Německo vede proti ČR tajné rozvratné operace! Milion chvilek je součástí těchto operací! Operace proti ČR osobně řídí německý ministr vnitra Horst Seehofer! Cílem operací je odstranit Benešovy dekrety, a v Polsku, které teprve přijde na řadu, Bierutovy dekrety! Mají být doslova odstranění z politiky Václav Klaus, Jaroslaw Kaczynski (polský prezident) a všichni vlastenecky smíšlející politici. Ty definovalo hnutí Milion chvilek jako Klause, Babiše, Zemana, Foldynu (ČSSD), Okamuru. V dubnu 2017 se o tom radili signatáři Milionu chvilek Rouček (ČSSD), Papoušek (KDU-ČSL), Matějka (ÚsTR), Kabátová a další na poradě s hlavním ideologem Německých podvratných operací proti ČR Tilmanem Asmusem Fischerem a vedoucí pracovnicí ČT Bárou Procházkovou.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Okamžitě po skončení školení začal útok na Andreje Babiše, a už 5.5.2017 byl odvoláván z funkce ministra financí. Od té doby útok pokračuje na plné obrátky. V Německu od srpna 2018 do června 2019 probíhaly pod vedením významných vládních politiků školení – Jak odstranit Benešovy dekrety a Bierutovy dekrety! Do akcí je zapojena armáda vyškolených kolaborantů. Situace je vážná. Probíhá tajný rozvratný útok jednoho státu NATO na další státy NATO, s cílem rozvrátit jejich národnostní a ekonomickou základnu. Cílem útoku je donutit Česko, Polsko, Slovensko a Maďarsko, aby přestaly klást odpor Novému evropskému řádu, přijímaly na své území imigranty a vytvořily levnou výrobní základnu pro německý průmysl. Pokud nás chcete podpořit, číslo účtu je 2601593605/2010.

 

 

Pokračování dílu 18. Kopie dokumentu z července 1941 zveřejněna na FB nestra istra, viz text dole Des Fours de Waderode byl válečný zločinec. Z války sloužil Hitlerovi v Abwehrstelle III, a ta má na svědomí životy tisíců českých odbojářů! Materiály Abwehrstelle III leží v Ruském archivu ministerstva obrany. Žádný český úředník je není schopen vyhodnotit. Dnes Vám začneme dokazovat, že Des Fours de Walderode je německý zločinec podle Benešových dekretů. Ondřeje Matějku, ředitele ÚsTR osobně školil vrchní ideolog sudetského landsmanšaftu. Český senát odmítl návrh prezidenta Zemana, aby do rady ÚsTR byla zvolena vlastenka a disidentka chartistka Lenka Procházková. Pokud nás chcete podpořit číslo účtu je 2601593605/2010 Naše další pořady najdete zde: FB profil:https://www.facebook.com/nestra.istra

https://twitter.com/NikomarB

https://www.facebook.com/jirka.bojovny.5

https://www.petice24.com/petice_za_vy…

Autoři: Záškodnická politická skupina ČSR – Černohorský – Svatoš – Rajský

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

 

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.