;

07:54

Okamura se spojil se Zemanem: Musíme zastavit nelegální imigraci. Musíme zastavit příchod islámských teroristů a vrahů

Ilustrace

 

Naše SPD a SPO, kde je čestným předsedou prezident Miloš Zeman, jdou společně v koalici do říjnových krajských voleb ve všech krajích kromě Zlínského a Pardubického – tam jdeme samostatně. V době, kdy islámští fanatici vraždí v evropských zemích stovky nevinných lidí, se na Vás obracíme společně se senátorem Janem Velebou s naléhavou výzvou. Musíme zastavit nelegální imigraci. Musíme zastavit příchod islámských teroristů a vrahů.

Dnes hrozí, že tato země už nebude patřit našim dětem a vnukům. Pokud tomu chceme zabránit, musí vlastenci spojit síly a v demokratických volbách porazit vládní politiky, kteří se nestarají o naše bezpečí a bezpečí naší země.

Hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) a Strana Práv Občanů (SPO) proto vytvořili společnou koalici pro říjnové krajské volby.

Dlouhodobě prosazujeme nulovou toleranci k nelegální imigraci, nulovou toleranci k islamizaci a rozhodný odpor proti teroristům. Nechceme a nevydáme naší zemi na pospas multikulturním pokusům politiků Evropské unie a Sobotkovy vlády. Nebudeme pokusnými králíky kancléřky Merkelové a premiéra Sobotky.

Společně musíme zastavit ničení naší svobody, demokracie a kultury. Česká republika je naše země a tak to musí zůstat. Nemůžeme uhýbat novodobým barbarům, pro které nemá lidský život, životy žen a děti, žádnou hodnotu. Naše hranice pro ně musí zůstat uzavřená.

Vážené dámy a pánové, přijďte k říjnovým krajským volbám a dejte hlas naší koalici hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) a Strana Práv Občanů. Děkujeme za Vaši podporu.

Zdroj (1)

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.