…..je až úsměvné, jak se okamžitě proti šíření pravdivých článků o systému 5G ozvala nějaká loby či provozovatelé, která nám přes mejlíky vyhrožovala, že šíření poplašných zpráv je trestné. Co na to říci?????
02:54

Úsměvné, úsměvné, úsměvné, úsměvné, úsměvné

Možná až lidé, kteří nám vyhrožovali ztratí své vlastní dítě díky 5G, budou mluvit jinak. Neohrožují jenom celé obyvatelstvo a sami sebe, to jim asi nedošlo (možná mají amputovaný mozek a nemohou nebo nesmějí myslet), ale hlavně celou přírodu a zvířata a naše potomstvo, které za nic nemůže a narodí se do MIKROVLNKY!!!!! Pevně věřím, že pokud obyvatelstvo zatlačí na vládu a nebudou kupovat zařízení a mobily tohoto druhu, nemají šanci….
Pro velkou důležitost dáváme článek s daty, která byla doplněna ještě jednou….

[wp_ad_camp_2]

Prosíme o podepsání petice tady   http://www.elektrosmog-zony.cz/download/5G_mezinarodni_vyzva_1118.pdf

 

https://www.casopis-sifra.cz/nova-technologie-5g-vyrazne-zvysuje-riziko-rakoviny-ci-poskozeni-dna-a-povolene-limity-jsou-zmanipulovane-varuje-americky-politik-i-dve-stovky-vedcu-a-doktoru/

 

https://aeronet.cz/news/video-milimetrovy-zabijak-5g-radiace-z-mobilnich-vezi-5g-americke-spolecnosti-verizon-vyvolala-poskozeni-mozku-u-celeho-personalu-hasicske-stanice-mesta-v-kalifornii-prijimaji-zakazy-vystaveb-5g/

 

[wp_ad_camp_2]

 

Již nyní jsme vystaveni obrovskému záření z mobilních telefonů a Wi-Fi. Bezdrátové systémy 5. generace jsou ale podle všeho ještě mnohem horší než 4G a 3G. Nová technologie bude fungovat tak, že se ve státech, které na ni přejdou, budou instalovat husté sítě malých mobilních vysílačů – na budovách, pouličních lampách a všech místech s veřejným přístupem. Například v USA má být do roku 2020 nainstalováno více než dva miliony těchto minivysílačů, takže v podstatě nebude pro žádného živého tvora možné se jim vyhnout. A jak už býv& aacute; smutným zvykem, regulační ani jiné úřady se ani neobtěžují zkoumat, zda není taková věc zdraví škodlivá, i když zdravý rozum křičí, že to ani jinak být nemůže. Jednoduše to na přání korporací povolí.

Takový přístup zlobbovaných a zkorumpovaných institucí, které mají dbát na veřejný zájem a zdraví lidí, ale nečiní tak, znepokojil i 230 vědců a lékařů z více než 40 zemí, kteří se rozhodli varovat veřejnost před závažnými riziky technologie 5G. (výzva v češtině v PDF zde, včetně mnoha odkazů na závažné studie a potvrzení škodlivosti):

http://www.elektrosmog-zony.cz/download/5G_mezinarodni_vyzva_1118.pdf

Upozorňují, že technologie je efektivní pouze na velmi krátké vzdálenosti a její frekvence obtížně procházejí přes pevné materiály, jako jsou například zdi. Aby tedy byl signál dostupný, tak, jak je v dnešní informační době potřeba, mus&iac ute; b&y acute;t síť vysílačů neobyčejně hustá – jinými slovy musejí být všude. V podstatě vychází v hustě obydlených oblastech jedna anténa cca na 10 domů.

Instalace těchto vysílačů významně zvýší podle vědců a doktorů podepsaných pod apelem riziko rakoviny, buněčného stresu, počet volných radikálů v organismu, riziko genetického poškození, poškození reprodukčního systému, způsobí zhoršení paměti, neurologické poruchy a celkově ničí lidské zdraví a zdraví ostatních živočichů a ohrožuje celkovou kondici planety.

Paradoxní je, že jejich obavy zcela potvrzuje i zatím největší studie amerického Národního toxikologického projektu (NTP) za 25 milionů dolarů. Podle ní 5G záření významně zvyšuje riziko rakoviny mozku a poškození srdce u zvířat, která byla záření vystavena. Místo pořádného zmapování dopadů na lidi byla tato studie ignorována a regulátoři, kteří připomínají spíš pobočky telekomunikačních firem pro schvalování všeho, co si jen budou přát, to ihned schválili.

