Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu
  Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu

  Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu

 • Obchodnice s lidmi se odvolala proti rozsudku smrti
  Obchodnice s lidmi se odvolala proti rozsudku smrti

  Obchodnice s lidmi se odvolala proti rozsudku smrti

 • Všechny země NATO souhlasí, že přijetí Ukrajiny do Aliance je prozatím nemožné
  Všechny země NATO souhlasí, že přijetí Ukrajiny do Aliance je prozatím nemožné

  Všechny země NATO souhlasí, že přijetí Ukrajiny do Aliance je prozatím nemožné

 • Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká
  Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká

  Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká

Související zprávy

Nejtemnější doba v dějinách lidstva – chemtrailování.

…..pomalu se lidé probouzejí a začínají si uvědomovat situaci ve které se nacházejí po probuzení. Je smutné, že se nejprve musejí odehrát různé děje, aby si to lidé uvědomili, místo aby používali zdravý rozum a přemýšleli předem.  Ale naprosto nejsmutnější a burcující je, když pozorují nepříjemné změny na svých dětech. Teprve potom začínají mít zájem a otevírají „oči“….

08:55 Aktualizace 15:55

Zážitky z cest!

Nebe nad Rakouskem je zcela mléčné hned od rána a létají chemtrailáci jako smyslu zbavení…..

[wp_ad_camp_1]

Na moje slova v minulosti nedbali a nechtěli slyšet. Při průjezdu Rakouskem jsem navštívil pár známých. Kupodivu v nedávné minulosti ještě spící lidé mne hned po přivítání začali vykládat o chemtrailech a o jejich nebezpečné konzistenci.

Díval jsem se na ně jako Alenka v říši divů. Prostě jsem nechápal.

Ptáte se proč. Celé roky jsem se jim snažil při návštěvách sdělit nebezpečí plynoucího z chemtrailů a oni SKUTEČNĚ NESLYŠELI. Prý se člověk má zabývat „jenom pozitivními“ (opravil jsem je vždy jenom konstruktivními se správně říká) věcmi a o takových nesmyslech nehovořit. Odpověď byla vždy stejná, kdo by to přeci dělal, i mocní by museli takový vzduch dýchat, byl jejich dodatek.

Sdělili mně, že jejich pět dětí a dokonce i oni sami mají bolesti na plících. Ten nejmenší kterému jsou dva roky dokonce v noci brečí a ukazuje na plíce a průdušky, kde má bolesti.

Po návštěvě skutečně moudrého doktora, se teprve probudili. Sdělil jim, že v současné době je mnoho dětí se stejnými problémy a rozpovídal se o chemtrails. Tak jako oni ráno vstanou a den začíná kýcháním a kašláním s bolestí na plících. Dokonce i lékaři se probudili a začali nazývat věci pravými jmény.

Teprve dnes se mně ptali co že to bylo za přístroj, do kterého se něco sype a mají to dýchat. Nechápal jsem. Skutečně mne v minulosti neposlouchali.  V klidu jsem vysvětlil jaký přístroj a jak používat, že se do něho nesype sůl, ale solný roztok po rozpuštění vlije přes sítko.  A opět jim odvykládal celý návod na použití a kolikrát denně aplikovat. Naprosto smutný zážitek při pohledu na jejich ratolesti.

Rovněž přiznali, že kašle skoro celá školka a také děti ve škole.

Podobný zážitek jsem měl i u jiných známých, kteří byli „probuzení“, ale stejné problémy s plícemi.

Proto i Vám opakuji a říkám, používejte sůl na dýchání, tak jak jsem popsal mnohokráte a naposledy i vposledním článku o chemtrails.

Americký zločinec Zbigniew Kazimierz Brzeziński před několika dny prohlásil, že je lepší zabít milión lidí než milión lidí ovládat.

Napsali to dokonce i v novinách:

http://www.svetkolemnas.info/novinky/zahranicni/5136-brzezinsky-sokuje-zabit-milion-lidi

A takoví lidé chtějí vládnout celému světu!!!!!!!!!!

Určitě se starejte o své zdraví sami, potom Vám při ztvrdnutí plic nikdo nepomůže a dojeli jste na konečnou stanici v hotelu jménem Země…..

tm

Vé všichni čtou diskuze a proto pro důležitost od niku arya opisuje do článku:

Ten sajrajt čo nám sypú na hlavu , už o ňom vie každý. Dokonca o ňom už píšu aj tí, čo sa podieľajú na výrobe prímesí, ktoré do neho pridávajú.. ( chrípkové vírusy, psychotropné látky, utlmováky, agresivitu vbudzujúce látky) to všetko sú informácie, ktoré už prenikli von.. Dokonca, sa títo ľudia vyjadrili, že ich vyrábajú pre určité firmy, ktoré s nimi robia pokusy, testujú ale , tiež priznali, že vyrábajú aj oveľa nebezpečnejšie látky , s veľmi šokujúcimi vlastnosťami… samozrejme pod uistením, že tie nebezpečné sú testované v laboratóriach…
Ale títo ľudia si zrátali dva a dva a rozhodli sa to zverejňovať, lebo sú si vedomí veľkého rizika, ktoré nám hrozí,a to čo sa nám sype na hlavy a čo dýchame, súvisí priamo s tým, čoho chcú v spoločnosti dosiahnúť, podporia presne to, čo im momentálne vyhovuje. Či už vyvolať určité správanie, emócie, alebo utlmiť, nejakú epidémiu, alebo len ovplyvniť ľudí s určitými genetickými vlastnosťami… všetko je možné.. všetko…

Ano vážení, dopracovali to s námi tak daleko, že se zabíjíme navzájem pro kousek chleba a pohodlnější život. Už aby to skončilo. Nejpozději až dojdou amíkům dolary a mělo to být dnes dle jednoho představitele amerického kongresu, tyhle šílenosti přestanou…..

[wp_ad_camp_1]
Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
30 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře