Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Melania si přeje, aby se Tucker Carlson stal v roce 2024 Trumpovým viceprezidentem
  Melania si přeje, aby se Tucker Carlson stal v roce 2024 Trumpovým viceprezidentem

  Melania si přeje, aby se Tucker Carlson stal v roce 2024 Trumpovým viceprezidentem

 • Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování
  Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování

  Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování

 • Starý finanční systém dosáhl svého konce
  Starý finanční systém dosáhl svého konce

  Starý finanční systém dosáhl svého konce

 • Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin
  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

Související zprávy

Okamura: Miliony muslimských migrantů nám sem neposlala ruská propaganda, ale zločinná Evropská unie a USA. A neuvěřitelná arogance Sobotky a Babiše…

….naštěstí jsou lidé ve vládě, kteří i přes nesmyslné zákazy EU se nebojí mluvit a říkají pravdu. Můžeme jim zatím jenom poděkovat. Budeme pevně věřit že vláda nějakého srálbotky s čapím hnízdem je u konce….

07:54

Okamura: Miliony muslimských migrantů nám sem neposlala ruská propaganda, ale zločinná Evropská unie a USA. A neuvěřitelná arogance Sobotky a Babiše…

okamura

ROZHOVOR Předseda SPD a poslanec Tomio Okamura říká, že bomby v Evropě neodpalují Rusové, ale islamisté podporovaní některými západními zeměmi. Tálibán, Al-Káidu nebo Daeš nestvořila ruská propaganda, ale americké peníze a američtí poradci a americká vláda. „Věřím a doufám v budoucnu v dobrou spolupráci a rovnocenné vztahy se Spojenými státy, které, pokud zvítězí Donald Trump, opustí svoji imperialistickou politiku, která jednoznačně poškozuje Evropu – viz současnou migrační vlnu – a USA začnou naopak spolupracovat s Ruskem, což by nám v České republice jen prospělo,“ říká Okamura.

 [wp_ad_camp_1]
Okamura: Miliony muslimských migrantů nám sem neposlala ruská propaganda, ale zločinná Evropská unie a USA. A neuvěřitelná arogance Sobotky a Babiše…

V NATO se vede debata o posílení obrany proti „agresivnímu Rusku“. Mluví se o zintenzivnění cvičení, o umístění některých vojsk ve východních členských státech EU, již probíhá posílení protiraketové obrany (Rumunsko) a v prvé řadě se všeobecně naléhá na země Aliance, aby zvýšily výdaje na obranu. Je tato aktivita opodstatněná? Jsou vztahy s Ruskem stále tak problematické, že je potřeba posilovat obranu na hranicích s ním?

V prvé řadě bych chtěl zdůraznit, že nejsem ani obdivovatelem Putina, ani nekritickým fanouškem Ruska. Vždy se pouze snažím vidět všechny vztahy vyváženě, spravedlivě a pravdivě. A to se týká nejen osobního, ale i politického života. Vztahy s Ruskem nejsou problematické, podstata je přece v tom, že se problematizují. Všichni se jistě shodneme v tom, že nám všem Rusko zcela zásadně pomohlo zvrátit poměry sil v Sýrii. Celá evropská veřejnost viděla, že, když se chce, jde islamisty porazit, a Rusko si získalo určité sympatie veřejnosti – a tento fakt chce nyní podle všeho někdo uměle zvrátit, a tak tu máme protiruské vojenské cvičení v Pobaltí, abychom Rusy vyprovokovali k nějaké odvetné reakci a mohli pak říct: vidíte, ti Rusové nás ohrožují. Znovu zdůrazňuji, že nejsem nekritickým obdivovatelem Ruska, ale tohle přece musí vidět každý člověk, který je schopen uvažovat v širších souvislostech. Je to zcela v rozporu s politikou, kterou já prosazuji – mým cílem je hledat spojence, nikoliv vytvářet nepřátele.

Řekněme si upřímně, viděli jste kolem hranic USA létat ruské stíhačky nebo plout ruské válečné lodě? Já jsem o ničem takovém neslyšel, ale Američané kolem Ruska brouzdají jak na kolotoči. Kdo koho ohrožuje? Realita je, že výdaje na zbrojení v Rusku nejsou ani desetina toho, co vynakládají Američané. A pokud vím, na americkém kontinentě Rusové nemají ani jednu základnu.

V rámci debaty nad tímto tématem padla myšlenka, že bychom měli usilovat jak o stálé vojenské základny NATO, případně USA, na našem území, tak o umístění prvků americké protiraketové obrany u nás, což jsme dříve odmítli v případě radaru v Brdech. Získalo by to vaši podporu?

