…..když jsem byl malý chlapec a psal se rok 1968, lidé utíkali na západ. Můj otec mně vzal od lidí stranou a říkal. Brzy nastane doba, a ty ji zažiješ, kdy lidé budou ze západu emigrovat na východ. Klaním se před bytostí mého otce, kterého mi vesmír propůjčil a za jeho neobvyklé vědomosti, které se mně snažil po celý život pobytu  v hotelu Země, kdy se mnou žil, předat…..

14:54

tm: jsem sice ještě v zahraničí, ale důležité věci jsou nutné sdělit. Tentokráte jsem si s sebou vzal i můj počítač, takže možné i s diakritikou:

Jediný důvod, proč utíkám z Londýna je strach. V Londýně totiž přistěhovalci loví Evropany ve smečkách

Autor: Neprojdou NO
 [wp_ad_camp_1]

Ilustrace

Ondra M., Londýn:
Jediný důvod, proč utíkám z Londýna je regulérní strach. V Londýně totiž přistěhovalci loví Evropany ve smečkách a nakonec je ubijí k smrti železným řetězem. Sebeobrana je nesluníčková, takže je zákonem zakázaná a pokud by se Zdenda nějak zázračně ubránil, hned by ho zavřeli. Za svých 24 let života jsem se pokud vím, nikdy nepral, nikdy jsem konflikt nemusel řešit fyzicky, natož se zbraní v ruce. V Londýně za poslední rok jsem byl napaden 3x z toho 2x v metru. V okolí mého domu byl nespecifikovaný počet napadení, z toho myslím 3 mrtví zastřelením, z toho jeden byl člověk, který stál za bílého dne na zastávce na autobus, byl střelen do obličeje ze vzdálenosti asi 10 centimetrů hodinu a půl po tom, co jsem šel do práce stejnou cestou.
V zemi, kde jsou zbraně zakázané a pro civila neexistuje legální možnost, jak si obyčejnou pistoli vůbec podržet, natož vlastnit. Už jste někdy slyšeli, že by v Čechách někoho honila smečka a nakonec ho ubila řetězem? Že by v Čechách dvacet chlapů znásilnilo najednou jednu ženskou a dalších třicet stálo okolo a honilo si nad tím vším? Že by v Čechách za bílého dne docházelo k vyřizování účtů mezi dealerskými gangy a tyto se stříleli do hlavy za bílého dne? Neslyšeli, u nás se totiž tohle neděje. U nás jsou lidé ozbrojeni a smečka magorů s řetězem by dostala dvě do hrudi a jednu do hlavy. U nás je problém odsunut na úroveň, kdy se napadený musí bránit zlovůli komunistických soudců, ale samotné napadení přežili a třeba i ochránili životy svých blízkých.
Hollande, Stropnický, Dinstbier, Schwarzenberg a další sluníčkoví potentáti, dobře si ta jména zapamatujte. Tihle lidé chtějí to stejné u nás. Když Schulz mluví o nedostatečném multikulturalismu v postsovětských zemích, mluví o tomhle. Česká Republika není hodna evropských hodnot, protože u nás se lidi neubíjí k smrti řetězem. Až na vás bude Jakub Janda vystrkovat šulína se svými Evropskými Hodnotami, tak tohle přesně má na mysli a nejšťastnější bude, až na Silvestra budou policajti zakrejvat statistiky o znásilněních i u nás.
Je neuvěřitelné, že českému národu je stále dovoleno se ozbrojovat a to i v době, kdy bělošská populace západní Evropy houfně utíká východ a skupuje pozemky ve východní Evropě a na balkáně.
Zdroj (1)

Zločiny islámské invaze v Německu. Otřesné. No, podívejte se sami

Autor: odjinud

Mohamed - karikatura

Zločiny islámské invaze v Německu.http://www.refcrime.info/verbrechen/karte

Fotka uživatele Islám v ČR nechceme.

Zbytečné cokoli dodávat…..

ps: nemám v současné době čas odpovídat na mejlíky a komenty…..

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.