Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen
  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

 • JAG zatkl dalšího zločince ze CDC
  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

 • Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui
  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

 • JAG odsoudil „královnu mRNA“ Melissu Mooreovou
  JAG odsoudil „královnu mRNA“ Melissu Mooreovou

  JAG odsoudil „královnu mRNA“ Melissu Mooreovou

Související zprávy

Neznámé zdravotní potíže dostaly celou posádku obřího airbusu do kolen

…..není vyloučeno, že letadlo při stoupání do letové hladiny proletělo koncentrovaným chemtrailem a všichni se o tom bojí mluvit. Opět dělají z lidí blbce. Prý snad výfukové plyny způsobily zdravotní problémy celé posádky a některých cestujících….

22:54 Aktualizace 14:54

Neznámé zdravotní potíže dostaly celou posádku obřího airbusu do kolen

Pondělní let aerolinek British Airways ze San Franciska do Londýna musel být odkloněn do kanadského Vancouveru. Důvod? Všichni tři piloti, 22 členů posádky a dva pasažéři začali mít během letu nespecifikované zdravotní potíže. Posádka tak vyhlásila zdravotní pohotovost a požádala o možnost přistání ve Vancouveru. Konkrétní podobu potíží však zatím halí mlha. Nespecifikovaly je aerolinky, lékaři zatím také mlčí.

Letoun British Airways krátce po nouzovém přistání obklopily vozy záchranné služby.

 [wp_ad_camp_1]

Letoun British Airways krátce po nouzovém přistání obklopily vozy záchranné služby.

Aerolinky British Airways spustily vyšetřování mysteriózních zdravotních potíží, které přiměly jejich let BA286 přistát v Kanadě místo ve Velké Británii. Zdravotní komplikace neumožnily posádce po přerušení letu dále pokračovat a cestující tak byli ubytováni v hotelích po Vancouveru. Aerolinky se je pak snažily dostat do Londýna náhradními cestami.

Původní informace hovořily o tom, že se piloti, posádka a dva pasažéři na palubě Airbusu A380 pravděpodobně nadýchali výfukových plynů. Na letištní ploše pak na přílet letadla čekala vozidla záchranné služby, která lidi se zdravotními potížemi odvezla do nemocnice.

Někdo z cestujících tvrdil, že se výfukové zplodiny dostávaly do letadla a spustily bezpečnostní alarm. To však aerolinky osm hodin po incidentu odmítly. Uvedly jen, že příčina hromadných zdravotních potíží je ve fázi vyšetřování.

Žádné další letadlo prý obdobné potíže nemělo. K přistání se piloti rozhodli proto, že jim i celé posádce nebylo dobře. Aerolinky i lékaři však odmítli uvést, jaké symptomy zdravotní potíže měly.

Na kontrolu do nemocnice byli odvezeni všichni tři piloti a 22 členů posádky. Další dva pasažéři prý po přistání podstoupili nespecifikovanou kontrolu.

Místo Calgary do Vancouveru

Pětatřicetiletý pasažér Steve Lowy si po letu stěžoval na nedostatek informací ohledně důvodu přistání ve Vancouveru.

„Řekli nám, že jde o potenciální technickou závadu a že se členové posádky necítí dobře. Letadlo mělo přistát původně v Calgary, ale vzhledem k jeho velikosti bylo nakonec odkloněno do Vancouveru. Navzdory nejistotě zůstali pasažéři klidní, zachovali jsme se velmi britsky. Přemýšleli jsme, co se stalo, zda nemají třeba otravu jídlem. Chtěli jsme vědět víc, ale dost možná ani posádka netušila, co se to vlastně děje,” uvedl.

Lowy, který seděl ve vrchním patře stroje, dodal, že v letadle neviděl kouř ani nic nestandardního necítil. Pouze uvedl, že po zmínění technické závady začali lidé trochu kašlat. Dodal, že by však bylo každopádně příjemné alespoň zpětně zjistit, co se vlastně stalo. I kvůli tomu, že po přistání na palubu vstoupili hasiči s respirátory.

Zdroj: https://www.novinky.cz/cestovani/418751-nezname-zdravotni-potize-dostaly-celou-posadku-obriho-airbusu-do-kolen.html

Obrázek pro anonyma, který neví, jak se pohybují po planetě Zemi letadla. Nikoliv po ortodromách, ale po loxodromách. Letadlo, které letí ze Saudské Arábie do USA Los Angeles , letí nad Islandem přes Grónsko a severní Kanadu

dráha letu

A zde máte další letadlo ze Stockholmu do Los Angeles. Je to rychlejší trasa, po přímce by letadlo letělo o dvě hodiny déle…..

tm

STOCKHOLM - LAX letová dráha

[wp_ad_camp_2]

[wp_ad_camp_3]

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
15 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Přejít nahoru