Ne, to nechci. Vážím si prostých normálních Američanů a podporuji zahraničněpolitické názory prezidentského kandidáta Donalda Trumpa, ale současná americká vláda a administrativa jsou zodpovědné za vyvolání mnoha válek. Řekněme si upřímně a bez politického zabarvení – kdyby USA nerozvrátily stabilní režimy v Libyi, v Iráku či v Sýrii, tak tady vůbec nemáme migrační islámskou vlnu, která nás všechny stojí miliardy eur a nekonečné problémy pro Evropu do budoucna.

Jak se díváte na občasné návrhy na zrušení sankcí proti Rusku? Sdílíte všeobecné přesvědčení, že navzdory tomu, že Putin má obrovské hospodářské problémy, i nadále je schopen si držet podporu veřejnosti?

Sankce jako politikum nemají logiku – v tomto případě naopak ukázaly na chybnou politiku Washingtonu a Bruselu. Sankce v prvé řadě poškodily evropské vývozce včetně našich zemědělců a našeho průmyslu. Co sankce způsobily? Jen to, že naše firmy přišly o lukrativní zakázky v Rusku a došlo k ohrožení pracovních míst pro naše občany – a Rusko se tím pádem obrátilo na jiné partnery, na Čínu, na země v Latinské Americe, a produkty, které bralo od nás, bere buď jinde, nebo je začalo vyrábět samo. To je pro Rusko plus, pro nás mínus – ztratili jsme obchodního partnera a bude velmi těžké, ne-li nemožné, získat stejné pozice zpět. A komu ku prospěchu? Nikoli Evropě nebo České republice, ale USA, které si přejí EU připoutat k sobě více.

Když hovoříme o Rusku… i v rámci boje proti ruské propagandě vznikne na Ministerstvu vnitra od příštího roku Centrum terorismu a hybridních hrozeb. Jak se u nás údajná ruská, ale i další propaganda projevuje? Jakými prostředky s ní může třicet analytiků na vnitru bojovat?

No, upřímně, abych viděl současnou katastrofální politiku Bruselu a Washingtonu, nepotřebuju ruskou propagandu, stačí zdravý rozum. Miliony muslimských migrantů nám sem do Evropy přece neposlala ruská propaganda, ale politika Bruselu a Washingtonu a dovolím si v tomto případě dodat, že zločinná politika, protože umožnění nevratné islámské invaze do Evropy nemohu jinak nazvat. Navíc nelegální invaze.

A jak všichni víme, tak Tálibán, Al-Káidu nebo Daeš nestvořila ruská propaganda, ale americké peníze a američtí poradci a americká vláda. Majdan nefinancovali Rusové, ale americká vláda – a doklady o tom nezveřejnili Rusové, ale opět sami američtí občané, takže nemá smysl si stěžovat na ruskou propagandu; ale chápu, že je nutné mít nějakou vlastní lživou propagandu, která bude všechno pokrývat. Pro mne je americká a bruselská politika obrovským zklamáním, jelikož jsem dříve před vstupem do politiky ani ve snu nevěřil, jaká je skutečná realita.

 

Psali jsme:

 

Roman Joch prohlásil, že ve chvíli, kdy ruský voják překročí hranice kterékoli z pobaltských zemí, bude správné okamžitě smazat proruské servery a po dobu konfliktu s Ruskem internovat redaktory proruských webů. Kde je míra svobody slova třeba i v případě, kdyby nastal vojenský konflikt?

Pan Joch by si měl vzít utišující kapky, jelikož realita je přece taková, že se v Pobaltí v těchto dnech budou promenovat nikoli Rusové, ale američtí vojáci – hned u ruských hranic. Představte si, že by se takto promenovali ruští vojáci u amerických hranic, to by byl možná ze strany Američanů začátek třetí světové války. A znovu zdůrazňuji, že nejsem ani proruský, ani protiamerický, jen vidím současnou realitu takovou, jaká je, a je mi upřímně líto, že se geopolitická realita ve světě takto změnila.

Co se týče svobody slova, to je u nás v České republice, bohužel, kontroverzní pojem – v soukromí si můžete říkat, co chcete, ale nikdo vás nereflektuje. V mainstreamových médiích pak panuje naprostá cenzura, kde není připuštěn oponentní názor a média doslova vymývají mozky prorežimními žvásty. Nápad internovat oponentní alternativní žurnalisty je opravdu „geniální“ dovršení stávajícího stavu, který jen dokládá fašizující tendence současné vládnoucí oligarchie, takzvaných elit a mainstreamových médií.

Nakolik je podle vás legitimní diskutovat o samotné geopolitické orientaci naší země, tedy členství v NATO a EU? Objevují se výklady, že o těchto věcech se ani diskutovat nesmí, referenda jsou nepřípustná a tak dále.

