Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Mariňáci vytlačují FEMA z ostrova Maui
  Mariňáci vytlačují FEMA z ostrova Maui

  Mariňáci vytlačují FEMA z ostrova Maui

 • Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku
  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

 • Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa
  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

 • „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO
  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

Související zprávy

Obrana proti znásilnění

…..je vynikající produkt, který se asi v současné době vyplatí objednat a koupit. Víme jaká doba před námi stojí. Slíbil jsem Vám napsat včera článek, i když mně někdo předběhl, máte ho zde s dodatkem a v trochu pozměněné podobě.

09:54

[wp_ad_camp_1]

Jak se lidé v Německu snaží ubránit před zločinci, když státní policie nesmí dle nařízení MADAMME MERKELOVÉ, chránit vlastní obyvatelstvo.

V Německu je mnoho žen, které byly v minulosti „mírumilovnými imigranty“ znásilněny. Je to pro ně šok na celý život. Proto bych pro všechny ženy a muže doporučil následující produkt. Vzhledem že většina z nich jsou lidé určitého náboženství a bojí se jenom přiblížit k praseti, doporučuji následující.

Kupte si sušenou prasečí krev. Je asi k dostání po 0.5 kg. Vysype se do 2 litrů vody a získáte tak 2.5 litrů prasečí krve. Koupit ji můžete na těchto stránkách:

http://arkotec.cz/ostatni/294-krev-susena-veprova-500g.html

Samozřejmě si můžete dělat dávky jenom z několika gramů a nosit každý den u sebe. Entity mají velký strach z jakéhokoliv kontaktu s tímto zvířetem . Při napadení nebo možném útoku na Vaši osobu je možné tento produkt vylít na dotyčnou osobu, popřípadě se tím sám, či sama, polít. Pak se Vás už nedotknou.  Tímto způsobem některé dívky v Německu odvrátili napadení silně pigmentovanou rasou, píše se na německých diskuzních fórech.

Rovněž tak je možné zakoupit sušené prasečí uši a nosit je neustále u sebe. Zakoupení usušených prasečích uší se dá taky přes internet. Je většinou v potřebách pro psy.

Když bude nejhůř: Před vstup do Vašeho domu či bytu je možné rozvěsit provazy namočené ve vepřové krvi na kterých visí usušené uši.

Protože mnoho lidí v Německu má obavy z vloupání do jejich bytu a nevlastní žádné střelné zbraně, mají připraven koncentrovaný louh. Je jasné na co, a co způsobuje.

A nyní článek z CFP

Nestrkej to, kam nemáš!

 

Jihoafrická badatelka Sonette Ehlersová vymyslela Rapex, kondom s trnovými ostny jako zuby, který pomáhá bojovat proti znásilnění.

Tento vynález již otřásl mnohými násilníky.

Jak vznikl tento výrobek?

Autorku na myšlenku přivedla jedna z obětí znásilnění již v roce 1959.

„Když jsem tehdy pracovala na transfuzním oddělení, přišla tam znásilněná setwanská dívka. Prohlásila, že kdyby měla zuby, tak by mu ho ukousla. Abych ji utěšila, slíbila jsem jí, že přijde den, kdy něco uděláme, aby se takovýmto událostem zabránilo.

Zanedlouho poté jsem uviděl u divadla dva lékaře, kteří přišli na pomoc muži, který si uvěznil penis ve zdrhovadle kalhot. Nemohl chodit a křičel bolestí. Tehdy jsem dostala nápad vytvořit něco, co by znemožnilo hýbat se a běhat, a co by se dalo odstranit jen v nemocnici,“ říká autorka vynálezu.

tm: vylepšil bych celý produkt tím, že bych nalil rozpuštěnou sůl do tohoto otvoru, nechal usušit a potom teprve použil. Měl by k tomu ještě další povyražení. České ženy, chraňte se sami. Policie Vám těžko pomůže.

„Všechno začalo tedy už dávno. Ale tenkrát ještě neexistovaly materiály a technologie pro takový druh vynálezu. Tak jsem bádala až do r. 2005, kdy byl konečně RAPEX na světě.

Je to jednorázové zařízení, které se používá jako tampon se speciálním aplikátorem. Když násilník vnikne do těla oběti, nic necítí, ale jakmile chce vyklouznout, jeho penis se zachytí o velmi jemné a tvrdé plastové trny.

Ta bolest je tak intenzivní, že zabere veškerou jeho pozornost, přestane se zajímat o svou oběť, a ta může utéci. Násilník trpí bolestí a nemůže močit, dokud RAPEX není odborně odstraněn v nemocnici. Ta samozřejmě podá hlášení úřadům, které mají o znásilnění důkaz.“

Jižní Africe, kde se zařízení prodává, se odhaduje, každých 26 vteřin je znásilněna jedna žena. Problém je tak rozsáhlý, že postihuje nejen domorodé dívky, ale i novorozence.

O výrobek Sonette Ehlersové projevili zájem v Evropě i v Malajsii.

Ivo Krieshofer

Pozn.: Lze předpokládat, že největší zájem bude v Německu a Švédsku…

Podle:

http://resistancerepublicaine.eu/2016/02/04/le-rapex-arme-anti-viol-fait-fureur-en-afrique-du-sud-bientot-en-europe/

ZDROJ najdete zde.

[wp_ad_camp_1]
Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
8 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře