Podle oznámení asistenta generálního prokurátora pro národní bezpečnost Johna C. Demerse byl v sobotu 28. listopadu Barak Obama na Havaji zřejmě zatčen a obviněn ze špionáže. Téhož dne Obamův bývalý viceprezident Joe Biden začal nosit ortézu, která mohla skrýt sledovací náramek na kotníku – ačkoli tvrdil, že ortézu nosí kvůli zranění kotníku.

Před dvěma týdny byla ředitelka CIA Gina Haspel zadržena na základě obvinění z volebního podvodu, za házení drobečků Obamovi a Bidenovi – Obama, Biden a Haspel byli podezřelí z tajných dohod s cizími mocnostmi včetně Čínské komunistické strany a dále z propagace a využívání volebních podvodů pod úmyslem dostat socialistického Bidena k moci, kompromitováním volebních lístků, z obcházení nařízení vlády USA a za nastolování Nového světového řádu. Obamova údajná potíž byla v tom, že bývalý americký prezident kompromitoval bezpečnost USA spiknutím se s obchodním partnerem a bývalým agentem CIA když poskytl utajované informace americké vlády vysokým čínským úředníkům zpravodajských služeb v Čínské lidové republice (ČLR).

[wp_ad_camp_2]

 

Biden byl údajně v domácím vězení za ohrožování bezpečnosti USA spiknutím se s cizí mocí za účelem zásahu do amerických voleb. Ačkoli byl Biden v národní televizi o voličských podvodech celkem upřímný a těsně před volbami prohlásil, že „sestavil nejrozsáhlejší organizaci voličských podvodů v historii politiky“. https://www.youtube.com/watch?v=WGRnhBmHYN0

Notebook Bidenova syna Huntera údajně obsahoval důkazy o tom, že Biden byl přistižen při příjímání milionů dolarů z Číny, Ukrajiny a dalších zemí během let ve své veřejné funkci, včetně jeho osmi let ve funkci viceprezidenta USA.

Zpráva z The Sun z 22. listopadu uvádí, že Joe Biden ukradl 140 milionů dolarů z americké státní pokladny a převedl je na svůj osobní účet na Kajmanských ostrovech: https://twitter.com/MzMugzzi „Zpráva ukazuje, že Joe Biden údajně ukradl 140 milionů dolarů z americké federální pokladnice a poslal je společnosti Rosemont Seneca – domnělá bankovní výpomoc – a poté na svůj osobní účet na Kajmanských ostrovech. “Měsíce před volbami vydala Ukrajina na Bidena za jeho jednání zatykač – zpráva, které se stejně jako všechno ostatní spojené s demokratickou Cabalou nikdy nedostala na titulky levicově orientovaných massmédií. Údajné zatčení Haspelové, Obamy a Bidena bylo spojeno s rozsáhlým vyšetřováním voličských podvodů soustředěných na servery společnosti Dominion Company a s tvrzením Bidena, že v prezidentsých volbách 2020 zvítězil.

Po volbách, V sobotu 7. listopadu byla ředitelka CIA Gina Haspel zajata a zadržena pro volební podvody. US force pro speciální operace zaútočily na CIA servery umístěné ve Frankfurtu nad Mohanem. Při přestřelce bylo bohužel zabito pět amerických vojáků a jeden ze žoldáků CIA.

Haspel byla ve Frankfurtu zjevně proto, aby chránila data serveru, která by obvinila vůdce Deep State, jako jsou Obama a Biden. Ale za zmírnění vlastního trestu spolupracovala a informace o rozsáhlém podvodu na voličích spáchaném demokraty ve volbách 2020 odhalila.

Při vojenském útoku byly zabaveny servery Dominion Voting, u kterých bylo zjištěno, že zaměňovaly hlasy pro Trumpa za ty pro Bidena. Umístěny v Německu, Kanadě a Španělsku. Souběžně probíhaly razie v Torontu (ústředí systému hlasování Dominion) a ve španělské Barceloně (zde další servery CIA, Scytl používané pro podvody při volbách).