Ano, Sobotkova a Babišova vláda odmítá referenda na tato témata. Naše hnutí SPD již pětkrát za poslední rok ve Sněmovně referendum navrhlo, ale vláda nám to vždy zamítla. Je to jejich neuvěřitelná arogance moci. Stejně tak Sobotka s Babišem odmítají  referendum ohledně přijímání či nepřijímání arabských a afrických migrantů, přestože již letos Sobotka s Babišem začali první várku několika tisíc těchto imigrantů na základě kvót EU natrvalo přijímat. Neuvěřitelné. Tahle země je naše; a ať už udělá současný režim cokoli, stejně v budoucnu přijde přímá demokracie – tedy vláda občanů – a já ze srdce a hluboce věřím rozumu našich občanů.

Nikdo z normálních lidí nemá potřebu vyvolávat agresi proti Rusku nebo jiné zemi. Jen zbrojní firmy a jimi placení či sponzorovaní lidé. Normální lidé si přejí jen mír a prosperitu. My samozřejmě armádu a vojáky potřebujeme, ale nikoli proti Rusku, ale snad každý vidí, že na ochranu naší země proti aktuálnímu nebezpečí, a tím jsou islamisté, kteří začali kolonizovat Evropu. Bomby v Evropě neodpalují Rusové, ale islamisté podporovaní některými západními zeměmi – to je, bohužel, krutý a smutný fakt, před kterým se nelze schovat a který i pro mne znamenal těžké zklamání a velké procitnutí.

 

Psali jsme:

 

Rakouské prezidentské volby nakonec těsně vyhrál exšéf Zelených Alexander Van der Bellen. Přesto jde o historický úspěch tamních Svobodných. Jak může pokračovat trend růstu dalších podobných stran v Evropě (Alternativa pro Německo, francouzská Národní fronta a tak dále)?

Věřím, že zdravý rozum bude vítězit a my i naši přátelé z naší evropské politické frakce MENF budeme posilovat. Jen připomenu, že členem naší evropské frakce je kromě našeho hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) také francouzská Národní fronta Marine Le Penové, holandská Strana pro Svobodu Geerta Wilderse, rakouští Svobodní Hanse Christiana Stracheho, Liga Severu Mattea Salviniho a nově také Alternativa pro Německo, kde je předsedkyní Frauke Petry.

Těším se na další pravidelné osobní setkání se všemi jmenovanými přáteli a předsedy těchto stran na naší třetí letošní konferenci 17. června ve Vídni, kde budeme opět koordinovat náš celoevropský společný program prosazování přímé demokracie, spravedlnosti, protiimigrační politiky a hájení našich národních zájmů proti diktátu Bruselu. Stávající vládnoucí strany jsou v celé Evropě zkorumpované a zdiskreditované a myslím, že ani sebevětší placené mediální masáže jim už moc nepomohou a každý normálně uvažující občan již pochopil situaci. Podívejte se na naši vládu – premiér Sobotka se spolupodílel na podvodech, které stát připravily o desítky miliard korun, například v kauze privatizace OKD. Je jen otázka odvahy státních zástupců, kdy bude obviněný a odsouzený. Nejinak tomu je po celé Evropě – vláda zkorumpovaných podvodníků se, věřím, chýlí ke konci.

A co může tento trend znamenat do budoucna? Trvalé ochlazení Evropanů vůči imigraci? Rozvolnění, či úplný rozpad EU? Nebo dokonce, jak uvádí Appelbaumová, nástup „národního“ socialismu (míněno ne ve smyslu nacismu, ale spíše například prvorepublikových národních socialistů. Kombinace národovectví a silné role státu v ekonomice a sociálního zajištění)?

Věřím v dobrou budoucnost, kterou si však musíme vymoci ve volbách, a tou je Evropa silných suverénních národních států, které spolupracují na dobrovolné bázi s celým světem. Věřím a doufám v budoucnu v dobrou spolupráci a rovnocenné vztahy se Spojenými státy, které, pokud zvítězí Donald Trump, opustí svoji imperialistickou politiku, která jednoznačně poškozuje Evropu – viz současnou migrační vlnu –  a USA  začnou naopak spolupracovat s Ruskem, což by nám v České republice jen prospělo, kdyby byl klid na obě strany. Je nutné hledat apriori přátele, nikoliv vytvářet apriori nepřátele – to je můj styl politiky, to je styl politiky našeho hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD). Chceme spojovat, nikoliv rozdělovat. Pro nás není důležité jestli doleva, nebo doprava, ale jestli jde naše republika dopředu.

Zdroj: www.parlamentnilisty.cz

[wp_ad_camp_1]
Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
11 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře