…..osobně jsem si všiml jiné symboliky. V některých fázích skoro za každou větou politici stojící na tribuně pleskají. Psal jsem o tom mnohokráte, ale zopakuji to i nyní. Lidé nevědí, že pleskání neznamená nic jiného než vyzývání ĎÁBLA. Z toho důvodu před sportovními zápasy používají ROZPLESKÁVAČKY!!!! Nám ale bylo řečeno něco jiného. Když jdete někam do divadla není dobré pleskat, i když je to dnes zvykem, vyzýváte temné síly. Lepší je se uklonit….

05:55

 

NECENZUROVANÉ video – Merkelová byla vypískána naštvaným publikem!

vypískaná MADAMME MERKELOVÁ

VIDEO, které ostatní média cenzurovala, se dostalo na veřejnost! Angela Merkelová byla vypískána naštvaným publikem na demonstraci. Médii ostraňované, necenzurované VIDEO se dostalo na veřejnost až nyní!

Aneb co vám ČT, NOVA, PRIMA neukáží… Němečtí demonstranti vypískali kancléřku Angelu Merkelovou, následující záběry se současnému establishmentu nehodí, proto se snaží voliče umlčet a VIDEO všude možně odstraňvoat!. Ostatně ignorace přednášejících na pódiu vůči občanům vypovídá mnohé… Přinášíme Vám ho v necenzurované podobě! Otázkou zůstává, jak dlouho vydrží média tajit tato závažná fakt? Jak dlouho občané budou vše přehlížet a myslet si, že „nás se to netýká“?

Zdroj (1)
[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.