Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu
  Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu

  Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu

 • Obchodnice s lidmi se odvolala proti rozsudku smrti
  Obchodnice s lidmi se odvolala proti rozsudku smrti

  Obchodnice s lidmi se odvolala proti rozsudku smrti

 • Všechny země NATO souhlasí, že přijetí Ukrajiny do Aliance je prozatím nemožné
  Všechny země NATO souhlasí, že přijetí Ukrajiny do Aliance je prozatím nemožné

  Všechny země NATO souhlasí, že přijetí Ukrajiny do Aliance je prozatím nemožné

 • Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká
  Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká

  Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká

Související zprávy

Nigel Farage přirovnává EU k SSSR

Nigel Farage přirovnává EU k SSSR

Nigel Farage zmiňuje praxi politické moci EU. Státy ať se svobodně rozhodují (v souladu s plánem).

02:54

…v roce 2011 italský premiér Berlusconi, znějící euroskepticky, byl odstraněn a nahrazen loutkovým premiérem. Viděli jsme přesně stejnou věc v roce 2011 v Řecku. Premiér Papandreou hrozil referendem o členství v EU. Byl proti němu učiněn převrat a nahradili ho loutkou. Za této migranční krize jsme tu měli čtyři země, vedené myslím nejsilnějším Maďarskem, s jasným postojem, že nechtějí žádné migrační kvóty EU, a byly rozdrcené podvodem EU a donucené přijmout základní věc, kterou zamítly.

A nezapomenu, jak řecký premiér, pan Tsipras, který zde sedí, vyhrál všeobecné volby a pak přišel sem, kde mu bylo řečeno, že prohlášení bylo nepřijatelné a musí se dát pryč. Korunu tomu dal nyní případ Portugalska. Zcela nekomentováno médii, takže kdo neví, po všeobecných volbách tu byla levicová většina s plánem Socialistů pro Portugalsko, avšak prezident Portugalska, pan Silva, je odmítl jmenovat kvůli tomu, že představují proti-evropské síly, a umožnil pro-evropskému premiérovi menšinových konzervativců zůstat na své pozici. Toto je současná implementace Brežněvovy doktríny. Přesně toto se stalo zemím žijícím v rámci SSSR.. Zcela se zde ujasnilo, na příkladu Řecka a Portugalska, že země má svá demokratická práva, pouze pokud vyhovují plánu. Pokud nevyhovují, tato práva jsou odebrána. Asi by nás nic z toho nemělo překvapit – – jak nám pan Juncker říkal, není vlastní demokratické volby proti evropským dohodám. A německý ministr financí, pan Schauble, řekl, že volby nemění nic. Máme zde pravidla. Myslím, že pro kohokoli, kdo věří v demokracii, by mělo být Portugalsko poslední kapkou. Mělo by to být varováním, že tento projekt v rámci ochrany sebe sama se všemi chybami zničí individuální práva lidí a zemí. Má země vždycky věřila v parlamentní demokracii tak pevně, že za minulé století dvakrát riskovala všechno pro boj za parlamentní demokracii. Ne pouze za Británii, ale za zbytek Evropy rovněž. Věřím, že pro nás pro všechny, kdo věříme v demokracii a chceme ji mít znovu nastolenou, nabízí britské referendum jedinečnou příležitost. .

…v roce 2011 italský premiér Berlusconi, znějící euroskepticky, byl odstraněn a nahrazen loutkovým premiérem. Viděli jsme přesně stejnou věc v roce 2011 v Řecku. Premiér Papandreou hrozil referendem o členství v EU. Byl proti němu učiněn převrat a nahradili ho loutkou. Za této migranční krize jsme tu měli čtyři země, vedené myslím nejsilnějším Maďarskem, s jasným postojem, že nechtějí žádné migrační kvóty EU, a byly rozdrcené podvodem EU a donucené přijmout základní věc, kterou zamítly. A nezapomenu, jak řecký premiér, pan Tsipras, který zde sedí, vyhrál všeobecné volby a pak přišel sem, kde mu bylo řečeno, že prohlášení bylo nepřijatelné a musí se dát pryč. Korunu tomu dal nyní případ Portugalska. Zcela nekomentováno médii, takže kdo neví, po všeobecných volbách tu byla levicová většina s plánem Socialistů pro Portugalsko, avšak prezident Portugalska, pan Silva, je odmítl jmenovat kvůli tomu, že představují proti-evropské síly, a umožnil pro-evropskému premiérovi menšinových konzervativců zůstat na své pozici. Toto je současná implementace Brežněvovy doktríny. Přesně toto se stalo zemím žijícím v rámci SSSR.. Zcela se zde ujasnilo, na příkladu Řecka a Portugalska, že země má svá demokratická práva, pouze pokud vyhovují plánu. Pokud nevyhovují, tato práva jsou odebrána. Asi by nás nic z toho nemělo překvapit – – jak nám pan Juncker říkal, není vlastní demokratické volby proti evropským dohodám. A německý ministr financí, pan Schauble, řekl, že volby nemění nic. Máme zde pravidla. Myslím, že pro kohokoli, kdo věří v demokracii, by mělo být Portugalsko poslední kapkou. Mělo by to být varováním, že tento projekt v rámci ochrany sebe sama se všemi chybami zničí individuální práva lidí a zemí. Má země vždycky věřila v parlamentní demokracii tak pevně, že za minulé století dvakrát riskovala všechno pro boj za parlamentní demokracii. Ne pouze za Británii, ale za zbytek Evropy rovněž. Věřím, že pro nás pro všechny, kdo věříme v demokracii a chceme ji mít znovu nastolenou, nabízí britské referendum jedinečnou příležitost. .
Líbil se vám článek? Pošlete ho dál