BERLÍN | Důsledky barbarského multikulturalizmu jsou v kdysi civilizovaném Německu dnes přítomné prakticky na každém kroku. Žensko-právní organizace Terre des Femmes poukazuje na stoupající počet ženských obřízek v zemi, informuje server Českého portálu euRABIA.cz s odkazem na dw.com a jewishpress.com, ale také na samotný feministický web terre-des-femmes.ch.

 

[wp_ad_camp_2]

 

„Obřízky jsou vykonávány zejména u dívek z migrantských rodin, často na prázdninách v domovině rodičů, kde je pokládána za základní předpoklad pro regulérní vstup do manželství,“ píše barbarství web, ale dokazuje, že v domovinách mají bezpečno, když tam posílají dívky na prázdniny, proto to co se k nám valí není uprchlé před válkou, ale je to invaze opic z Afriky.

Obřízka je většinou prováděna nožem či žiletkou bez umrtvení ve čtyřech obvyklých rozsazích, kdy totální končí zašitím (viz obrázek). Dívky traumaticky i fyzicky zbavuje sexuálnosti, což se právě pokládá za přednost při vstupu do manželství.

 

„I takovéto zvěrstva jsou do Evropy zavlečeny pod rouškou imigračního obohacení a multikulturalizmu. Bez nadsázky lze konstatovat, že imigrace v první řadě v mnoha aspektech konfrontuje ženská práva. Toho se však vítačky nenadály…“ ironizuje autor článku.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Zdroj: 1

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.