…..pomalu se lidé probouzejí a začínají si uvědomovat situaci ve které se nacházejí po probuzení. Je smutné, že se nejprve musejí odehrát různé děje, aby si to lidé uvědomili, místo aby používali zdravý rozum a přemýšleli předem.  Ale naprosto nejsmutnější a burcující je, když pozorují nepříjemné změny na svých dětech. Teprve potom začínají mít zájem a otevírají „oči“….

08:55 Aktualizace 15:55

Zážitky z cest!

Nebe nad Rakouskem je zcela mléčné hned od rána a létají chemtrailáci jako smyslu zbavení…..

[wp_ad_camp_1]

Na moje slova v minulosti nedbali a nechtěli slyšet. Při průjezdu Rakouskem jsem navštívil pár známých. Kupodivu v nedávné minulosti ještě spící lidé mne hned po přivítání začali vykládat o chemtrailech a o jejich nebezpečné konzistenci.

Díval jsem se na ně jako Alenka v říši divů. Prostě jsem nechápal.

Ptáte se proč. Celé roky jsem se jim snažil při návštěvách sdělit nebezpečí plynoucího z chemtrailů a oni SKUTEČNĚ NESLYŠELI. Prý se člověk má zabývat „jenom pozitivními“ (opravil jsem je vždy jenom konstruktivními se správně říká) věcmi a o takových nesmyslech nehovořit. Odpověď byla vždy stejná, kdo by to přeci dělal, i mocní by museli takový vzduch dýchat, byl jejich dodatek.

Sdělili mně, že jejich pět dětí a dokonce i oni sami mají bolesti na plících. Ten nejmenší kterému jsou dva roky dokonce v noci brečí a ukazuje na plíce a průdušky, kde má bolesti.

Po návštěvě skutečně moudrého doktora, se teprve probudili. Sdělil jim, že v současné době je mnoho dětí se stejnými problémy a rozpovídal se o chemtrails. Tak jako oni ráno vstanou a den začíná kýcháním a kašláním s bolestí na plících. Dokonce i lékaři se probudili a začali nazývat věci pravými jmény.

Teprve dnes se mně ptali co že to bylo za přístroj, do kterého se něco sype a mají to dýchat. Nechápal jsem. Skutečně mne v minulosti neposlouchali.  V klidu jsem vysvětlil jaký přístroj a jak používat, že se do něho nesype sůl, ale solný roztok po rozpuštění vlije přes sítko.  A opět jim odvykládal celý návod na použití a kolikrát denně aplikovat. Naprosto smutný zážitek při pohledu na jejich ratolesti.

Rovněž přiznali, že kašle skoro celá školka a také děti ve škole.

Podobný zážitek jsem měl i u jiných známých, kteří byli „probuzení“, ale stejné problémy s plícemi.

Proto i Vám opakuji a říkám, používejte sůl na dýchání, tak jak jsem popsal mnohokráte a naposledy i vposledním článku o chemtrails.

Americký zločinec Zbigniew Kazimierz Brzeziński před několika dny prohlásil, že je lepší zabít milión lidí než milión lidí ovládat.

Napsali to dokonce i v novinách:

http://www.svetkolemnas.info/novinky/zahranicni/5136-brzezinsky-sokuje-zabit-milion-lidi

A takoví lidé chtějí vládnout celému světu!!!!!!!!!!

Určitě se starejte o své zdraví sami, potom Vám při ztvrdnutí plic nikdo nepomůže a dojeli jste na konečnou stanici v hotelu jménem Země…..

tm

Vé všichni čtou diskuze a proto pro důležitost od niku arya opisuje do článku:

Ten sajrajt čo nám sypú na hlavu , už o ňom vie každý. Dokonca o ňom už píšu aj tí, čo sa podieľajú na výrobe prímesí, ktoré do neho pridávajú.. ( chrípkové vírusy, psychotropné látky, utlmováky, agresivitu vbudzujúce látky) to všetko sú informácie, ktoré už prenikli von.. Dokonca, sa títo ľudia vyjadrili, že ich vyrábajú pre určité firmy, ktoré s nimi robia pokusy, testujú ale , tiež priznali, že vyrábajú aj oveľa nebezpečnejšie látky , s veľmi šokujúcimi vlastnosťami… samozrejme pod uistením, že tie nebezpečné sú testované v laboratóriach…
Ale títo ľudia si zrátali dva a dva a rozhodli sa to zverejňovať, lebo sú si vedomí veľkého rizika, ktoré nám hrozí,a to čo sa nám sype na hlavy a čo dýchame, súvisí priamo s tým, čoho chcú v spoločnosti dosiahnúť, podporia presne to, čo im momentálne vyhovuje. Či už vyvolať určité správanie, emócie, alebo utlmiť, nejakú epidémiu, alebo len ovplyvniť ľudí s určitými genetickými vlastnosťami… všetko je možné.. všetko…

Ano vážení, dopracovali to s námi tak daleko, že se zabíjíme navzájem pro kousek chleba a pohodlnější život. Už aby to skončilo. Nejpozději až dojdou amíkům dolary a mělo to být dnes dle jednoho představitele amerického kongresu, tyhle šílenosti přestanou…..

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.