…..nemusíte tedy očekávat nějaké změny z mediálních sr….metů. Budou Vám vážení vymývat mozek neustále dokonale a to pořád dokola!!!!

07:54

tm: Došlo mejlíkem s prosbou o zveřejnění.

[wp_ad_camp_1]

Tak nám to Rada ČT konečně vysvětlila:

Na základě rostoucí kritiky platících diváků ČT o neobjektivnosti hlavně zahraničního zpravodajství ČT jednala Rada ČT o této kritice. Do jednání vnesl jasno radní Michal Janovič. Prohlásil: „Je to skutečně tak, že Česká televize má určený úhel pohledu. Má ho určen na základě doporučení Evropské komise, která povoluje veřejnoprávním médiím fungovat z poplatků nebo z daní jenom za předpokladu, že budou prosazovat, obhajovat a dívat se na všechno z úhlu pohledu tradic evropského humanismu a kritického myšlení ;. Česká televize se na to nesmí dívat tak, jako kdyby byla součástí současného Ruska, které nikdy žádné humanistické tradice v evropském slova smyslu nemělo. To bychom museli vystoupit z Evropské unie,“ – konec citátu.

A je jasno a vymalováno. Takže už zase držíme hubu a krok… Ó dí-ky, veliký Michale Janovče, že jsi to natvrdo objasnil i poslednímu Joudovi z Horní Lhoty, který snad dosud tápal. Tak a teď víme, proč nám servírují v ČT polopravdy a překroucené lži, hlavně o Ukrajině, Rusku a pod., protože je to předepsáno EU. Budeš-li poslouchat – dostaneš penízky do svého korýtka. Když ne, korýtko vyschne. EU a USA potřebují oblbovat lidi ve svůj problematický prospěch a prospěch finančníků, ovládajících svět Pro objektivní informace, nespoléhejte na zprávy v ČT, nebo české noviny, ale čtěte na internetu Parlamentní listy, Protiproud, Nová republika a pod

Nespokojený divák ČT

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.