Vážené čtenářky, vážení čtenáři, jelikož jsem tento týden na cestách, nemám čas pro vás přeložit nejnovější zprávy od Benjamina Fulforda. Proto tentokrát přejímám slovenský překlad z prekladyodlesa.sk

Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka. 

13/11/2017

Pokračuje veľká čistka chazarských gangstrov, po zatknutí stoviek saudských princov, generálov a politikov teraz nasleduje 842 uzavretých obžalôb proti vyššie postaveným chazarským gangstrom v SŠA, ako potvrdzuje Pentagon, CIA a ďalšie zdroje.

[wp_ad_camp_2]

Zdroje z Pentagonu poslali fotografie nižšie, na ktorých sú Hillary Clintonová a americký senátor John „Daeš“ McCain „pod dozorom a nosia ortopedické topánky, aby zakryli GPS náramok na členku pravej nohy.“

Faktom je, že väčšina politikov vo Washingtone, D.C., odkedy sa dala na politiku, zbohatla tak veľmi, že za tým ani vzdialene nemôže byť ich plat. To znamená, väčšina z nich bola podplatená a preto väčšina z nich pôjde do väzenia. [Bývalá] predsedkyňa Snemovne reprezentantov, Nancy Pelosiová v poslednej dobe úmyselne predstierala na verejnosti senilitu, aby sa tak pokúsila vyhnúť zatknutiu z lekárskych dôvodov.

Tie isté zdroje NSA teraz hovoria, že masová streľba, ku ktorej došlo 1. októbra v Las Vegas, bola pokusom žoldnierov pracujúcich pre bezpečnostnú spoločnosť G4S, ktorých najal George Bush st., na vytvorenie rozruchu, s cieľom zabiť amerického prezidenta Donalda Trumpa a korunného princa Saudskej Arábie, Mohameda Bin Salmána (MBS). Trump a MBS sa tajne stretli v priestoroch hotela Mandalay Bay, ktorý vlastní MBS, aby diskutovali o masovom zatýkaní páchateľov teroristických útokov z 11. septembra, uvádzajú tieto zdroje.

[wp_ad_camp_2]

Trump a MBS boli bezpečne evakuovaní a zatýkanie sa už začalo spôsobom, ktorý už korporačné propagandistické médiá nemôžu poprieť, potvrdzujú viaceré zdroje. Zatiaľ čo prebiehali zatknutia,  Trump sa vo Vietname tajne stretol s ruským prezidentom Vladimírom Putinom a čínskym prezidentom Si Ťin-pchingom. Tu je to, čo k tomu uvádza zdroj CIA, ktorý mal na stretnutí oči a uši.

„Je toho oveľa viac, ako iba ‘postranné stretnutia a krátke podania rúk‘, ako nám to vykresľujú médiá. Traja svetoví lídri (Trump, Putin a Si Ťin-pching) mali dôverné stretnutie. Bol tam aj [indonézsky] prezident Jokowi (ako zástupca holdingov so zlatom M1 Sukarno). Trump bol informovaný, že budúci mesiac Putin prípadne Ruská centrálna banka oficiálne ohlásia novú menu, krytú zlatom. Bude krytá spoločne Ruskom, Čínou a Indiou, ich zásobami zlata. Indonézia použije na krytie novej meny zlato kolaterálnych účtov. Tento krok spôsobí veľký tlak na americký dolár a Rothschildovský globálny bankový systém. Účastníci sa tiež dohodli, že nastal čas na zmiernenie vystupňovanej situácie v súvislosti so Severnou Kóreou.“

Zatiaľ nie je jasné, aký úspech bude mať ruský gambit, niet však pochýb o tom, že je potrebná alternatíva k súčasnému americkému petrodolárovému systému. Vláda korporácie Spojené štáty americké v osobitnej oblasti Washington D.C. (nie je súčasťou Spojených štátov amerických) je definitívne v bankrote. Ukazuje to skutočnosť, že americký štátny dlh sa od 30. septembra zvýšil o 640 miliárd dolárov. Okrem toho, Spojené štáty vo fiškálnom roku, ktorý skončil k tomuto dátumu, vytvorili obchodný deficit vo výške 539 miliárd dolárov a deficit verejných financií vo výške 666 miliárd dolárov.

