…..tak tohle je velebnosti naprostý hnus. Ze stránek, které jsou oficielně zveřejněny ministerstvem zdravotnictví v Německu vyplývá snaha diktátorské EU smíchat bílou a černou rasu a vytvořit druh, který bude lehce ovladatelný. Je to netajená přímá likvidace německé a evropské rasy s naprosto jasnými následky a důsledky. O telegonii jsme na stránkách prvopodstaty hovořili mnohokrát. Stačí se poohlédnout do minulosti kam vše povede….

09:54

Nemecká vláda propaguje sex medzi utečencami a Európanmi na webstránke

Berlín 09. marca 2016

[wp_ad_camp_1]

Nemecká vláda zriadila explicitne ilustrovanú internetovú stránku venovanú výhradne podpore sexu medzi utečencami a Európanmi

ZANZU

Nová webová stránka s názvom “Zanzu – Moje telo slovom i obrazom” bola zriadená ministerstvom zdravotníctva v spolupráci s belgickou vládou financovaným „odborným centrom pre sexuálne zdravie“ s názvom Sensoa.

V úvodnom videu sa na internetových stránkach výslovne uvádza, že jeho cieľom je poskytnúť “poradenstvo v oblasti sexu a sexuality pre migrantov, ktorí nežijú dlho v Nemecku.”

Rozdelená do šiestich hlavných tém táto webová stránka používa sexuálne explicitné ilustrácie navrhnuté tak, aby vykreslili sex medzi utečencami a Európanmi tak často, ako je to len možné.

zanzu-arabic

Okrem toho webová stránka podporuje aj homosexualitu, bisexualitu a “transgenderizmus.”

Stránka bola vypracovaná v arabčine, perzštine, turečtine a deviatich európskych jazykoch, ale z obsahu tohto webu a diskutovaných tém jasne vyplýva, že jej cieľovou skupinou nie sú Európania.

Napríklad pod hlavičkou “vzťahy a pocity” webová stránka podrobne vysvetľuje, čo znamená “domáce násilie” a prečo je neprijateľné v Európe. Násilie na ženách je moslimský fenomén.

Ďalšia časť stránky s názvom “zákon a právo” sa dokonca pokúša vysvetliť utečencom, že by sa nemali zapájať do sexuálneho násilia na ženách.

Ako by niekto, potreboval vedieť, čo je to sexuálne násilie, webová stránka sa to snaží vysvetliť takto:

„Sexuálne násilie je, ak vás niekto ohrozuje a použije násilie alebo zneužíva vašu bezbrannú pozíciu, aby mal s vami sex. Je to zločin. Niektoré formy sexuálneho násilia sú sexuálny nátlak, pohlavné zneužitie a znásilnenie. Ľudia, ktorí sa dopustia sexuálneho násilia, za to môžu byť prísne potrestaní.

Jednou z foriem sexuálneho násilia, je aj slovné napadnutie. Príklady: niekto má neslušné poznámky o vás vo vašej prítomnosti, dotkne vás, obťažuje vás telefonicky alebo e-mailom alebo SMS, vám ukáže pornografické obrázky alebo videosekvencie proti vašej vôli.

Mimochodom: ovplyvnené sú najmä ženy a dievčatá, no týka sa to aj mužov a chlapcov.“

Zanzu-sex-positions

V ďalšom oddiele s názvom “zohavenie ženských genitálií” sú utečenci poučení, že “zohavenie ženských genitálií je tiež nazývané ako ženská obriezka” a aj napriek tomu, že sa “robí z kultúrnych dôvodov,” je “nezákonná v Európe” a “zakázaná zákonom.”

Skutočný zámer stránky je však v častiach zaoberajúcich sa “druhmi sexu”: takmer každý obrázok znázorňuje sex medzi utečencami a Európanmi.

Vzhľadom na to, že webová stránka je špecificky zameraná na “migrantov” a nie Nemcov, význam stránky nemožno zamieňať: že utečenci majú považovať sex s bielymi Nemcami ako normu.

Podpora sexu medzi utečencami a Európanmi je udivujúca vzhľadom na pozadie silvestrovských útokov v mestách po celej Európe, a prebiehajúce nekonečné správy o znásilňovaní a sexuálnych útokoch, ktoré sú na dennej báze.

Ešte názornejšia je však skutočnosť, že táto oficiálna vládna internetová stránka odhaľuje pravý účel presadzovania “multikulturalizmu” a masovej imigrácie, keď cieľom nie je spolužitie viacerých rás vedľa seba, ale ich zmiešanie.

Celý článek si můžete přečíst ZDE.

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.