;

…..slíbil jsem vám článek o možnosti obrany proti psychoelektronickému ovládání vašich mozků, popřípadě energetických útoků na vaši bytost. Tadesco nemá zájem o bezdůvodné strašení lidí, jak někteří píší v diskuzích. Naopak, snažíme se vám pomoci v době, kdy vás druzí nechávají záměrně v nevědomosti…..

19:54

 

Rádi vám poradíme a doporučíme následující obranu. V jednom z předchozích článků jsme psali o nebezpečí a brutalitě psychoelektromagnetického ovládání, které může vést až ke smrti. Článek najdete ZDE.

Účinné obrany jsou zatím záměrně skrývané, nemají zájem, aby se lidé mohli sami o sebe postarat a sami se ochránit.

V podstatě existují dvě účinné obrany.

Šungitové čepice

První možné řešení se nachází v šungitu. Pro lidi, kteří slyší, hlasy, mají psychycké problémy a hlavně mají i cizí myšlenky, o kterých vědí, že rozhodně nejsou jejich, může být na nich testována psychoelektromagnetická zbraň.

Co tedy dělat?

Kupte si šungit (ideálně pokud nemá ostré hrany, je tromlovaný) a kamínky si všijte do čepice. Čepice můžete kdykoliv použít a hlavně nic nevysvětlovat lidem. Nechtějí pochopit a ani nevěří.

Rovněž tak je možné dát pod postel nebo pod matraci několik kilo šungitu. Já osobně mám pod postelí 400 kilo šungitu. Kdo má možnost, může dát i na půdu. Na půdu jsem dal asi 300 kg . Spolehlivě Vás ochrání. A to i před geostatickými, nesprávně řečeno geopatogeními, poli.

Do čepice se všije šungit tak, aby měl krytí na celou horní část hlavy a zadní část. Nejlépe až ke krku.

 

 

Zde je šungit vhodný pro zašití do čepice:

 

šungit s ostrými hranami

Tromlovaný šungit je vhodnější díky oblým hranám:

šungit tromlovaný

Známí, kteří si udělali šungitové helmy, které jsou z prachu šungitu zalitého pryskyřicí a když mohou, tak je nosí.  Pozor. Helma je odlita dle jejich hlavy a slupka všita do čepice. Měla by být aspoň půl centimetru tlustá. Nosí ji v  práci u počítače, doma, na procházku do lesa a podobně. Od této doby přestaly mít psychické problémy a vyčistili si mozek. Vřele doporučuji, je to lepší než navštěvovat psychiatra…..

 

raja:

Nabízím šungitové čepice, které sama vyrábím a s nimiž mám já i další lidé velice dobré zkušenosti. Níže uvádím oficiální popis výrobku:

Šungitová čepice

Šungitová čepice je speciální pokrývka hlavy, jejíž nošení se pojí s blahodárnými účinky na vaše tělo i mysl. Dnešní svět je přesycen elektrosmogem, zářením a mikrovlnami všeho druhu. Každý den je činnost vašeho mozku narušována mobilním a Wi-fi zářením. Situace je o to horší, pokud navíc bydlíte blízko vysílače, který do několikakilometrové vzdálenosti vysílá silné mikrovlny ovlivňující správnou činnost mozku. Právě kvůli těmto vysílačům lidé často trpí silnými migrénami nebo cizími myšlenkami – vysílače bývají zneužívány na různé experimenty na ovládání lidské mysli.

Šungitová čepice představuje spolehlivou ochranu před všemi zmíněnými nepříznivými vlivy. V momentě, kdy si ji nasadíte, pocítíte silnou úlevu a bude vám připadat, že máte „lehčí hlavu“.

Co je šungit?

Šungit je prastará polyminerální uhlíková hornina s řadou léčivých účinků a velkým využitím. Stáří šungitu se odhaduje na 2 miliardy let. Jediné naleziště šungitu se nachází v Karélii, v severozápadním Rusku.

Šungit má značně neobyčejné složení, strukturu, fyzikální a chemické vlastnosti, má záhadný původ a široké spektrum využití.

Vědecké výzkumy prokázaly řadu úžasných vlastností šungitu. V šungitu je přítomná skoro půlka prvků periodické soustavy, ale nejdůležitějším a nejzajímavějším je uhlík.

Šungit je velice všestranná hornina, která je známá pro svoji neobyčejnou schopnost čistit vodu. Šungitové krémy zase deklarují protizánětlivé a hojivé účinky, dokážou odstranit otoky, zmírnit bolest a zvýšit mikrocirkulaci krve ve tkáních.

Lidé si pro blahodárný vliv léčivých kamenů pořizují i šungitové obložení místností. Podobný princip se uplatňuje také v tzv. šungitové komnatě. První taková vznikla v dětském alergologickém sanatoriu Čajka v ruské Soči. Celý jeden pavilon tam tehdy obložili šungitovými kameny a lékaři zaznamenali rychlý ústup nemocí u malých pacientů, kteří v něm krátkodobě pobývali. Zvýšila se u nich efektivnost tradiční léčby, snížila se frekvence nemocí z nachlazení a zlepšil celkový zdravotní stav.

