…..myslím si že tak daleko to nedojde, jak slibuje titulek článku, ale bude to hodně husté. Globální prediktor naplánoval III WW a právě se mu zatím nepodařila v plném proudu rozpoutat. Proto varuji všechny aby se připravili na Elektro Magnetický Impuls (EMP) který zničí všechnu elektroniku a veškeré zakoupené zboží z obchodu, kde se podílí elektronika na chodu zařízení, bude navždy zlikvidováno….

09:54

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 13.12.2015 | Rubrika: Zamyšlení

http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/14708-ne-to-neni-poplasna-zprava-smerujeme-k-otevrene-valce-s-ruskem-jste-pripraveni-na-bombardovani-nasich-mest-a-ze-vas-ceska-vlada-posle-umirat-za-zajmy-bruselu-a-muslimu-.aspx

Situace je vážnější, než si lidé myslí. Sestřelení ruského letadla Tureckem a otevřená podpora NATO tomuto kroku nás ženou na hranici nové světové války.

A to v situaci, kdy samo Turecko bombarduje Irák a Sýrii, přitom již i dlouhá desetiletí okupuje Kypr. V roce 1962 jsme měli vlastně štěstí. USA vedl katolík Kennedy, který se nebál postavit na odpor armádním jestřábům, kteří chtěli rozpoutat 3. světovou válku a v Sovětském svazu vládli komunističtí pragmatici, kteří si uvědomovali, že světová válka, by byla konec i jich samotných.

USA a EU vedou marxisti snící o světovládném impériu sociální společnosti a multikulturní společnosti

Bojím se, že ovšem již dnes nemáme takové štěstí. USA a EU vedou marxisti snící o světovládném impériu sociální společnosti a multikulturní společnosti a v Moskvě sedí vládci vystrašení z toho, že jakýkoliv projev odporu je důkazem snahy marxistů z Bruselu a Washingtonu o jejich svržení a návratu marxismu do Ruska.

Bohužel agresivní chování Turecka mu zatím prochází. Jako člen NATO Turecko napadlo a okupuje Kypr, vraždí Kurdy v Iráku a Sýrii, podporuje islámské teroristy a prostě děla podobné svinstvo. Přitom nás dnes turecké chování žene do nové války s Ruskem.

Členský stát NATO, ano jde o Turecko, zásobuje teroristický Islámský stát a podporuje ho v boji proti syrskému diktátorovi Asadovi. V současné době se Turecko nejspíše rozhodlo podpořit své spojence z teroristického Islámského státu i pomoci protivzdušné obrany , která začala ostřelovat ruské letadla jenž bombardují islámské teroristy. Podpoře Turecka a dalších členských zemí NATO se totiž netěší pouze Islámský stát, ale i další skupiny islámských teroristů.

Tvrzení Turecka, že ruské letadlo narušilo jeho vzdušný prostor a nereagovalo na výzvy k jeho opuštění je lež, lež kterou podpořilo i vedení NATO. Ruské letadlo sice narušilo malý výběžek tureckého území, asi na 10 sekund. Těžko tedy vůbec mohl rusky pilot reagovat na údajné turecké pokyny. To co jsme viděli, je sprostá vražda, kterou obhajuje celé NATO!

My jsme díky NATO na straně Turecká a jeho spojenců z řad islámských teroristů

Turecko přitom samo posílá své vojáky a letadla útočit na cíle v Iráku a Sýrii. Proto by syrský prezident Asad i irácká vláda měli přijmout inspiraci z případu sestřelení ruského letadla a začít sestřelovat letadla turecké armády a střílet turecké vojáky působící na jejich území.

Doufám, že už Vám je jasné kam nás vede politika Turecka a současného vedení NATO – ano směřujeme k otevřené válce s Ruskem a jeho spojenci. Jste milí občané, připraveni na bombardování naších měst? Na to, že Vás vedení NATO pošle umírat na případné bojiště v Turecku?

Ne, tohle není poplašná zpráva, pouze domýšlím, kam mohou vést praktiky Turecka a současného vedení NATO a EU. Nejsou to jen Rusové, kdo touží po válce, je to i Turecko a některé kruhy v NATO a EU.

Paradoxem je, že diktátor Asad je dnes na straně Ruska a my jsme s dalšími zeměmi díky NATO na straně Turecká a jeho spojenců z řad islámských teroristů ….

Jste, milí spoluobčané, připraveni na tuto možnou válku? Jste připraveni na to, že Vás česká vláda pošle umírat za zájmy Bruselu a muslimů?

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.