…..nemuseli jsme dlouho čekat a máte potvrzenou zprávu o vyvlastňování majetku. Přijde do celé EU….
12:54
poblázněná myš  tm komentuje: varoval jsem lidi zavčas a strhl se na webu proti mým výrokům a důkazům od lidí, kteří „skutečně vědí,“ celkem dosti velké tornádo a poprask. Údajně to je prý hoax. Směji se tomu. Lidé komentují něco a někoho, o kom nic nevědí a věří nějakým pomlouvačným sms a mejlíkům, kde si toho jeho strůjci hodně navymýšlejí. Po přečtení níže uvedenéhop článku Vám vytuhne asi úsměv na rtech. Nečekám, že se mi někdo omluví za nesmyslné pomlouvání, že to, co jsem napsal o vyvlastňování majetku a pozemků, je hoax. Lidé by měli psát o tom, čemu rozumí a o čem vědí. Já to věděl od roku 2010, že to přijde. A přišlo…..
tm

ITÁLIE: Poslední dar ministra vnitra Alfano: nový národní plán pro “hoštění” : alespoň 3 imigranti na tisíc obyvatel. Prefekti mají zelenou a mohou rovněž zabavit domy a byty v soukromém vlastnictví

Angelino Alfano.jpgAngelino Alfano (ANSA)

Italský Ministr vnitra jen čekal až skončí referendum, aby se zabránilo, že by tato zpráva mohla negativně ovlivnit výsledek hlasování, ale už měl vše nachystané. „Jsme připraveni zbořit hradby a barikády. Oběžníky jsou již napsány, prefekti upozorněni. Není již přijatelné, aby některé obce na sebe brali váhu nouzového stavu, zatímco mnoho dalších si myje ruce“, napsal deník Repubblica s odvoláním na zdroje ministerstva vnitra. Je připraven nový národní i distribuční plán imigrantů, který si klade za cíl donutit k “hoštění” 5400 starostů, kteří doposud řekli na plánovánou invazi NE !!! Ve středu se rozletí ministerské oběžníky, které stanoví povinnost pro všechny obce “hostit” alespoň 3 migranty na každých 1000 obyvatel !!!

Takže se potvrzuje a stává se oficiálním zrušení soukromého vlastnictví: prefekti pro nedostupnost veřejných zařízení pro imigranty, budou moci zabavit soukromý majetek.

Ministr Alfano, po dohodě s odstupující vládou, se ve skutečnosti rozhodl ignorovat protesty občanů a odpor místních správců, kterým není dovoleno, aby mohli rozhodnovat o tak důležité otázce ve svých vlastních obcích. V příštích dnech začne fungovat zavedení nuceného příjmu imigrantů. Prefekti jsou zmocněni vést výběrové řízení a zabavení nemovitostí.

Již jsem psala o zabavení soukromého hotelu u Roviga a věděla jsem o jednom dalším u Verony. To nastalo po jednotlivých zvláštních příkazech. Ted ́ už se na to prefekti ptát nemusí a mohou zabavit jakýkoliv vhodný soukromý majetek oficiálně … nejen hotely, ale i byty či domy.

http://pilloni.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=567584

poblázněná myš.jpg tm komentuje: lidé probuďte se konečně a uvažujte svým vlastním mozkem, vybírejte si zprávy a zkuste tyto zprávy navzájem kombinovat!!!!!

Zdroj:

http://svobodnenoviny.eu/zruseni-prava-na-soukrome-vlastnictvivsechny-obce-jsou-povinny-prijimat-ilegalni-migranty/

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.