Policejní prezident Rakouska varoval od roku 2007 před přicházejícím nebezpečím islamistů a možnosti rozpoutání bitevního pole po celé Evropě. Od roku 2003 jsem o tom stejném hovořil a varoval lidi. Bylo to rozhodnutí, jak je dnes moderní říkat „globálního prediktora“ GP a  rozsudek planety Země 3 kilometry pod Vatikánem. Jestli budete mít zájem vědět, o koho se tedy jedná, rád Vám to napíši ve článku, kdo to je, kde se ukrývá a kdo jeho samotného řídí. Reaguji tak na nesčetné dotazy mnoha čtenářů, kteří v tom nemají jasno.

11:54

Terror Islam EURakouský prezident kriminálky se vyjádřil před mnoha lety o současném stavu teroristických útoků na Evropu. Celý článek, který je otištěn v rakouském tisku a na jiných webech, pojednává o popisovaných předzvěstích kriminálních činů po celé Evropě, které byly mnoho let dopředu připraveny. Články o dění jste mohli číst za poslední rok na prvopodstatě, AC24, Protiproudu, NWOO.ORG, outsidermedia.cz, Parelamentních listech, Aeronetu, Zvědavci, CFP, vlkovobloguje, auria.sk  a mnoha jiných, které neustále „tamtamy“ bijí na poplach. Politici lžou, až se jim od huby práší, a vedou lidstvo v celé EU na popraviště. Politici jsou xenofóbní proti bílé rase, tak jak to mají z EU nařízeno. Nemusejí mít obavu. Budou potom mezi prvními.

Naskýtá se nyní otázka, zda se ještě dá vůbec zastavit celá kolonizace a bojiště Evropy.

Dobře si pamatujte všechny politiky, kteří s osídlováním Eu „běženci“ souhlasili. Pro budoucnost velice důležité. Nebude žádné převlékání kabátů. Tentokráte nikoliv.

Článek s varováním z roku 2007 od policejního prezidenta kriminálky si můžete s překladačem přečíst ZDE.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.