…..poslední měsíce se odehrává tragikomedie českého národa, který se možná brzy bude muset vystěhovat ze svých domovů. Nevěříte? Zabrouzdejte po netu a možná narazíte na něco, co Vás zvedne ze židle. Vaše domy už asi dle určitého rozhodnutí EU nejsou Vaše…..

11:54

Rána pod pás od EU se připravila na začátek roku 2017. Jestli se ho ještě ve zdraví dožijeme…..

V obci u Teplic má vyrůst dalších 55 domů pro Araby! Úřady již jednájí o povolení k realizaci muslimských plánů

[wp_ad_camp_1]

Ilustrace

Převzata zpráva z profilu facebook jednoho z obyvatel Modlan na Teplicku:
Dne 13.10. zahájil stavební úřad územní řízení na pozemky v Drahkově o rozloze 5,5 ha, které vlastní Ali Ali. Jená se o pozemky pod silnicí. Má zde vyrůst 57 RD. Řízení se týká infrastruktury (komunikace, vodovod, kanalizace, zeleň, osvětlení). V Drahkově též započala výstavba infrastruktury pro dalších 23 RD na pozemcích nad silnicí na konci obce směr Kvítkov.
Pokud připočteme dalších 16 pozemků v oblasti drahkovského svahu, vyroste v Drahkově 96 arabských domů.
V Kvítkově je rozparcelováno 97 pozemků a dalších asi 3,8 ha na rozparcelování čeká.
V Suchém rozparcelováno 29 pozemků a hrozí prodej dalších 13000 m2 v trojúhelníku mezi komunikacemi naproti kravínu. Úřad pro zastupování státu jej nabízí v dražbě. Ze strany obce nevzešla jediná akce, která by se jí pokusila zabránit. Podaří se přesvědčit zastupitele o nezbytnosti koupě alespoň toho, co ještě lze zachránit? Zdůrazňuji, že se nejedná o majetek soukromníka, ale případnou koupi od státu.
Vzkat redakce Eurabia obyvatelům Teplicka:
Arabové a muslimové si v Modlanech vytvářejí své první muslimsko-arabské ghetto v Čechách a zvolení zastupitelé v obci proti tomu vlastně nic nepodnikají! Jsou tak blbí? Mají strach? Nebo jsou pdplaceni? Občané, budete-li jen nečině sedět a přihlížet, tak za pár lét můžete na Teplicku zažívat to, co zažívají v jiných evropských lokalitách, které ovládli Arabové a muslimové! Dnes je u Vás možná klid, ale je to klid před bouří, jamile budou mít Arabové a muslimové pocit, že jsou dostatečně silní, tak mohou udeřit a dělat si vlastni zákony a společenské pravidla!
Zdroj:

[wp_ad_camp_2]

[wp_ad_camp_3]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.