Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Melania si přeje, aby se Tucker Carlson stal v roce 2024 Trumpovým viceprezidentem
  Melania si přeje, aby se Tucker Carlson stal v roce 2024 Trumpovým viceprezidentem

  Melania si přeje, aby se Tucker Carlson stal v roce 2024 Trumpovým viceprezidentem

 • Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování
  Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování

  Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování

 • Starý finanční systém dosáhl svého konce
  Starý finanční systém dosáhl svého konce

  Starý finanční systém dosáhl svého konce

 • Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin
  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

Související zprávy

 • Mimořádná zpráva od Benjamina Fulforda
  Mimořádná zpráva od Benjamina Fulforda

  Mimořádná zpráva od Benjamina Fulforda

 • Korporace THE USA získává čas vydíráním Thajska a podvodem čínské královské rodiny
  Korporace THE USA získává čas vydíráním Thajska a podvodem čínské královské rodiny

  Korporace THE USA získává čas vydíráním Thajska a podvodem čínské královské rodiny

 • Proč musí USA vyhlásit bankrot podle kapitoly 11
  Proč musí USA vyhlásit bankrot podle kapitoly 11

  Proč musí USA vyhlásit bankrot podle kapitoly 11

 • Státy G7 se navzdory chvástání snaží kapitulovat
  Státy G7 se navzdory chvástání snaží kapitulovat

  Státy G7 se navzdory chvástání snaží kapitulovat

A nyní, když je Trump prezidentem, začíná teprve to pravé koňské handlování

Týdenní komentář Benjamina Fullforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka.

13:54
Nyní, když byl formálně instalován Trumpův režim, může začít skutečná bitva o budoucnost planety Země v plné vážnosti. Na jedné straně najdeme Západní vojensko – průmyslový komplex a na druhé straně najdeme starodávné rodiny pokrevních linií. Další způsob, jak to vidět může být bitva mezi těmi, kdo mají zbraně a těmi, kdo mají pod kontrolou dodávky másla (peníze). Ještě jiným objektivem pro analýzu nadcházejícího boje můžeme vidět Čínu (Asie) versus USA (Západ), ale to je příliš zjednodušující. Pojem „Západ“, jak věci stojí nyní, totiž zahrnuje Japonsko a navíc Severní a Jižní Koreu a možná i Vietnam, zatímco pojem „Asie“ zahrnuje Německo a další Rothschildy ovládané národní státy.

Ideologické bitevní linie byly stanoveny ve dvou zásadních projevech, jeden byl čínského prezidenta Xi Jinpinga v Davosu, na láskyplném festivalu pokrevních linií dne 17. ledna, zatímco druhý byl inaugurační projev prezidenta Donalda Trumpa.

Projev Xiho je v zásadě podporou globalistického status quo tak dlouho, dokud budou pokračovat reformy „globálního vládního ekonomického systému,“ tak, že bude dán větší hlas rozvojovým zemím. Xi také slíbil, že Čína by mohla pomoci světovému vývoji „win-win“ způsobem v souladu s přírodou. Samozřejmě, že Čína by byla zdaleka největším příjemcem benefitů ze současného systému, takže pokrevní globalisté, teď, když proti nim byl na Západě zahájen odpor, požádali o čínskou ochranu.

Trump ve své řeč naříkal, jak byla americká střední třída zničena a americký průmysl vykuchán globalisty a slíbil obnovit americký průmysl a infrastrukturu. Také naznačil, že vojensko-průmyslový komplex souhlasil, aby se sdílely některé z jeho tajných technologií s celým světem, když řekl: „Stojíme u zrodu nového tisíciletí, připraveni k odemčení tajemství vesmíru, osvobodit zemi z utrpení nemocí a využití energií, průmyslů a technologií zítřka.“

Celkově lze říci, že to nezní jako bychom se měli začít připravovat na světovou válku nebo střet civilizací, ale spíše jsme svědky přiměřených vyjednávacích pozic, které byly stanoveny na obou stranách v předstihu před závěrečnými jednáními o zřízení nového, vylepšeného systému, na kterém bude planeta fungovat. Asiaté chtějí větší slovo pro ne – Evropský svět, a Západ chce rekonstrukci svého průmyslu a střední třídy výměnou za uvolnění skrytých technologií. A to zní to jako řešení „win-win“, kterého může být dosaženo, aniž by se příliš bouchalo pěstma do stolů a křičelo.