Proč nosit šungitovou čepici

Šungitová čepice pomáhá proti bolestem hlavy, migrénám, špatné koncentraci, poruchám spánku, obsesím, úzkostem, únavě, „cizím myšlenkám“, zhoršené paměti i depresím.

Pro koho je šungitová čepice vhodná?

Pokud trpíte výše zmíněnými problémy, žijete v prostředí prosyceném Wi-fi zářením nebo poblíž vysílače, anebo se zkrátka chcete chránit před špatnými vlivy okolního prostředí a předejít zdravotním problémům, pak je tento produkt právě pro vás.

Jak šungitovou čepici používat?

Šungitovou čepici lze používat během celého dne. Díky pohodlné trojité vrstvě čepice-šungit-čepice je možné produkt používat i na noc. Jít do postele s šungitovou čepicí na hlavě má své výhody, jelikož urychluje proces usínání, zlepšuje kvalitu spánku a během něj vás i váš mozek chrání před škodlivými vlivy záření.

Údržba šungitové čepice

Čepici lze prát v ruce s použitím běžných čistících prostředků.

Jak šungitové čepice vyrábím?

Základ šungitové čepice (tzn. našívání kamínků na první ze dvou čepic) zhotovuji na šicím stroji. Po vytvoření základu na něj ručně našiji čepici druhou.

Dostupnost

Šungitová čepice je dostupná v těchto barevných variantách:

žlutá, oranžová, červená, světle zelená, tmavě zelená

 
vínová, modrá, černá, růžová, šedá

 

Doručení

Výroba šungitových čepic je časově náročná, přičemž s výrobou začínám vždy až po obdržení objednávky, abych přesně věděla pro koho šiji, zda pro muže či ženu, jakou barevnou variantu, apod. Vzhledem k tomu se doba doručení může prodloužit. Aktuálně mám však většinu objednávek hotovou – proto pokud máte o čepičku vážný zájem, doporučuji si ji objednat co nejdříve, abych vás mohla zařadit na první místa v pořadníku.

Čím dříve se ozvete, tím dříve čepičku obdržíte.

Pokud si chcete šungitovou čepici závazně objednat, vyplňte následující formulář a odešlete jej na adresu [email protected]

 

Formulář

Počet:
Barva:
Pro koho (muž/žena):
Jméno a příjmení:
Ulice a číslo popisné:
Město:
Poštovní směrovací číslo:

Čepice vám bude dodána Českou poštou na dobírku, její dokončení i odeslání budu předem hlásit e-mailem.

Cena: 2154 Kč
V ceně je zahrnuta dobírka i poštovné.
Pokud vás napadne jakákoli doplňující otázka týkající se tohoto produktu, napište mi na e-mail [email protected], ráda vám vše objasním.

Křišťál

Další možnost použití obrany je používat nebroušený krystal křišťálu. Není možné použít krystal jakýkoliv. Musí být přírodní, neleštěné hrany. Důležitý je způsob, jakým byl uražen. Jestli byl nevhodně ulomen, není vhodný na použití. Neochrání Vás. Krystal  je nutné drže v ruce. Nejen po dobu útoku ale nosit ho u sebe v kapse nebo v kabelce.

Při náběhu na mozkovou mrtvičku či infarkt okamžitě vzít do každé ruky jeden krystal. Sednout si na židli a obě dvě ruce ponořit do kýblu se studenou vodou.

Velice dobrý známý přežil svoji vlastní smrt tímto způsobem. Bylo mu to řečeno následně v nemocnici. Dostal plicní embólii. Držel krystaly dva dny v rukou a manželka mu vyměňovala každých 15 minut vodu. Nikoliv celých 24 hodin.

Správný energetický krystal který vezmete do ruky, okamžitě způsobuje brnění ruky. Někdy nad zápěstí, ten je slabší. Po loket mravenčení znamená, že krystal je silný. Mám 2 krystaly, které způsobí okamžité brnění ruky až po rameno. Mají obzvlášť velkou sílu. Dnes se nedají běžně koupit.

Brazilské přírodní nebroušené křišťály, jejichž síla je dokonce změřena (způsob měření viz článek ZDE) a které lze zakoupit na e-shopu: alue.cz

raja: Tyto křišťály mám od alušky dva a jsou skutečně vynikající

Někteří lidé otupělí mobily popisované energie a následné brnění ruky necítí. Přesto ale na ně krystal funguje…..

Například tyto krystaly jsou vhodné:

krystaly

krystaly 2

Krystaly je potom nutné očistit pod studenou tekoucí vodou 10-20 minut. Umístí se špicí dolů a na spodní stranu teče voda…..

tomáš marný

 

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.