…..před mnoha lety se mně lidé ptali, co to znamená, když jim kočka přeběhne přes cestu. Odpověděl jsem, je to změna pro Vás v MATRIXU. Jestli jste dělal ten den nebo poslední dobou dobré věci, mění se něco k lepšímu. Jestli jste dělal špatné věci, bude to pro Vás hodně špatné. Vše se Vám rychle navrátí. Také zakódováno ve filmu MATRIX, i když jiným způsobem,  kdy NEO vidí dvakrát jednu kočku = změna v MATRIXU…..

Vždy mně řečené potvrdili.

06:54

Před kamerami se místo politiků objevily toulavé kočky

Tři toulavé kočky, kterým se podařilo překonat přísná bezpečnostní opatření, se v neděli objevily na pódiu summitu zemí G20 v turecké Antalyi. Stalo se tak jen chvíli předtím, než se na něm měli objevit politici.

Kočky vběhly na pódium, očichaly květiny, trochu se porozhlédly a pak za přihlížení pobavených novinářů zase zmizely pryč.

Vtipný záznam bavil diváky na sociálních sítích, kteří s nadsázkou poznamenali, že kočky sklidily větší ohlas než světoví lídři.

Celý článek i s videem můžete zhlédnout ZDE.

Co to tedy má znamenat?

Je úplně jedno, jestli kočky tam přišly náhodou, nebo je tam záměrně někdo pustil. Scéna se před kamerami odehrála. Je nevratná. Je zakódovaná do MATRIXU!!!!!

Pro USA, kteří jednali destruktivně, bude nadcházející doba ještě destruktivnější, vše se jim vrátí zpět. Ano bude to hrůza.

Pro Rusko, které se snaží jít konstruktivní cestou a udělat pořádek, postoupí ještě výše, lidi si budou Ruska vážit a budou ceněni.

A všechny další jednotlivé země podle jejich činnů. MADAMME MERKELOVÁ se snad už ani litovat nedá, jinak bych ji litoval…..

Myslíte si že to byla náhoda nebo záměr????? Můžete v diskuzi vyjádřit své názory.

tm

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.