[wp_ad_camp_2]

Preto zrejme nie je žiadna náhoda, že vláda korporácie Spojené štáty tvrdí, že od zatknutých saudských princov získa 800 miliárd dolárov a z nových predajov výrobkov do Číny 250 miliárd dolárov. To by jej prinieslo 1,05 bilióna dolárov, čo je takmer dosť na to, aby zaplatila za nový dlh 1,205 bilióna dolárov, nahromadený vo fiškálnom roku 2017. Zrejme dúfa, že zvyšok vypáčia z klientských štátov, ako Japonsko, Južná Kórea a Katar (z toho dôvodu oznámenia o veľkom predaji zbraní). Tieto čísla sú však takmer určite do značnej miery založené na zbožnom prianí.

Napríklad člen kabinetu japonského otroka, premiéra Shinzóa Abeho, minulý týždeň kontaktoval Spoločnosť Bieleho draka, sťažoval sa na všetky americké žiadosti o ďalšie peniaze, ktoré zazneli minulý týždeň, keď Trump navštívil Japonsko a povedal: „Japonsko už nedokáže poskytnúť žiadne ďalšie peniaze.“

Japonská vláda zaviedla „systém môjho čísla“, ktorý každému občanovi pridelil jedinečné číslo, s cieľom odhaliť peniaze, ukryté na viacerých bankových účtoch pod rôznymi menami. Takto sa podarilo zhromaždiť bilión jenov, prípadne 8,8 miliárd dolárov, ktoré boli odovzdané Američanom počas návštevy Trumpa, uvádza tento zdroj. Z pohľadu obyčajných ľudí (alebo vlád) sú to veľké peniaze, ale ani zďaleka nie toľko, koľko potrebuje americká korporácia.

Saudskí Arabi, poslúchajúc svojich chazarských pánov, sa minulý týždeň očividne pokúsili proti Iránu využiť hrozby vojny, v márnom úsilí zachrániť petrodolár vidinou spustenia apokalyptickej tretej svetovej vojny, ktorú si chazarskí fanatici ustavične predstavujú.

Zdroje Pentagonu tvrdia, že Saudi presunuli niekoľko F15 na Cyprus „ako zúfalý krok, ktorý nikoho nevystrašil, pretože saudskí piloti sú ciciaci a pakistanskí a izraelskí piloti nebudú riskovať, že by ich Rusi rušili alebo zostrelili.“

[wp_ad_camp_2]

Namiesto toho, Saudská Arábia je „pod tlakom, aby vrátila uneseného [libanonského] premiéra [Saada] Harírího“, hovoria zdroje. Navyše, zemetrasenie 13. novembra na hranici medzi Iránom a Irakom“ by mohlo signalizovať to, že Irán už má jadrové zbrane“, hovorí zdroj. Mohol by to tiež byť tajný izraelský útok na Irán, špekulujú egyptské zdroje.

V každom prípade, čistka Saudov teraz zasiahla bývalého saudskoarabského veľvyslanca v Spojených štátoch a blízkeho spojenca Bushovej rodiny, Bandara Bin Sultána. Bandar a korunný princ MBS „môžu byť korunnými svedkami toho, čo Izrael urobil 11. septembra“, hovoria zdroje Pentagonu. Samozrejme, cesta do Izraela potom povedie k Rothschildovcom, ktorí sa schovávajú vo svojom komplexe v Zugu vo Švajčiarsku.

