Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku
  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

 • Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa
  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

 • „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO
  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

 • Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál
  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

Související zprávy

Německo, již brzy znásilněné islámem?

…..situace v Německu eskaluje každým dnem a němci jsou těsně před explozí zloby a nenávist…

05:54

Vítek: Německo, již brzy znásilněné islámem

Skupiny mužů arabského a afrického původu hromadně okrádaly účastníky silvestrovských oslav a osahávaly ženy. Hlavně ať nezapomenou členové CDU zase 7 minut nepřerušeně tleskat své vůdkyni Merkelové jako na sjezdu v Karlsruhe.

To máme teprve zimu, kdy Němky jsou oblečené do kabátů a zimních bund. Ted si představme, co se bude dít, až bude léto a Němky budou na plovárnách OBEN OHNE. „Policista, který v noci zasahoval u kolínského nádraží, řekl webu listu Express, že zadržel osm podezřelých: „Byli to všichni žadatelé o azyl, měli u sebe kopie dokumentů povolujících pobyt „, to mluví za vše. Za starých dobrých časů se podobné zhovadilosti řešily ostrou střelbou,samozřejmě nejprve do vzduchu, jenže to bylo ještě před zdegenerováním Evropy. V Norsku pro tyto obohacující imigranty zavedli program, kde se budou učit, že ženy se neznásilňují. Mají k tomu takový sluníčkový manuál, kde vystupuje hodný muslim Abdul, který ženy chrání a zlý domorodec Arne, který ženám ubližuje. Nekecám zde odkaz . No není ten sluníčkový svět děsivý?

Zamlčet se to prostě už nedaloRozsah byl takový, že se to zamlčet asi nedalo, jinak si piště, že by to udělali, už to, že naše média o tom píší pět dní po incidentech dokazuje, jaká byla snaha to ututlat naší vládou zbytečných, kterou řídí sociální inženýři z Bruselu. Kdyby někdo obtěžoval, znásilňoval a okrádal imigranty, nebo dokonce si někdo dovolil, třeba jednomu z nich podrazit nohu, bylo by z toho velké haló. Proto naše média melou nesmysl za nesmyslem ve smyslu, až vás ubodají sršni, tak hlavně ten útok nespojujte se sršni. Nesmí to vést k tomu, že budou podezíráni všichni sršni…Kdo jsou tito lidé, kteří nám zatajují realitu o skutečném soužití s našimi novými tolerantními „přáteli“? Co je cílem těchto lidí? Proč o těchto událostech nebyla v dnešních Událostech ČT v čase 19:00 až 19:30 jediná zmínka?Žádná z politických stran s akcentem na vlastenectví nemá tolik peněz, kolik dostanou z Bruselu ty sluníčkové partaje, mnoho nových stran je násáknuto lidmi, kteří problém uprchlictví mají jako výtah ke korytu. Vlastenecká scéna je rozdrobena a plna osobních sporů z minula z pravěkých dob Suverenit, Hlav vzhůru a Republikánů. Bohužel pokud evropští občané skutečně nevyjdou hromadně do ulic s klacky v rukou, nic se nezmění. Pokud chceme být ovce na porážku, klidně dál diskutujme ne webech o tom, že to je někomu „líto“ co se stalo. Nebo si snad nakonec lidi zvyknou na všechno? Jenže jak k tomu přijde žena a případně matka dětí, když se náhodou ocitne ve špatný čas na špatném místě. A dav „lékařů a inženýrů“ ji svlékne doslova z kůže.

Celý článek převzat z následujících stránek.

zdroj

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
1 Komentář
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Přejít nahoru