;
….no to už dávno víme, nyní to začíná vycházet i oficiálně…..

ODBORNÍK Z CAMBRIDGE: MIMOZEMŠŤANÉ S VELKOU PRAVDĚPODOBNOSTÍ EXISTUJÍ A PODOBAJÍ SE NÁM
Mimozemšťania môžu skutočne existovať a údajne sa podobajú ľuďom.
Majú štyri končatiny, hlavu a dokonca by mali mať schopnosť inteligentne myslieť vyhlásil odborník univerzity v Cambridge.
Biológ Simon Conway Morris, odborník na evolúciu na univerzite v Cambridge, povedal, že šance na existenciu cudzieho života vyvíjajúceho sa inde vo vesmíre sú „celkom vysoké“.
Morris vo svojej novej knihe s názvom The Runes Of Evolution pojednáva o teórii nazvanej „konvergencia“, podľa ktorej prebieha vývoj podľa určitých zákonitosti a nie je to chaotický proces.
Ak je toto tvrdenie správne, znamenalo by to, že mimozemšťania sú „takmer identickí ako ľudia,“ teda majú štyri končatiny, hlavu a dokonca aj schopnosť inteligentne myslieť rovnako ako my, pozemšťania, ohlásil anglický mirror.
„Evolúcia má ďaleko od náhodného procesu. V prípade, že výsledky vývoja sú aspoň všeobecne predvídateľné, potom to, čo sa vzťahuje na Zem bude platiť v celej Mliečnej dráhe a pravdepodobne aj ďalej,“ povedal Morris. „Povedal by som, že v každej obývateľnej zóne, ktorá nemá extrémne nízke alebo vysoké teploty, nájdeme inteligentný život.“
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.