…..nemusíme se dvakrát ptát. Nejpravděpodobněji to byla bílá mafie, která si mohla pana Tunu koupit. Rád jsem se díval na jeho pořady, ale tímto značně přestřelil a já s ním končím. Je vidět, že neví o čem vůbec „mele“. Povídat, se zde nedá ani říci. Mele a plácá vlastní játra, protože je mu celá problematika naprosto cizí….

00:05

[wp_ad_camp_1]

Rozhodně nemám zájem obhajovat některé údajné léčitele, kteří vše dělají jenom kvůli byznysu. Ale metoda, do které se pustil, je trnem v oku bílé mafii a ta se snaží všemožným způsobem zmíněné odvětví panem TUNOU zdiskreditovat.

Homeopatie funguje a hlavně je bez vedlejších účinků. Zabývá se jí mnoho lékařů. Nasazují ji tam, kde klasická alopatická léčba nepomohla. Proč dokonce v lékárnách prodávají homeopatika? Joalis  a  pan Jonáš má patenty a je to uznávaná metoda! Proč právě dnešní film od pana TUNY, který zachází až do krajnosti?????

Dodám jen jedno: pořad, lépe řečeno celá série pořadů je koupena nějakou společností. Ptám se.

PROČ PANE TŮMO, KDYŽ CHCETE HÁJIT ZÁJMY LIDÍ A JEJICH ZDRAVÍ, SE NEPUSTÍTE V POŘADECH PRÁVĚ DO CHEMTRAILŮ A SYPÁNÍ JEDŮ NA HLAVY LIDÍ VČETNĚ MORGELONŮ A JINÝCH SVINSTEV???? Na to už asi nemáte „koule“, že ano. Asi by to nebylo tak dokonale placeno. Ale u lidí, pro které jste doposud bojoval, byste byl hrdinou a mužem číslo 1…..

Tohle už není legrace. Podvodníci, kteří zabíjejí

https://www.stream.cz/adost/10016607-tohle-uz-neni-legrace-podvodnici-kteri-zabijeji

Pane TUNA, neučte orla lítat…..

V diskuzi pod videem je jasně vidět kdo vede primát. Mnoho trolů a koupených tlachačů „Údajné pravdy“. Tak to se jim povedlo. Pan tůma zapomněl, nebo o tom vůbec nic neví, že v Německu, Švýcarsku, Rakousku a na Slovensku jsou metody které kritizuje,  hodně používané homeopatickými lékaři. Dobrré ráno pane TUNO…..

tm číst diskuzi pod videem je zbytečné, mnoho trolů mimo pár rozumných lidí, kteří jsou neustále ubíjeni LIDMI S ÚDAJNÝMI TITULY. Je jenom otázkou času, kdy se možná pan TUNA pustí do alternativních webů a začne je pranýřovat s doporučením, aby jejich „pisálky zabásly“….

Jeden z komentářů:

Petr Mahler

Ubohé, neodborné, nedostačující, zavádějící
p. Tuna nemá žádné rysy odborníka: podrážděný, agresivní a zaujatý „nájemný“ novinář. Vůbec nebudu komentovat jeho vzezření a styl oblékání pro své „profi“ vysílání :)
Nebyla žádná příprava o tématu, 100 letém trvajícím výzkumu léčby frekvenční terapií, především v USA a obrovskou historií kazuistik za tu dobu…zaujatá reportáž. Psi štěkají, ale karavana jede dál :)
PS: pořád nevím, jak těm stovkám měsíčně vyléčeným lidem biorezonancí a frekvenční léčbou vysvětlit, že to vlastně byl podvod a jsou stále nemocní :))

[wp_ad_camp_1]

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.