Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa
  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

 • „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO
  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

 • Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál
  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

 • USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země
  USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země

  USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země

Související zprávy

Ochranka v brněnských nákupních centrech se připravuje na imigranty…..

….tak kolotoč pomalu začíná a dává se do pohybu i v České republice, konkrétně v obchodních centrech. Možná není dobré se dívat a pozorovat přistěhovalce, mohli by Vám při špatném pohledu dokonce i ublížit. Viz předchozí články.
Jak se bránit????? Je to jednoduché. Pokud politici odhlasují přílivovou vlnu do Čr, mějte u sebe letáky s adresama politiků kteří schválili jejich přítomnost v Čr a ukažte jim posunkovou řečí, že na těchto adresách dostanou jídlo, přenocování, i vlastního řidiče, peníze a oblečení!!!!

EXKLUZÍVNĚ / V oblíbených brněnských obchodních centrech Vaňkovka a Olympie se zvýšila bezpečnostní opatření. Důvodem je možný příliv uprchlíků.
Podobně je to i v dalších významnějších obchodních centrech nejen v Brně, ale i v jižních Čechách. Některé bezpečnostní agentury se připravují na nápor imigrantů.
Média v poslední době šokují záběry na dříve poklidná místa v Evropě plná uprchlíků. Podobné výjevy možná brzo nebudeme znát pouze z novinových článků. A zatímco česká vláda při přijímání opatření proti imigrantům, včetně posílené ostrahy hranic, nikam nechvátá, některé bezpečnostní agentury se už na krizovou situaci připravují.
Soukromá bezpečnostní služba M2C, tuzemská jednička v ochraně obchodních center, potvrdila na dotaz Security Magazínu, že její bezpečnostní manažeři v obchodních centrech na jihu České republiky jsou v intenzivním kontaktu s Policií ČR i Celní správou a jsou připraveni na možné incidenty související s příchodem afrických běženců z Vídně.
Rakousko tuto sobotu totiž zastavilo příjem žádostí o azyl, a tak vlna uprchlíků brzy začne postupovat směrem k nám. Obchodní centrum Vaňkovka je z tohoto pohledu rizikové, protože se nachází jak v blízkosti autobusového, tak vlakového nádraží.
Na sociálních sítích o víkendu proběhlo již několik zpráv o přítomnosti běženců na vlakovém nádraží v Olomouci. Větší přítomnost běženců však zatím nikde potvrzena nebyla. O vývoji v Brně a Olomouci vás budeme informovat.
Líbil se vám článek? Pošlete ho dál