…..údajní „uprchlíci“, kteří žádají o azyl se chovají jako….. a co vy na to sluníčkáři. Vezměte si jich pár domů, obzvláště když máte doma dcery do 15 let a manželku, která je blond. Třeba potom změníte názor, když jste tak slepí…
11:54

Německá nemocnice najala bezpečnostní agenturu. Azylanti napadali zdravotní sestry

Popisek: Ilustrační foto
 http://www.securitymagazin.cz/zpravy/nemecka-nemocnice-najala-bezpecnostni-agenturu-azylanti-napadali-zdravotni-sestry-1404048152.html

Problémy s uprchlíky, kteří masívně zneužívali lékařskou pohotovostní službu především v noci, donutily vedení nemocnice v německém Sigmaringenu k najmutí soukromé bezpečnostní agentury.

Informaci zveřejnil server schwaebische.de 19. listopadu. Nemocnice v Sigmaringenu kvůli „masivnímu napadání a hrozbám“ často opilých uprchlíků byla nucena přijmout zvláštní bezpečnostní opatření. „Náš zdravotnický personál už byl naprosto zoufalý,“ uvedla Silvia Stärk v rozhovoru pro deník.

Jenom v září došlo ke čtyřiceti útokům na zdravotní sestry; žadatelé o azyl napadali sestry slovně i fyzicky, plivali na ně a několikrát je i pokousali. Kromě toho se „muži těsně dotýkali žen a nerespektovali pro nás běžnou osobní vzdálenost,“ řekla Silvia Stärk. Pokud byli uprchlíci opilí, chovali se mimořádně agresivně. Podle vedení nemocnice přicházelo až 80 procent uprchlíků na pohotovost a ošetření v opilosti a především na nočních směnách bylo obtížné zajistit bezpečnost zdravotních sester. Podle domovního řádu je konzumace alkoholu v nemocničních zařízeních zakázána, ale pacienti si obstarávali alkohol mimo areál a nebylo v silách personálu všechny kontrolovat.

Azylanti pod vlivem alkoholu budou nově hospitalizováni pouze v případě nouze.  Sestry budou doprovázet v nočních hodinách proškolení pracovníci soukromé ochranky. Náklady na bezpečnostní agenturu musí nemocnice hradit z vlastního rozpočtu.

Celý článek si můžetze přečíst ZDE.

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.