….no to už dávno víme, nyní to začíná vycházet i oficiálně…..

ODBORNÍK Z CAMBRIDGE: MIMOZEMŠŤANÉ S VELKOU PRAVDĚPODOBNOSTÍ EXISTUJÍ A PODOBAJÍ SE NÁM
Mimozemšťania môžu skutočne existovať a údajne sa podobajú ľuďom.
Majú štyri končatiny, hlavu a dokonca by mali mať schopnosť inteligentne myslieť vyhlásil odborník univerzity v Cambridge.
Biológ Simon Conway Morris, odborník na evolúciu na univerzite v Cambridge, povedal, že šance na existenciu cudzieho života vyvíjajúceho sa inde vo vesmíre sú „celkom vysoké“.
Morris vo svojej novej knihe s názvom The Runes Of Evolution pojednáva o teórii nazvanej „konvergencia“, podľa ktorej prebieha vývoj podľa určitých zákonitosti a nie je to chaotický proces.
Ak je toto tvrdenie správne, znamenalo by to, že mimozemšťania sú „takmer identickí ako ľudia,“ teda majú štyri končatiny, hlavu a dokonca aj schopnosť inteligentne myslieť rovnako ako my, pozemšťania, ohlásil anglický mirror.
„Evolúcia má ďaleko od náhodného procesu. V prípade, že výsledky vývoja sú aspoň všeobecne predvídateľné, potom to, čo sa vzťahuje na Zem bude platiť v celej Mliečnej dráhe a pravdepodobne aj ďalej,“ povedal Morris. „Povedal by som, že v každej obývateľnej zóne, ktorá nemá extrémne nízke alebo vysoké teploty, nájdeme inteligentný život.“
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.