07:54

Okamura se spojil se Zemanem: Musíme zastavit nelegální imigraci. Musíme zastavit příchod islámských teroristů a vrahů

Ilustrace

 [wp_ad_camp_1]

Naše SPD a SPO, kde je čestným předsedou prezident Miloš Zeman, jdou společně v koalici do říjnových krajských voleb ve všech krajích kromě Zlínského a Pardubického – tam jdeme samostatně. V době, kdy islámští fanatici vraždí v evropských zemích stovky nevinných lidí, se na Vás obracíme společně se senátorem Janem Velebou s naléhavou výzvou. Musíme zastavit nelegální imigraci. Musíme zastavit příchod islámských teroristů a vrahů.

Dnes hrozí, že tato země už nebude patřit našim dětem a vnukům. Pokud tomu chceme zabránit, musí vlastenci spojit síly a v demokratických volbách porazit vládní politiky, kteří se nestarají o naše bezpečí a bezpečí naší země.

Hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) a Strana Práv Občanů (SPO) proto vytvořili společnou koalici pro říjnové krajské volby.

Dlouhodobě prosazujeme nulovou toleranci k nelegální imigraci, nulovou toleranci k islamizaci a rozhodný odpor proti teroristům. Nechceme a nevydáme naší zemi na pospas multikulturním pokusům politiků Evropské unie a Sobotkovy vlády. Nebudeme pokusnými králíky kancléřky Merkelové a premiéra Sobotky.

Společně musíme zastavit ničení naší svobody, demokracie a kultury. Česká republika je naše země a tak to musí zůstat. Nemůžeme uhýbat novodobým barbarům, pro které nemá lidský život, životy žen a děti, žádnou hodnotu. Naše hranice pro ně musí zůstat uzavřená.

Vážené dámy a pánové, přijďte k říjnovým krajským volbám a dejte hlas naší koalici hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) a Strana Práv Občanů. Děkujeme za Vaši podporu.

Zdroj (1)

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.