Ochranný rituál s růží je jednoduchá metoda, kterou přerušíte energetická napojení mezi vámi a člověkem, který vám ubližuje, nebo z vás bere energii. Dnes vám nabízím srdcervoucí dopis čtenáře, který tímto rituálem pomohl malé holčičce ve velmi těžké životní situaci, když už nevěděl kudy kam. Kompletně rozepsaný návod na provedení tohoto rituálu najdete zdarma zde: Rituál s růží: jak se účinně ochránit před vysáváním jinou osobou

[wp_ad_camp_2]

Dopis:
Milá Aluško,
chci Ti popsat moji zkušenost s „rituálem růží“. Přesněji s provedením a výsledky, které se staly mé neteři.
Na začátek shrnu její životní situaci. Sestra se špatně provdala a po pár letech rozvedla. Před svatbou se jim narodila neteř.
Budu psát jen o neteři.

Ze začátku, cca v pěti letech malé, byla sestra donucena soudem, sociálními úřady a policií k předávání dítěte do péče otci na hlídání. Prvně se jednalo jen o tři hodiny jednou za čtrnáct dní. Po čase už u něj malá musela přespávat. Poznamenám, že s ním od začátku nechtěla chodit. A nikdy s ním neměla osobní vztah.

Po cca půl roce už u něj musela přespávat. Po jednom předání sestra zjistila, že dítě je zneužívané. Radili jsem se s psychologem, ten řekl, že se mu to stejně nedokáže a nakonec si sestra může ublížit a o dítě přijít. Když se radila se známou, která dělá na sociálním, tak jí přemluvila, že to musí nahlásit na policii.
Samozřejmě, že se nic nestalo, a návštěvy otce nikdo zodpovědný nezarazil.

Ač nerad, jsem sáhl po rituálu růží. Sám u sebe jsem si ho vyzkoušel na fotky „duchovních učitelů“, které jejich svatost stáhla do služeb podsvětí. Po udělání obřadu jsem okamžitě pocítil úlevu.

A jak to probíhalo s neteří? Vysvětli jsem jí, že budeme čarovat. Vzal jsem růži a řekl jí, ať jí vyfotí. Z fotek jsem vybral tu nejlepší. Pak jsem našel fotku jejího otce. Vše probíhalo tak, že jsem jí řekl, že má stisknout tohle tlačítko na klávesnici a se vším jsem jí pomáhal.
Výsledek byl takový, že to pětileté dítě se dokázalo prosadit takovým způsobem, že už k němu nešlo. Dokázala třeba půl hodiny řvát, že už tam nepůjde, než její otec odešel. Samozřejmě vše bylo dokladované na záznam a s nezávislým svědkem pro soud.

 

POKRAČOVÁNÍ ZDE: ALUŠKA.ORG – Ochranný rituál s růží pomohl zneužívané holčičce postavit se svému agresorovi čelem

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.