miroslav petr

05:55

P. Hampl v Berouně prohlásil, že je u nás 4 000 imigrantů. Halal byl u nás povolen už v roce 2008. To znamená, že už tehdy se plánovala islamizace Evropy a naši tehdejší politici s tím souhlasili! Proto vláda nechce zakázat právo Šarja. Jde o dávno plánované vyvraždění Evropy a naši politici už tehdy s tím souhlasili, a pěkně potají. Proto se islamizace ve školách stává samozřejmostí. U muslimů neexistuje odpuštění. ale nenávistná pomstychtivost. Platí jen odpuštění sobě, za své „hříchy“. Pokud jde o právo Halal, kdepak asi jsou zelení ochránci přírody a zvířat? Kde jsou ženy, bojující za svá práva, jde-li o právo šarja?neuveritelne-zpravy[wp_ad_camp_1]

Provoz senátu stojí půl miliardy za rok. Povinnost senátu je scházet se čtyřikrát do roka. A za tuto „nelidskou dřinu“ má každý z nich kolem sto tisíc měsíčně.

V Lybii byli politiky obyčejní lidé, kteří chodili každý den do práce a občas se seši se svým „diktátorem“ Kádáfím. Vtipje v tom, že pokud by schválili špatný zákon, v jejich každodenní práci by jim to vyčítali kolegové. Naši politici odmítli i odpovědnost za svou práci. Pak se nedivte, co všechno schvalují. Zavedlo-li by se to u nás, žádný politik by v práci nepřežil útoky svých kolegů. Hned bychom měli ty nejlepší zákony na světě.

Slyšeli jste tu zprávu, že se utopilo 400 Syřanů? Pravda je trochu jiná. Vyhodili je muslimové do moře, ale „korektní“ zprávy se nenosí, v některých zemích je dokonce kritika imigrantů zakázána. Tak tohle je ta demokracie?

Hašek má 29 placených funkcí, bere 4,5 miionu měsíčně. Funkce má ve firmách placených státem. Takže bohatne z našich daní, stejně jako Bureš.

Chorvatsko má druhou nejvyšší nezaměstnanost v Evropě a je na okraji bankrotu. A z této země si bere náš, pardon, slovenský agent vzor…EET už tam skončila. V Rakousku také dlouho nevydrží. Velmi brzo uvidíte úředníky, kteří pracují s těmito informacemi /EET/, jak jezdí s nejnovějšími mercedesy. Informace jsou placené lépe než televizní reklamy. Korupce pokvete přímo vzorně. A to zavádí údajný „bojovník proti korupci“. Samotné dotace podporují korupci.

Trump je divadlo pro USA i pro svět. V zásadě už mnoho let platí pravidlo, že kterýkoli vůdce USA a Německa musí poslouchat příkazy NWO. Do Bilderbergu si nejezdí každoročně vyprávět vtipy… Angelika se tam v květnu stavila jen pro papírek s příkazy, které je povinna splnit.

Nejvyšší americký generál zcela otevřeně vyhrožuje válkou proto Rusku, tak jako před časem černoušek vyhrožoval zpřerážením pracek každému, kdo odmítne poslouchat USA. Pardon, už je zakázáno říkat černoch. Musí se říkat afroameričan. Válka s Ruskem a Čínou prý bude nemilosrdná, zhoubná a rychlá. Náš, pardon, americký, generál Pavel se už nemůže dočkat třetí světové.

Znovu se uvažuje o instalaci radaru a dokonce raket na našem území. Nestačí, že soudruh Hamáč podepsal trvalý pobyt okupačních vojsk NATO u nás.

Putin už informoval občany, do kterého krytu se mají schovat a dal jim i jodové tablety. Který politik by něco podobného udělal? Už chápete, proč všichni rozumní lidé z celého světa zavidí Rusku jejich „diktátora“? Jistý americký politik pochválil Lavrova a přál by si, aby pracoval v jejich vládě. I zázraky se dějí.

Izrael dostal od USA miliardy na zbrojení. Proč zrovna ted? Cui bono?

Češi dělají za třetinu německého platu, přitom ceny máme srovnatelné. Miliardové zisky cizích firem odchází do ciziny. Máme asi milion živnostníků. Viděli jste aspon jednoho, jediného, že by se vozil v mercedesu? Jsem rád, že už konečně není český národ závistivý a přeje miliardářům jejich bohatství, dokonce jim rádi dají i poslední korunu. Věřit ale tomu, že nejvíc stát okrádá tento drobný živnostník, to je skutečně idiocie. Nejde o urážku, ale o diagnozu. Logicky se týká nejen příznivců Andreje, ale i jeho samotného. Ted jsem si vzpomněl, že jsem kdysi psal na blogidnes. Za tuto větu už by mě cenzurovali…

Denně chodí do SR videa a fotky  /video je i na CNTV/ vojenské techniky, která projíždí Slovenskem na Ukrajinu. Jede tam jeden vlak za druhým, dokonce ve dne….Všichni vojáci prý jsou černí.  V Dráždanech se soustředuje velké množství vojenské techniky Bundeswehru. Na švýcarských silnicích první třídy projíždí velké množství vojáků a těžké techniky. Dle vojenského odborníka je to faktické vyhlášení války Rusku a Číně. Skutečně nás EU a hlavně NATO nevede na jatka?

Zdroje- Pjakin, SR.

http://www.czechfreepress.cz/blogy/neuveritelne-zpravy.html

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.