To co se bude dít na Západě, jakmile začne vojáky zaštítěný Trumpův režim, bude však daleko více, než jen pouhé bouchání do stolů. CIA, v očekávání dalších vyšetřování a odhalování již vydala 13 milionů stran dokumentů, nicméně zdroje z Pentagonu slibují, že nový CIA šéf Mike Pompeo provede další „čistku a reformuje agenturu, a posílí ještě více a úplné – totální zveřejnění.“

„Trump šel do [HQ] vedení v Langley říci všem v CIA, že armáda je s ním, a on přibere 1000 dalších nových agentů a spáchne všechny padouchy,“ říkají zdroje. Nejvyšší generál Joseph Dunford „se vrátil z Pařížských a Bruselských setkání s NATO, aby dohlížel na zabezpečení Trumpovy inaugurace zaštítěnou miliony cyklistů, policistů, federálů a národních gardistů,“ pokračovaly zdroje.

Také zdroje Pentagonu tvrdí, že „to není žádná náhoda, že dne 20. ledna byli potvrzeni bývalí Dunfordovi šéfové v Iráku, (general James) Mattis jako ministr obrany, a jeho kolega, marińák (generál John) Kelly, který bude vést Oddělení národní bezpečnosti (Department of Homeland Security), a tito tři top mariňáci tvoří Trumpovu praetorianskou stráž. “

První opravdovou záležitost, kterou Trump vyřešil hned po svém nástupu k moci bylo to, že vtrhnul s touto svou praetorianskou gardou do ústředí CIA. Na povrchu, slíbil CIA „podporu na 1000 procent,“ zatímco pod povrchem jeho řeči dal Trump, podle zdrojů z Pentagonu CIA ultimatum: „zastavit obchody s drogami a zbraněmi, dětmi, dronové akce, lži, špinavé triky, politickou korupci a podvratnou činnost, a namísto toho se zaměřit na člověka a otevřené, veřejné zdroje rozvědky pro celou vládu, a naopak provádět kontrarozvědku proti soupeřům a Izraeli, či jiným subjektům.“

Vojenská Trumpova vláda také plánuje vynutit na vojenských dodavatelích, jako je Boeing a Lockheed Martin, aby se vzdali podvodů, plýtvání a zneužívání, a „dokonce mohou být znárodněny jako v Rusku,“ říkají zdroje.

Říkají také, že zdvižené ruce mexického mexického drogového kápa CIA Joaquína „El Chapo“ Guzmána, bylo právě načasováno s Trumpovým předsednictvím tak, aby se vyslal jasný signál. Guzman už zpívá všechno, co ví o tom, kudy proudí všechny tajné drogové finance Nacistické frakce.

Rodiny pokrevních linií to vše neberou bez boje a financovaly a organizovaly anti-Trumpovy demonstrace po celém světě. Také používají svou – velmi pravděpodobně již brzy končící – kontrolu obřích mediálních korporací k režírování velké psychologické války proti Trumpovu režimu.

V rámci této kampaně se zdá, že Rothschildové a jim podobní zařídili vzkříšení George Sorose jako jejich centrálního člověka. Soros se údajně objevil minulý týden na setkání v Davosu ve Švýcarsku, ale pořád jsem ochoten stáhnout informaci, kterou jsem dostal, že byl zabit. Důvodem je to, že Soros údajně mluvil veřejně na obědě, a když se něco takového stane, tak je typické, že více sdělovacích prostředků to hlásí ve své vlastní originální verzi této události. V tomto případě, ačkoli se objevují zprávy ze všech korporátních médií, tak všechny se vztahují pouze k jedinému videu od Bloombergů. Tato technologie, aby se člověk objevil jako skutečný na videu je dobře zavedená a ynámá, a dokud já osobně neuvidím Sorose opět v Clubu zahraničních korespondentů v Japonsku na vlastní oči, musím pouze konstatovat, že Rothschildové používají tuto osobnost na svoje zakrytí.