[wp_ad_camp_2]

 

I když jste o tom v massmédiích nikdy neslyšeli existovaly jasné souvislosti. George Soros byl vedoucím představenstva společnosti Dominion. Od voleb 3. listopadu vyšlo množství důkazů ohledně volebních strojů Dominion ve vlastnictví George Sorose, vyvinutých CIA, které sestavují tabulky výsledků voleb v USA. Tabelace byla provedena na snadno napadnutelných serverech připojených k internetu v Německu, Kanadě a Španělsku. Programy Dominion byly údajně navrženy tak, aby miliony Trumpových hlasů hodily Bidenovi. V letech 2002–2004 Hammer Supercomputer Scorecard aplikace pro přepínání hlasování na strojích Dominion CIA zapůjčila k připojení a použití venezuelského softwaru Smartmatic pro přepínání hlasování diktátorovi Hugovi Chávezovi a venezuelským vojenským důstojníkům za účelem zmanipulování voleb.

V sobotu 28. listopadu ráno byla žaloba na Obamu rozpečetěna státním zástupcem pro okres Havaj Kenji M. Priceem, zástupcem ředitele kontrašpionážní divize FBI Alanem E. Kohlerem Jr. a zvláštním agentem odpovědným za kancelář FBI v Honolulu Eli S. Miranda.

Soudce uložil tzv. „mediální výpadek“ zpráv o zatčení v USA, ale na kanadská Conservative Beaver a několik španělsky mluvících novin se tato pravidla nevztahovala a o významném zatčení informovali.

Pod vedením generála Michaela Flynna pokračovalo hromadné zatýkání u více než 209 000 zapečetěných žalob podaných u federálních soudů po celé zemi od doby, kdy se prezident Trump ujal úřadu. Ve středu 25. listopadu Flynn začal provádět zatčení „vysoce postavených“ i v zámoří a v současné době jde po pedofilech v Nizozemsku – v ústředí Nového světového řádu a Rady pro zahraniční vztahy nedávno záhadně havarovalo mnoho letadel. Henry Kissinger a další byli z Rady pro zahraniční vztahy vyloučeni.

Lety po vojensku zasáhly celé USA. Říká se, že stovky vlastizrádců bylo zadržených a dovedených na paluby letadel a během letů vyslýcháno dokud neobrátili. Vyslýchání bylo vedeno s důrazem na hledání důkazů o voličských podvodech. Počet těcho vojenských letů narůstalo v rámci přípravy na potenciální násilí Antify a bezpečné uvolnění RV (ReValuation = opětovné ocenění).

Demokratická strana a některé republikánské elity roky pracovaly (ve spolupráci s čínskou a dalšími komunistickými stranami) na svržení vlády USA a nastolení nového světového řádu. Trump a Bílé klobouky z Aliance uspořádali prezidentské volby v roce 2020 tak, aby tyto padouchy chytili při činu a při zradě – shromážděno výzvědným týmem „Kraken“.

(Kraken byla přezdívka 305. praporu sboru vojenské rozvědky ve Fort Huachuca v Arizoně. Poskytoval vedení e-války a výzvědná znamení (SIGINT). 305. prapor je sestávající ze šesti společností: HHC, Alpha, Bravo, Charlie, Delta a Echo.)

[wp_ad_camp_2]

 

Ve středu 4. listopadu ráno, bezprostředně po volbách ministerstvo obrany, 305. prapor a NSA začaly zaznamenávat důkazy o podvodu a změnách hlasování ve všech šesti státech Battlegroundu (GA georgia, PA pennsylvania, MI michigan, WI wisconsin, AZ arizona, NV nevada). Zaznamenávali v reálném čase do tech. knihy blockchain, kterou nebylo možné hacknout ani obnovit. Tyto e-důkazy v reálném čase by nyní mohly být použity k stíhání všech Deep Staterů zapojených do voleb a podvodů s voliči – včetně Obamy, Bidena a Haspelové.

Na straně 9 federálních soudních procesů podaných Sydney Powell v Georgii a Michiganu o půlnoci z úterý na středu 25. listopadu 2020: „Software Dominion byl přístupný agentům jednajících jménem Číny a Íránu za účelem sledování a manipulaci voleb včetně těch nedávných všeobecných voleb v USA v roce 2020.“

V úterý 1. listopadu generál poručík McInerney tweetoval: „Tohle je ZRADA. Snaží se tuto vládu zničit.“

Pro tadesco přeložila adri | Zdroj: Before It`s News

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.