Včera dopoludnia na hlavnej stanici vo Frankfurte na nástupišti číslo 7 sotil Merkelovej čierny hosť z Eritrei 40-ročnú Nemku a jej 8-ročného syna pod prichádzajúci vlak. Rušňovodič nemal šancu reagovať. Chlapec je mŕtvy. Matka sa po páde zošmykla z koľajníc tak, že ju vlak iba zranil. Neger z Eritrei sa pokúsil sotiť na koľajište ešte jedného Nemca čakajúceho na nástupišti a potom začal utekať. Podarilo sa ho zadržať skôr než zmizol zo stanice.

[wp_ad_camp_2]

 
Na nástupišti číslo 7 bolo dosť ľudí, aj detí. Časť dospelých sa pri pohľade na zabité dieťa pod kolesami vlaku zosypala, deti ten zážitok ani neboli schopné spracovať.
 
Zločin presne kopíroval nedávnu vraždu Nemky, ktorú sotil pod vlak kosovaroArab. A predsa je niečo iné. Médiá sa už nepokúšali urobiť z vraždy dieťaťa za bieleho dňa asociálnym privandrovalým Afričanom „lokálnu záležitosť“ a zatajovať identitu „muža“. Zlosť v Nemecku vyletela do takej výšky, že sa z dovolenky dopratal minister Seehofer. Merkelka sa na verejnosti objaviť nemôže, aby povzbudila zranenú mamu mŕtveho chlapca a šokovaných svedkov vraždy pokrikom „wir schaffen das“, a tak prichádza slizká bavorská multikulti sviňa v obleku.
Seehofer sľubuje, že sa ide stretnúť s predstaviteľmi bezpečnostných orgánov. Dá sa predpokladať, že s nimi ide riešiť pacifikovanie čoraz nasratejších bioNemcov, ktorí sa zo dňa na deň – aj pod vplyvom neznesiteľných horúčav – zbavujú strachu z perverzného systému a hodlajú si chrániť pred ilegálnou čiernou špinou holé životy.
 

[wp_ad_camp_2]

 

 
Ako by odkázal Seehoferovi klasik – NESKORO.
Kým vo Frankfurte skončilo chlapča rukou rasistického negra pod vlakom, v Düsseldorfe zasadal krízový štát. Dôvod? Tzv. mladíci, čiže Merkelovej hostia, robia na kúpalisku opakovane taký kravál, že sa to už nedá prehliadať, akože zanedbateľné kultúrne odlišnosti.
Krízový štáb pre kúpalisko, neuveriteľné. To bolo u politikov rečí, že „nedáme si zobrať náš spôsob života“.
 
Za pozornosť stojí, ako o šokujúcom zločine – vražde malého chlapca informoval slovenský korporátny mediálny hnoj. Správne sa tam pýta jeden z diskutujúcich, kde je fotka mŕtveho dieťaťa na koľajniciach. Keď nás mohli médiá opakovane oblažovať fotkou nejakého utopeného chlačeka, ktorého zabili jeho vlastní rodičia pri ilegálnom vpáde do Európy – prečo nevidíme fotku mŕtveho chlapca na koľajniciach – chlapca, ktorý nerobil nič iné, iba chcel cestovať u seba doma dopoludnia vlakom? Len preto, že je to bol NEMEC?
 

[wp_ad_camp_2]

 

 
http://nadhlad.com/content/nemecko-dosiahlo-milnik-tento-raz-naozaj
 
Kiska prerušil dovolenku pre incident s Kuciakom.
Vlastne to nejde, ten neprerušil, to bol menší incident.
https://svet.sme.sk/diskusie/3569223/1/Minister-vnutra-Seehofer-po-incidente-vo-Frankfurte-prerusil-dovolenku.html
 
Zdroj: 1
Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.