Zde je to, co měl zdroj ze CIA říci o jeho nedávném „objevení se“:

„Vypadá to, jakože chlapík George je mladší … to je nejnovější model, který právě vyskočil z komory? Vezměte na vědomí ten věkový rozdíl. Nová fotografie je nyní v oběhu v MSM „. Viz fotografie níže, první je potvrzena jako jedna z období těsně předtím, než odešel, zatímco druhá je ta, která je v současné době uvedena na trh. Přinejmenším hodně omládl.

Podle vysoce napojeného zdroje CIA je viděna také další ze starších silných osobností z pokrevních linií, německá kancléřka Angela Merkel, jako další osoba, která si asi „velmi brzy bude brát nečekané volno ‚ze zdravotních důvodů‘ a nebude se s největší pravděpodobností na své místo vracet. Jinými slovy, chystá se odejít.“

Poněkud stranou Sorose a Merkelové, nám jiný, vysoce napojený zdroj CIA poskytl následující sdělení: „temné síly byly v Antarktidě stejně silné jako síly světla. Je to poslední pokus odporu špatných chlapců a jim podobných typů … “

Zdroj, který je přímým příbuzným slavného admirala z 2. světové války, také měl nějaká Akta – X, které chtěl k této věci říci, a sice, že:

„Nyní sbližují dvě časové osy, a v momentě kdy bude konvergence dokončena, budeme tu mít úplné zveřejnění všeho. To je důvod příjezdu všech hlavních světových vůdců do Antarktidy, kam i nadále přijíždějí každý den další. Starobylé ztracené město je již v dohledu. To je to, co jsem nazýval v dřívějších voláních, rozhovorech a diskusích „Základnou“. Všechno je tam, a elity tam přilítavají svými speciálními letadly nejen, aby hledali ochranu před zatčením, ale také, aby se pokusili uzavřít dohody s galakťany, kteří mají pod kontrolou nyní celou oblast. Nyní jsou v „The City“ ti z horních řad elit, kteří se snaží uzavřít dohodu, aby se dostali do léčivých komor. Včetně Kissingera.“

Neuvěřitelná tvrzení vyžadují neuvěřitelné důkazy, a když to autor žádal o šanci jít do Antarktidy, aby ty věci viděl na vlastní oči, bylo mu řečeno, že by to mohlo být naaranžováno. Jestliže tam půjdu, tak sebou vezmu kamery a záznamové zařízení, a budu sdílet to co jsem objevil s širokou veřejností.

V každém případě velmi nesentimentální a velmi v realitě usazený zdroj z ruské FSB však potvrzuje, že Antarktida nebyla smluvně pod kontrolou jakékoliv pozemské vlády a že mezinárodní konglomerace a oligarchové si tam udělali základny kde prováděli tajné experimenty a výzkum.

Zdrojez Antarktidy také poskytli dvě GPS souřadnice, na kterých, jak říkají, se děje hodně akcí: 74° stupňů jižně a 164° východně, a 66° jižně a 99° východně. Jeden ukazuje na Google Earth území nezamrzlé krajiny s jezery, a druhý ukazuje něco jako pokroucený čtverec. Byly také poskytnuty tyto fotografie:

Vzhledem k tomu, že Trump prohlašuje, že jeho vláda představuje „takové historické hnutí, jaké se nevidělo nikdy předtím,“, tak nadcházející akce by měly brzy odpovídat této rétorice. Tak uvidíme.

 

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
6 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře