Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Starý finanční systém dosáhl svého konce
  Starý finanční systém dosáhl svého konce

  Starý finanční systém dosáhl svého konce

 • Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin
  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

 • Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji
  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

 • Nizozemsko utratilo v letech 1995 až 2019 za migranty přes 400 miliard euro
  Nizozemsko utratilo v letech 1995 až 2019 za migranty přes 400 miliard euro

  Nizozemsko utratilo v letech 1995 až 2019 za migranty přes 400 miliard euro

Související zprávy

 • Vtip, co není vtipem. Prosíme všechny očkované….
  Vtip, co není vtipem. Prosíme všechny očkované….

  Vtip, co není vtipem. Prosíme všechny očkované….

 • Zprávy od meldy 17.Q5.2Q21
  Zprávy od meldy 17.Q5.2Q21

  Zprávy od meldy 17.Q5.2Q21

 • Vtip, co není vtipem
  Vtip, co není vtipem

  Vtip, co není vtipem

 • Čo by ste mali vedieť o politike, alebo raz nám bude dobre…
  Čo by ste mali vedieť o politike, alebo raz nám bude dobre…

  Čo by ste mali vedieť o politike, alebo raz nám bude dobre…

Odhalení: Spouštěcí zaklínadla pod názvem ,,Ježíš Kristus“ a ,,Archandělé“

Tento článek se asi mnoha lidem nebude moc hodit do krámu, protože podkopává něco, čemu uvěřil celý svět. Ale nedá mi to a posbíraná zkušenost mě vede k tomu, ho i s tímto vědomím sepsat. Dlouho jsem to odkládala, protože si uvědomuji možné komplikace, ale nakonec jsem si řekla od čeho dělám to co dělám… Nemůžu si to už nechat pro sebe, nejde to.
Začnu menším úvodem do problematiky. Letos v březnu mi přišel dopis, který mě rozplakal a uvízl mi v paměti. Po jeho přečtení na mě zůstala tíha, dala by se popsat jako pocit, že je potřeba vám to napsat. A dokud to neudělám, pořád na to musím myslet.
Napsala mi maminka člověka, který před lety býval zdejší zanícený čtenář, ale dnes už mezi námi není. Při autonehodě odešel do jiné dimenze, už je to pět let. Možná i proto mě její příběh tak zasáhnul, uvědomila jsem si, že jsme si možná dopisovali, mohli jsme být mailoví kamarádi jako s mnoha dalšími desítkami a stovkami čtenářů… A najednou ten člověk zmizí, už nikdy nenapíše a člověk se po letech dozví, co se vlastně stalo… Je to strašně divný a nepříjemný pocit, který mě zasáhnul poprvé. Poplakala jsem si a musím na ten dopis často myslet. Nebudu ho sem celý dávat, je dost intimní, ale přesto bych se s vámi chtěla podělit ještě o jednu podrobnost z tohoto příběhu. Dotyčná maminka se se synem setkala prostřednictvím snů brzy poté, co odešel. Navštívila ho v nebi a měli spolu krátký rozhovor.
Napadlo ji, zeptat se na Ježíše. A dostala tuto odpověď: ,,… podíval se na mě hodně vážně a řekl mi NIKDY, ALE NIKDY nevyslovuj jeho jméno, je tady někde, ale ty na něho zapomeň.“
Proč jí tohle řekl? Jaké je skutečné pozadí za tímto jménem? – Pojďme si to společně rozebrat:
Celý svět uvěřil příběhu o Ježíší Kristu, který tady nemá smysl opakovat, speciálně když skutečné podrobnosti se pořádně neví. Dochovaly se záznamy všemožných neověřitelných autorů, některé jsou i velice pěkné a zajímavé materiály ke studiu jako třeba apokryf Evangelium Esejských. Známe určitou oficiální verzi co se hodí systému, různá náboženství se o ni nesmyslně přou, ale nebudeme do toho zabředávat, aby nám neutekla skutečná podstata věci. O tom dnešní článek není.
Ve směru New age a obecného duchovna, přestože jde spíše o směr nebo styl života (není to náboženství v pravém slovasmyslu), se toto jméno používá až nepříjemně často. Lidé se sice nehlásí k žádnému konkrétnímu náboženství, ale často používají jeho prvky. Mají na celou věc možná alternativnější a otevřenější náhled, ale přesto z nějakého důvodu mají tendenci aplikovat náboženské učení částečně do New age. Výsledný maglajz jim pak dělá v hlavě nepořádek, protože to dohromady nedává synergii, ale vzájemně se to vyvrací. To dobře slouží ke zmatení lidí a zmatený člověk se pak snadněji vmanipuluje do soukolí Matrixu.
Velmi populární jsou channelingy. A channelingy s Ježíšem jsou evergreen. Kdo ho nikdy nedělal, jakoby ani nebyl správný mystik. Ano, i já jsem to zkoušela. Když jsem byla ještě malá holka, co hledala sebe sama, dozvěděla jsem se o tom a zkoušela to. Bylo mi asi 12 když jsem s těmi pokusy začala. Tehdy celý český internet obsahoval pár článků a nikde nebyl nikdo, kdo by mi to vysvětlil, kdo by mě správně navedl, s kým bych to mohla rozebrat, od koho se inspirovat. Jenom pár stručných opisků z knížek, jinak se k tomu nikdo pořádně nehlásil, jeden opisoval od druhého. Původní originální data neměl nikdo a jediná stránka kde něco trochu bylo, byl starý Osud.cz, který byl placený, takže jsem měla smůlu, vždycky mě to vykoplo ven a nedočetla jsem se tam nic. Bylo to prostě období temna na českém internetu, kdo to nezažil, vůbec nepochopí, jaký máme dneska luxus a k jakému obrovskému rozvoji došlo. V podstatě jsem se stala tím, koho jsem tehdy sama potřebovala k ruce a kdo mi chyběl. Ideální výběr profese.
Byla jsem prostě odkázaná jenom sama na sebe a na svou zkušenost. Tak jsem tu zkušenost nějakou dobu sbírala. Nelituji této kapitolky, byla to pro mne cenná lekce, sáhla jsem si na to, poznala jsem o čem to je a mohla jít zase dál…. Beru to jako fázi rozvoje, která logicky musela proběhnout.

CELÝ ČLÁNEK ZDE: Odhalení: Spouštěcí zaklínadla pod názvem ,,Ježíš Kristus“ a ,,Archandělé“ / DOPORUČUJI!

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál