváme přímo do ucha.

Zuby: Na podporu hojení zánětů, váčků, po extrakci zubu, vrtání, na zpomalení průběhu paradontózy apod. Dáváme denně jednu svíci na okolí rtů a na tváře, lokálně na bolavé místo. Nikdy nedáváme přímo na dáseň nebo sliznici. Opakujeme 3 až 5 dnů po sobě.

Pokračování článku: Návod na používání skalárních tělových svící podle typu problému

(Skalární tělové svíce jsou k dostání ZDE)

 

.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.