Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku
  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

 • Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa
  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

 • „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO
  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

 • Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál
  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

Související zprávy

Nulandová požádala o schůzku s Putinem

Totálně udivující naléhavá zpráva ruského Ministerstva obrany (MO) právě vydaná do Kremlu informuje, že méně než 24 hodin poté, co ministr zahraničí Sergej Lavrov a americká státní tajemní John Kerry se dohodli na schůzce v Curychu 20. ledna, se k vzdušnému prostoru Ruska přiblížilo americké vojenské letadlo nesoucí na palubě jednoho z vysokých podřízených presidenta Obamy, a žádalo o okamžité povolení k přistání na vysoce tajné lodní základně Čkalovsk v oblasti Kaliningradu.

15:54

Proč Nulandová požádala o naléhavé přistání v Rusku a chtěla schůzku s Putinem?

Zdroj: http://www.whatdoesitmean.com/index1983.htm
January 15, 2016
Top Obama Official “Demands To Land” At Russian Military Base, Warns Of War
By: Sorcha Faal, and as reported to her Western Subscribers
Překlad: Orgonet
Podle zprávy MO na palubě tohoto letadla byla asistentka státního tajemníka pro evropské a eurasijské záležitosti Victoria Nulandová, která právě odstartovala v tomto vojensky řízeném letounu z mezinárodního letiště Vilnius, kde byla na schůzce s litevským ministrem zahraničí Lazarem Comanescu. Letadlo směřovalo plánovaným letem do Berlína v Německu, když došlo k tomuto bizarnímu incidentu. Analytikové ruské rozvědky ho označili jako „něco podobného akci Rudolfa Hesse“, po Adolfu Hitlerovi druhého nejvyššího velitele v nacistickém Německu, který 10. května 1941 letěl do Skotska v pokusu učinit mír s Británií a vyhnout se druhé světové válce; jak se zdá, toto bylo záměrem této vysoké představitelky Obamova režimu.

 

Asistentka státního tajemníka Nulandová měla po přistání ve Čkalovsku za asisence ruských leteckých sil další požadavek, a to, aby se osobně setkala s presidentem Putinem. Toto bylo odmítnuto, protože ruské Ministerstvo zahraničí oznámilo, že její „loyalita/oddanost“ náleží bývalé státní tajemnici Hillary Clintonové, a nikoli samotnému Obamovu režimu, protože dříve byla nejvyšší asistentkou presidenta Williama Clintona, a byla známa jako „Doughnut Dolly (koblihová Dolly)“. (Pozn. Orgonet: dobrovolnice, které měly zvyšovat morálku vojska v bojových zónách při zámořských válkách, rozdávaly vojákům kávu a koblihy.)

President Putin nicméně dle zprávy souhlasil, že na setkání s asistentkou tajemníka Nulandovou vyšle svého nejvyššího asistenta Vladislava Surkova, a povolil Ministerstvu zahraničí, aby oznámilo: „Do oblasti Kaliningradu přiletěla Nulandová, a setkání se Surkovem se bude konat v presidentské residenti v městě Pioněrskij. Bude to uzavřená schůzka.“

Počáteční zprávy od agentů ruské Federální bezpečnostní služby (FSB), určených k ochraně presidenta Putina a jeho rezidencí, popisují, že Nulandová po svém přistání a při převozu do města Pioněrskij byla údajně „ve stavu vysoce rozrušené mysli“, „blížící se stavu kolapsu“, a pronášela varování, že „Válka přichází! Válka přichází! doplněná nadávkami a klením, a tvrzením, že „Rusko porušilo svůj slib“, a „teď za to celý svět bude platit“.

Zpráva neuvádí, jaký „slib“ Rusko porušilo, ale jazyk, který používala Nulandová, naznačoval, že ani ona to neví, a nezná ani správný titul presidenta Putina, protože ho označovala jako „ten váš podělaný car“.

Právě tak problematické jako její „vykřikování“ v přítomnosti agentů FSB byly dle zprávy i její výroky, že president Obama „čistí dům, aby zachránil sám sebe“ a „to, co se stalo na Havaji, je jenom začátek, a další budu já“.

I když nejsou ještě známy úplné podrobnosti, zpráva stroze uvádí, že obavy asistentky tajemníka Nulandové z Havaje jsou, jak se zdá, spjaty s oznámenou nehodou dvou helikoptér americké maríny u Havaje, k níž došlo krátce poté, když přistála ve Čkalovsku – a na jejich palubách byli zřejmě členové ochranky presidenta Obamy, který tam nedávno strávil dovolenou.

Ve zprávě MO je uvedena i ona důležitá informace o Nulandové, že byla nedílnou součástí toho, čemu se říká „kabala Hillary Clintonové“, která zničila stát Ukrajinu aktivitou vrcholné americké bezpečnostní firmy Stratfor (též zvána stínová CIA) při „nejočividnějším převratu v historii“; v tomto státě vytvořila novou neonacistickou vládu, přičemž odsunula stranou evropské obavy ze svých akcí slovy „Fuck the EU! Seru na EU!

Zpráva MO obsahuje ještě další „přísně utajované“ skutečnosti, o nichž v tuto dobu nemůžeme informovat, ale jakmile to bude možné, poskytneme další informace o tomto překvapujícím obratu události.
Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
6 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře