…..nemám také slov. Při čtení mně vyhrkly slzy do očí při pomyšlení na utrpení těchto nevinných tvorečků. V jakém světě vlastně žijeme????? Co si „ÚDAJNÉ ELITY“ o sobě myslí? Jsou to vůbec lidé???? Pozor, čtení jen pro silné nervy!!!!!

07:54

[wp_ad_camp_1]

Obchodník s lidmi se ve videofilmu přiznává, že zavraždil 400 dětí

 

Přiznává prodej tisíců dětí do sexuálního otroctví a ty neprodané zabil. Autor: Jay Greenberg pro www.NeonNettle.com, 29. březen 2017 Obchodník s lidmi se v průběhu na videofilm natáčeného rozhovoru s novinářem přiznal, že do sexuálního otroctví prodal tisíce dětí a přiznal, že stovky dětí, které se mu prodat nepodařilo, zavraždil. Britský investigativní novinář Ross Kemp toho obchodníka s dětmi vyhledal a udělal s ním novinářský rozhovor, při němž tento přiznal, že ztratil přehled o tom, kolik mladých dívek zabil, ale „mělo by to být asi 400 až 500 kusů“. Kemp, novinářskými cenami věnčený žurnalista, který je znám svými odvážnými dokumentacemi, má během toho rozhovoru zjevně problémy zvládnout svoje pocity, když sedí tváří v tvář člověku, který přiznává, že zavraždil stovky dětí. Pří následném rozhovoru o tomto setkání pan Kemp řekl, že bojoval se slzami a „byl šokován a zděšen“ tím, co mu ten sériový vrah sdělil:

„Zpovídat týpka, který přiznává, že zavraždil 400 až 500 dětí, neví ale přesně, kolik jich bylo – to mě rozplakalo.“

V interview, při němž Kemp seděl bezprostředně proti tomu obchodníkovi s lidmi, řekl ten „pan Kahn“, že prodal „tři až čtyři tisíce“ mladých dívek, „možná i víc“. Kemp se ho pak ptá, zda je pravda, že na sex prodával devítileté dívky, na což ten muž odpoví:

„Prodával jsem dvanáctileté dívky.“

Pak se ho ptá, zda někdy někdo nějaké to dítě vrátil, na což odpovídá slovem „Ne“. Na otázku, zda je skutečností, že neprodané děti zabil, Kahn odpovídá:

„Když utíkají, nebo když jsou s jejich prodejem nějaké problémy, pak jsou usmrceny a zahrabány do země.“

Prezident Trump už letos podepsal úřední nařízení, pomocí něhož federální vyšetřovatelé dostávají zvláštní pravomoci při svém postupu proti obchodníkům s lidmi.

Obchod s lidmi a především prodej dětí prstencům pedofilů elity nabyl v USA rozměru epidemie, takže obyvatelé Washingtonu D.C. dokonce nyní byli policií varováni, aby své děti drželi pouze „v domě“. Donald Trump slíbil, že bude „celou mocí federální vlády“ postupovat proti obchodování s lidmi a proti pedofilii v USA.

Po hodině čekání se pan Kaan konečně vynořuje z lesu. Není takový, jakého jsem jej očekával. Svoji kariéru začal jako lákadlo na mladé dívky, které sváděl, poté si je bral za ženy a jakmile je dostal do měst, urychleně je prodával. V současné době zaměstnává 70 dalších překupníků a je vyšetřován pro více než 25 různých přestupků, avšak žádný z jeho trestných činů nebyl nikdy potrestán.

„Chci vědět, kolik děvčat prodal za dobu, co je překupníkem, a jak dlouho se tímto vlastně zabývá.“

„S dívkami obchoduji 7 let. Prodal jsem jich 3 nebo 4 tisíce, možná víc.“

„K čemu přihlížíte, když se rozhodujete, jakou dívka zvolit.“

„Jdeme do chudých komunit, často do muslimských či domorodých a díváme se po skutečných kráskách. Dívky jsou poté draženy a prodány za nejvyšší nabídnutou cenu.“

„Za jakou cenu jsou dívky prodávány?“

„Nejvíce jsem si vydělal milion taka (8500 liber).“

„Byli jsme několika zdroji informováni, že obchodujete i s dívkami okolo 9 let, je to pravda?“

„Děvet není správné číslo, ale prodal jsem dívky, kterým bylo 12.“

„Když se začne někdo ozývat, protože dívky jsou pohřešovány, tak jich několik vrátíte komunitě, je to pravda?“

„Ne.“

„Bylo nám řečeno, že důvod, proč ty dívky nenavracíte zpět je ten, že je zabíjíte, je to tak?“

„Když se dívky pokusí utéct, nebo pokud se vyskytne jakýkoliv jiný problém, jsou dívky zabity a pohřbeny.“

„Takže říkáte, že je skutečně zabíjíte. Že jsou zabity.“

„Když to nedokáže vyřešit naši podplacení spolupracovníci u policie a zamíří to k CID, tak jsou zabity.“

„Takže zabíjíte holky. Máte nějakou představu o tom, kolik jich bylo?“

„Nepočítáme je. Okolo 4 nebo 5 stovek.“

„Takže říkáte, že je zodpovědný za smrt nejméně 4 stovek mladých dívek. Lidé se pravděpodobně diví, proč byste mi přiznal, že jste zapleten do vražd 4 stovek mladých děvčat. Proč byste mi tohle říkal a proč byste říkal pravdu. Je to, co říkáte, pravda?“

„Říkám vám pravdu.“

„Takže budete pokračovat v zabíjení těchto děvčat, abyste si zachránil vlastní kůži?“

„Když budu mít problémy, budu v tom nucen pokračovat.“

Máme více než důvěryhodný zdroj, který potvrdil, že je tím, kdo říká, že je. Všichni tady jsou v šoku. Někdo kdo dokáže nemilosrdně zavraždit 400 mladých dívek, aby si zachránil svou vlastní kůži a říct, že v tom bude pokračovat…je mi z toho zle.

 

 

Zdroj (1)

tm

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.