V súčasnosti sa operácie v SŠ zastavujú. Na tomto fronte zdroje NSA hovoria, že dvornému obchodnému zástupcovi Clintona/Busha (a mučiteľovi detí uctievajúcemu satana) Johnovi Podestovi bolo znemožnené utiecť zo SŠA americkou stíhačkou a bol zatknutý. Rozpad Bushovej/Clintonovej kabaly je teraz verejne viditeľný už aj v korporačných médiách v podobe správ, že boli zatvorené Podestove spoločnosti. Navyše, Trump minulý týždeň uvoľnil ďalších 13 213 neredigovaných spisov o atentáte na Kennedyho (odkaz).

Chazari a otroci v ich korporačných médiách sa stále držia ilúzie, že osobitný právny zástupca Robert Mueller napokon zatkne Trumpa ako súčasť prebiehajúceho vyšetrovania „ruského zasahovania do volieb“. Zdroje Pentagonu  však hovoria, že aj keď bol Mueller zapojený do kamufláže udalostí z 11. septembra, „ešte stále je to vojak námornej pechoty, ktorý plní rozkazy generálov [Johna] Kellyho a [Jamesa] Mattisa, ako dokonalá páka na zosadenie izraelsko-bushovskej kabaly“.

A ak si myslíte, že prezident Trump je skutočne zodpovedný, prečítajte si článok na odkaze nižšie, kde veliteľ generálneho štábu Bieleho domu generál John Kelly hovorí, že nečítal Trumpove príspevky na sociálnej sieti a že jeho úlohou je „uistiť sa, že prezident je informovaný o tom, čo má robiť“ (odkaz).

Podľa zdrojov Pentagonu sa uskutočnili testy amerického núdzového rozhlasového systému (EBS), aby občania mohli byť informovaní, aj keby im Chazarmi ovládaný Google a korporačné médiá aj naďalej klamali. Dúfajme, že zoznam osôb, ktoré majú byť zatknuté, zahŕňa aj vrcholový manažment spoločnosti Google, Facebook atď., aby sa internet opäť stal skutočným zdrojom informácií.

Poznámka na záver: zdá sa, že v Číne odohráva niečo zlovestné. Čínska vláda minulý týždeň oznámila, že cudzincom bude umožnené môcť prevziať väčšinu (51 %) vlastníctva čínskych finančných firiem (odkaz).

Zatiaľ čo na prvý pohľad sa to javí ako dobrý krok, Japonsko, Južná Kórea a ďalšie ázijské krajiny pripomínajú, ako chazarská čvarga spôsobila devastáciu tým, že vtiahli miestne finančné spoločnosti do umelo vytvorenej ázijskej finančnej krízy v roku 1997. Čínsky trh s nehnuteľnosťami je teraz v bubline, ktorá je oveľa horšia, ako bola v Japonsku. Keď realitná bublina praskne, a podľa zákonov finančnej gravitácie musí prasknúť, možno budeme môcť sledovať, ako sa sem vrhnú chazarské firmy, aby prevzali čínskych veriteľov za zlomkové ceny. Toto oznámenie vzbudzuje otázku, či NSA mala pravdu, keď povedala, že čínsky prezident Si Ťin-pching  bol agentom Rothschilda.

Nesmieme zabudnúť, že chazarská vládnuca trieda bola zodpovedná za desiatky miliónov úmrtí od konca 2. svetovej vojny. Rôznym orgánom, vrátane americkej armády, boli poskytnuté nevyvrátiteľné dôkazy o tom, že Chazari aktívne plánovali zabiť 90 % svetovej populácie, alebo 6,3 miliardy ľudí.

[wp_ad_camp_2]

Tentoraz ich potrebujeme natrvalo zastaviť. To znamená, odobrať im hlavný zdroj ich moci – ich kontrolu nad finančným systémom. To znamená, že Banka pre medzinárodné zúčtovanie, Svetová banka, MMF, Európska centrálna banka, Rada Federálneho rezervného systému, Japonská národná banka atď. musia byť vyňaté z ich kontroly. Nebudú ochotní len tak odovzdať kľúče, takže napokon budú musieť nastúpiť muži so zbraňami. Preto sú americké, čínske a ruské vojenské sily najlepšou nádejou ľudstva.

Preklad ďurino

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.