;
…..údajní „uprchlíci“, kteří žádají o azyl se chovají jako….. a co vy na to sluníčkáři. Vezměte si jich pár domů, obzvláště když máte doma dcery do 15 let a manželku, která je blond. Třeba potom změníte názor, když jste tak slepí…
11:54

Německá nemocnice najala bezpečnostní agenturu. Azylanti napadali zdravotní sestry

Popisek: Ilustrační foto
 http://www.securitymagazin.cz/zpravy/nemecka-nemocnice-najala-bezpecnostni-agenturu-azylanti-napadali-zdravotni-sestry-1404048152.html

Problémy s uprchlíky, kteří masívně zneužívali lékařskou pohotovostní službu především v noci, donutily vedení nemocnice v německém Sigmaringenu k najmutí soukromé bezpečnostní agentury.

Informaci zveřejnil server schwaebische.de 19. listopadu. Nemocnice v Sigmaringenu kvůli „masivnímu napadání a hrozbám“ často opilých uprchlíků byla nucena přijmout zvláštní bezpečnostní opatření. „Náš zdravotnický personál už byl naprosto zoufalý,“ uvedla Silvia Stärk v rozhovoru pro deník.

Jenom v září došlo ke čtyřiceti útokům na zdravotní sestry; žadatelé o azyl napadali sestry slovně i fyzicky, plivali na ně a několikrát je i pokousali. Kromě toho se „muži těsně dotýkali žen a nerespektovali pro nás běžnou osobní vzdálenost,“ řekla Silvia Stärk. Pokud byli uprchlíci opilí, chovali se mimořádně agresivně. Podle vedení nemocnice přicházelo až 80 procent uprchlíků na pohotovost a ošetření v opilosti a především na nočních směnách bylo obtížné zajistit bezpečnost zdravotních sester. Podle domovního řádu je konzumace alkoholu v nemocničních zařízeních zakázána, ale pacienti si obstarávali alkohol mimo areál a nebylo v silách personálu všechny kontrolovat.

Azylanti pod vlivem alkoholu budou nově hospitalizováni pouze v případě nouze.  Sestry budou doprovázet v nočních hodinách proškolení pracovníci soukromé ochranky. Náklady na bezpečnostní agenturu musí nemocnice hradit z vlastního rozpočtu.

Celý článek si můžetze přečíst ZDE.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.