…..o kterých jsem psal před několika dny. Stačí DNA člověka, nebo jeho otisk z morfogenetických polí pomocí fotografie a můžete si dotyčnou bytost teleportovat kdekoliv z vesmíru. Níže máte nepřímo potvrzeno. Vše vyjde nyní na povrch….

11:54

Teroristy, kteří mají na svědomí výbuch v ruském letadle A321, najdeme kdekoli na planetě, prohlásil ruský prezident Vladimir Putin.

Dříve šéf ruské FSB Alexandr Bortnikov oznámil, že havárie letadla A321 nad Sinajem, v jejímž důsledku zahynulo 224 lidí, byla teroristickým činem.

„V tomto případě nesmí platit promlčecí lhůta, musíme je znát všechny podle jmen. Budeme je hledat všude, ať se skrývají kdekoli. Najdeme je v libovolném místě planety a potrestáme je“, řekl Putin na poradě věnované výsledkům vyšetřování příčin havárie ruského letadla.„Není to poprvé, co je Rusko nuceno čelit teroristickým zločinům, nejčastěji bez jakýchkoli viditelných příčin, vnějších nebo vnitřních, tak, jak tomu bylo v případě exploze ve Volgogradu koncem roku 2013. Na nikoho a na nic jsme nezapomněli“, řekl Putin v Kremlu na poradě věnované výsledkům vyšetřování příčin havárie ruského letadla na Sinaji.

„Vražda našich lidí na Sinaji patří mezi nejkrvavější, pokud jde o počet obětí zločinu. Nebudeme vytírat slzy z naší duše a srdce. Zůstane to s námi navždycky. To nám ale nezabrání v tom, abychom zločince vypátrali a potrestali“, řekl Putin.

A znovu dodávám, že politici (aspoň v ČR) by měli rychle obrátit, dokud je čas. Mohou si je najít kdekoliv.
Zde máte články, které se řečeného týkají:
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.