Politička ze strany AFD Freising/Pfaffenhofen promluvila jasnou řečí. Co má vláda pod vedením VŮDKYNĚ MERKELOVÉ připraveno na německý národ.

Překlad audio záznamu.

Ahoj všichni, ráda bych vám teď něco objasnila. A sice, už 3 roky jsem v politice. Jsem v představenstvu v regionu Pfaffenhofen/Freising. To, o čem vám teď povím, vím jistě, že je pravda, protože jsem to viděla na vlastní oči, protože jsem v politice a spolupracuji. Pro některé z vás to teď možná bude až příliš, možná se nepotkáme, ale mám vám otevřít oči. Bohužel teď není možné uspořádat žádnou online akci ani setkání.

 

[wp_ad_camp_2]

 

1.

Takže… Nejprve bych vám ráda řekla něco o zákonu „Infektionsschutzgesetz“ (v ČR Pandemický zákon). Víte, co má Jäckel v úmyslu, nyní tento zákon přinesl do Bundestagu a v pátek bude projednáván. A já vám můžu s 1000% jistotou říct, že schválen bude, protože strany CDU, CSU, SPD, levicoví FDP a Zelení se s kancléřkou shodují. To víme už teď, že tento zákon projde. To samé se dělo loni v listopadu a také teď to projde. Nedělejte si teď, prosím, žádné iluze, že to ještě potrvá, nebo že to nemohou udělat, že potřebují 2/3 většinu, oni tu 2/3 většinu dostanou.

Je to už všechno předurčeno. Co ten zákon znamená? Ten zákon znamená to, že paní Merkelová zbaví spolkové země moci. To znamená, že jen ona sama bude mít moc a vládu. Tato žena prakticky převezme naše životy a všechna naše práva. Může nyní zneplatnit všechno, což už stejně udělala. A já vám říkám naprosto zřetelně, nikdy se tady nejednalo o koronavirus. Jde jen o dosažení jediného cíle, a to prosadit plán. Koronavirus byl celou dobu jen záminka. A to teď musím říct naprosto jasně a zřetelně, viděla jsem to černé na bílém, vím, o čem mluvím. Jde hlavně o to, aby světová populace byla minimalizována a redukována. To celé bylo naplánováno už v roce 2019, když byla Merklová na setkání Bilderberger.

Jede v tom spousta šéfů vlád zemí. Merklová patří k určité elitě, která chce prosadit plán „Great reset“ – určitě jste o tom už něco slyšeli. To znamená, že bude všechno znárodněno, všichni budeme závislí na státě, majetek nám bude odebrán, to mají Zelení už ve volebním programu. Všechno, co vám tady vyprávím, si můžete přečíst. Chtějí nám vzít všechno, pokud přežijeme očkování. Jde o to, zamyslete se teď prostě, s jak razantní rychlostí to je teď všechno od loňského roku protlačováno. Zamyslete se a připomeňte si ty jednotlivé výroky – ne, očkování nebude povinné, nyní se to stává povinností. Bez očkování nesmíš to a to, bez testu nesmíš nakupovat, … To všechno je už dávno naplánováno. Tak, to bylo zaprvé.

[wp_ad_camp_2]

2.

Všichni máme být závislí na státu. To znamená, že nám budou přidělovány potraviny. Byty mají být rozdělovány. Zelení prakticky chtějí, aby to další, co na nás přijde, byl tzv. klimatický lockdown. Všechno nám odeberou, a to musím říct naprosto jasně. Už nemáme čas. Už nemáme vůbec žádný čas.

Vlády a všichni ti politici, kteří tam sedí a teď to řeknu úplně natvrdo, mají takový strach o svou židli, že budou zbaveni moci a nebudou moci vydělávat peníze, že všichni budou souhlasit, protože moc dobře vědí, že pokud by nesouhlasili, museli by odejít. A už teď vám můžu říct, že budeme mít „Zeleného“ kancléře. To je už všechno určeno.

Všechno je rozhodnuto, a vše běží podle plánu Merklové. Když se jí podaří protlačit ten zákon, už nebude cesty zpět do normálu, to vám říkám zcela jasně a zřetelně. Bude nás ovládat, převezme moc nad našimi těly, nad vším. Když nebudeme spolupracovat, když vy jako rodiče nebudete spolupracovat, vezme vám vaše děti. I to je už předepsáno pro toho, kdo s ní nebude souhlasit a nebude akceptovat tento systém. Ještě jednou to musím říct, národ to měl všechno ve svých rukou. Ale tento národ je příliš ustrašený.

Tento národ je díky této paní tak rozpolcený, jako nikdy předtím. A z toho důvodu to tak půjde dál. A já vám naprosto upřímně říkám, že jednoho dne uzavřou obchody s potravinami. Má to probíhat tak, že v průběhu tohoto lockdownu, který oznámili, dostaneme zákaz vycházení i přes den, budeme moci jít nakupovat jen jedenkrát týdně, nebudeme moci už vycházet z domu, od příštího pondělí nebudeme moci po 21:00 hod. vyjít ven ani na vlastní zahradu. Mějte to, prosím, na paměti. Samozřejmě si říkáte, to není možné, to nemůžou udělat. Ale mohou, protože to patří k jejímu plánu. V ústavě byl tehdy zvlášť ukotven federalismus, aby už nikdy více nemohlo dojít k tomu, aby měl někdo takovou moc jako tehdy Hitler.

Problém je ten, že Merklová může všechno zneplatnit, takže tady máme další rok 1933. Je to tak, jsme opět na stejném místě jako tehdy, ale lidé to prostě nechtějí vidět, a to je právě to hrozné. Čas nám definitivně utíká. Naprosto upřímně říkám, že tanec, zpěv ani poskakování nám v ničem nepomůže. To jediné, co nás může zachránit, je svrhnout systém. A to vám říkám zcela otevřeně, i když zde říkám věci, které mě můžou stát krk v politice, ale to je mi naprosto jedno, protože zde jde o životy nás všech, o budoucnost našich rodin. Jestli teď nepovstaneme a něco neuděláme, přijde to k nám tak blízko, že si to nikdo z nás ani neumí představit. Tato žena je nemocná, Söder, … ti všichni patří k nim.

Chtějí moc jen sami pro sebe, a to také dostanou. Věřte mi, v pátek bude ten zákon prosazen. Celé ty roky, měla 16 let na to, aby to celé mohla nainstalovat, zbavila soudce moci, na nejvlivnější místa dosadila lidi, kteří s ní souhlasí. Musíte vidět to, co se zde právě děje. Je to systém, který je mnohem horší než v DDR, to je nutné říct. A pokud teď nebudeme aktivní a nepovstaneme, pak bude po všem, a sice příští týden od pondělka. To jsem vám chtěla jasně říct. Pokud byste chtěli nějaké bližší informace, mohli bychom se spojit, nebo něco podniknout.

Mohla bych vám vyprávět tolik interních informací, které vím díky své práci v politice. Upřímně, nikdy bych si ani nepomyslela, že se nám může něco takového stát takovou rychlostí. Věděli jsme to už minulý rok, a já jsem se tolikrát snažila lidi probudit, ale oni se vůbec nechtějí nechat probudit. To je ten problém, protože mnozí si to ani nedokážou představit. Znovu vám všem říkám, nenechte se, prosím, očkovat. Toto očkování slouží pouze a jenom jedinému účelu, a sice tomu, aby světová populace byla zredukována.

Je to tak. A tyto očkovací látky jsou životu nebezpečné. Ale to patří také k tomu. Ne nadarmo se prosazuje očkovací látka, která byla celé roky zakázána. Tuto mRNA se snažili zavézt již celé roky, ale bylo to zakázáno, protože je to prostě příliš nebezpečné a zasahuje to do DNA. A teď to protlačují a nechávají tím očkovat i přes ty všechny případy úmrtí. Takže to, co se zde děje, je obrovské šílenství. To je potřeba jasně a zřetelně říct. Už je naprosto zbytečné doufat v politiku, je to tak, politika už je bezzubá a nemůže nám nijak pomoci.

Bohužel musím říct, že je to tak, protože ti všichni slouží systému. Udělejte si vlastní obrázek, popřemýšlejte, protože čas běží. Vy všichni chcete ochránit své děti a své rodiny. Pak musíme něco dělat a postavit se systému, protože jen tak by to mohlo skončit. Pokud nebudeme spolupracovat, bude po všem, protože lidé jsou prostě poslušní a jdou za svou vlastní zkázou, to je na tom to nejhorší. To jsem vám teď prostě jenom chtěla říct, pokud si k tomu přejete bližší informace, napište mi, můžeme se pokusit něco vymyslet. Nejsem člověk, který by se systému podřizoval, jsem člověk, který systému odporuje, o to se celou dobu snažím. Můžete se na mě obrátit. OK? To jsem vám chtěla sdělit.

Pro tadesco přeložila marki

audio: ZDE

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.