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

—————————————————————-

Americká televize CBS už na jaře minulého roku přinesla reportáž z kalifornského města Piedmont, kde místní zastupitelé na nátlak občanů zakázali americké telekomunikační společnosti Verizon instalaci nových 5G věží přímo v blízkosti místní školy a před okny rezidenčního komplexu, kde mají lidé okna do svých ložnic. Stejně tak americkou společností otřásla i reportáž o hasičích, kteří ; měli na své stanici nainstalovány dvě mobilní věže a po nějakém čase se u všech hasičů začali projevovat výpadky paměti, dezorientace v prostoru a v čase, zmatenost. Lékař u všech hasičů zjistil buněčné poškození mozku. Aby to bylo ještě více skandální, v zemi svobody v USA mají velmi podivný telekomunikační zákon, který zakazuje městským radám zakazovat výstavby mobilních věží, pokud jako důvod pro zákaz jsou uváděna zdravotní rizika. Lidé si tak podle zákona nesmí v USA na mobilní věže stěžovat, jinak právníci americký telekomunikačních společností můžou osobu nebo měst o zažalovat a přivést ho k bankrotu.

Jenže o půl roku později přišlo zlo, na počátku listopadu minulého roku uveřejnili američtí vědci závěry 20-letého výzkumu, který potvrdil, že radiace z mobilních věží způsobuje rakovinu u laboratorních krys, ale co je zajímavé, téměř výhradně u samců. Rakovina zasahuje srdce krys, tumory na srdci, ale rovněž byly zpozorovány tumory na mozku a v rozmnožovacím ústrojí. Závěrečná zpráva byla několikrát oddalována a měněna, americký telekomunikační průmysl nasadil obrovské prostředky na to, aby studia vůbec nevyšla. Nakonec byla publikována a Wall Str eet Jour nal o tom přinesl článek [1]. Sítě 5G budou používat široké spektrum frekvencí, od 2 GHz až po 300 GHz frekvence. Radiace z těchto věží nové generace je úplně jiná, než u dnešních mobilních věží. A to si musíme vysvětlit. (Není radioaktivní, ale následky přetrvávají v těle a mají kumulativní charakter, jako tomu je u radioaktivity.)

Dlouhodobý efekt 5G radiace na lidský organismus bude děsivý

Frekvence 5G sítí v prvních letech v USA a v Evropě pojedou na vybraných kmitočtech uvolněných pro 5G sítě v minulých letech a také na tzv. satelitním spektru v rozsahu 30 GHz a výše. Z fyzikálního hlediska se u frekvencí nad 30 Ghz jedná o milimetrové vlny (již i dnešní frekvence počínaje LTE 800 MHz), které mají problém projít zdí, překážkou, dokonce i oknem. Aby bylo možné vůbec signál 5G přijímat v budovách, musí být vysílače 5G umístěny velmi hustě v obydlených oblastech, lepší je použít označení “extrémně husté pokrytí”. Z jednotlivých testů vyplývá, že efektivní dosah 5G zařízení uživatele bude zhruba 200 metrů od místa, kde stojí. To je skoro 5x menší dosah, než mají současné WIFI sítě v otevřeném prostoru. Velký problém bude uvnitř budov. Milimetrové vlny mají problém se zdmi, s cihlami, s prefabrikovaným betonem, armaturami ve zdech, s ocelovými nosníky, to všechno pohlcuje milimetrové vlny 5G sítí. Jediným řešením tak bylo zvýšit radiační výkon DAS, distribuovaných anténních systémů. Tím naroste ale zátěž našeho zdraví…

Doplním: Rozhodně škodlivé jsou již i běžně používané frekvence GSM 900 a 1800 MHz, také LTE, 3G, 4G, samozřejmě WIFI signál (ten je ještě díky ostrým jehlicím mnohem agresivnější), a v hustém guláši těchto mikrovln o milimetrových vlnových délkách žijeme již nyní. Jde však o to, že s příchodem 5G pravděpodobně postupně nastane mnohem hustější pokrytí a tedy zaplnění prostředí tímto zdraví škodlivým zářením. Komu jde o své zdraví, a hlavně v případě ještě citlivějších dětí, bude muset začít být opatrný, jak moc je takovými vysílači obklopen… Více informací a poradenství ohledně zatížení elektrosmogem a jeho měření poskytuji – kontakt a info: www.elektrosmog-zony.cz

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.