Vídeňský soud včera vynesl rozsudek nad skupinou iráckých migrantů, kteří měli při loňských silvestrovských oslavách znásilnit německou učitelku. Rozsudek je sice nepravomocný, ale soudkyně udělila některým z nich až třináctiletý trest odnětí svobody.

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

Jak před několika dny informovala redakce serveru ParlamentníListy.cz, osmadvacetiletá německá učitelka přijela do Vídně oslavit příchod Nového roku společně se svojí kamarádkou. Obě popíjely v klubu, ale podnapilejší oběť pozdějšího brutálního znásilnění se nechala čtyřmi Iráčany vylákat ven a nakonec skončila u nich doma. Postupně se na bezmocné a notně opilé ženě vystřídali tito čtyři muži a další jejich známí.

Ženě bylo druhý den ráno na policii naměřeno dvě promile alkoholu, čehož sexuchtiví Iráčané zneužili. Podle obžaloby se měli trestného činu dopustit všichni tito iráčtí migranti (ve věku od dvaadvaceti do osmačtyřiceti let). Až na jednoho z nich se ke spáchání tohoto odsouzeníhodného činu nechtěli přiznat. Někteří přiznali, že se ženou měli sex. Tvrdili ovšem, že prvotní iniciativa vyšla z její strany. Jeden z nich odmítl, že by vůbec byl v onu chvíli v bytě.

 

Zdroj: 1


raja: Neuvěřitelné. Takže dámy, dávejte si pozor, s kým pijete. Aby jste náhodou mimoděk někomu nedali souhlas s pohlavním stykem. Jak absurdně tohle zní, že?

 

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.