Operaci “Stop Anofert!” řídí z Bruselu přímo operativa George Sorose, cílem je zastavit kontrakty na dodávky amerických zbraní do ČR a dostavbu Temelína americkými firmami! V pozadí plánu na svržení vlády stojí v ČR kádr, který vystudoval v Budapešti a nedávno byl v Berlíně zvolen do představenstva správní rady Transparency International! Jakmile Andrej Babiš podal ruku Donaldu Trumpovi, bylo v Berlíně rozhodnuto skočit po krku Agrofertu a vyžadovat vrácení dotací za několik let zpětně!

 

[wp_ad_camp_2]

 

Českou protektorátní republikou otřásá skandál. Evropské úřady oznámily, že premiér Andrej Babiš je ve střetu zájmů, a to již od roku 2017, kdy vyhrál volby do poslanecké sněmovny a stal se premiérem. Přestože společnost Agrofert převedl do svěřenského fondu, podle Evropské komise to nic nevyřešilo, protože Andrej Babiš jako premiér může nadále rozhodovat o státních rozpočtech a rozpočtových kapitolách, včetně působení na ministerstva, která schvalují evropské dotace.

Agrofert proto má prý všechny evropské dotace vrátit, a to zpětně až do roku 2017. Premiér Andrej Babiš na to dnes reagoval [1], že nic se vracet nebude, protože dotace byly čerpány v souladu s českými zákony a evropskými směrnicemi. Ve hře je i žaloba Agrofertu u WTO na Evropskou komisi a arbitráž proti EU u arbitrážních komor v Ženevě a v New Yorku. To jsou interní informace, které exkluzivně získala v posledních hodinách naše redakce.

Andrej Babiš a dotace pro Agrofert

Nebudeme teď řešit Andreje Babiše a jeho impérium, protože je to všechno naprostá komedie. O tom, že Andrej Babiš má vliv na dotace, věděly evropské orgány nikoliv v poslední době, ale minimálně posledních 15 let, kdy Babišovi lidé obsadili jednotlivá ministerstva v ČR dávno předtím, než Andrej Babiš vstoupil do politiky.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Snad si někdo nemyslí, že Agrofert začal čerpat dotace v roce 2017 a v době po ustanovení nové vlády? Agrofert je napojený na mamutí evropské dotace již od roku 2004, kdy ČR začala čerpat dotace po vstupu do EU a nikomu to nevadilo. Andrej Babiš totiž jel globální eurobusiness a politiku EU, a tím to bylo dáno. Jenže, po nástupu do politiky začal jít na ruku Američanům a neoconům z Pentagonu a Kongresu. A tím si zadělal na dnešní malér.

Petra Nečase sestřelili plukovníci, Andreje Babiše mohou sundat studenti ze Sórošovy školy

To, co donedávna nikomu nevadilo, je dnes pro Brusel nepřekročitelný problém a chce po Agrofertu peníze vrátit. Je to něco podobného, jako kdyby někdo řekl, že Babiš mohl čerpat dotace jen tak dlouho, dokud nezačal vrtat Berlínu do politiky a do plánu Německa na globalistický projekt Východ – Západ. Jen si vzpomeňte, jak Babišův ministr obrany Martin Stropnický se před Američany ukláněl tak hluboce, až si vysloužil místo velvyslance v Izraeli.

Jen si vzpomeňte na vydání Jevgenije Nikulina do USA vloni na jaře [2], všechno ve prospěch Američanů. Jenže letos v zimě přišla poslední kapka. Andrej Babiš přijel do Izraele, nasadil si na hlavu jarmulku, přijal halachu a slib ochrany Izraele [3] a vzápětí dostal pozvánku k Donaldu Trumpovi do Bílého domu. A to byla pro Berlín a Brusel poslední kapka. Protektorátní Praha se vzbouřila Berlínu a navazuje vztahy s USA, za zády Berlína.

David Ondráčka, šéf české Transparency International

Odvetu proti Babišovi řídí kádr George Sorose a jeho student David Ondráčka [4], šéf české pobočky Transparency International. David Ondráčka studoval na Středoevropské univerzitě George Sorose v Budapešti, předtím studoval na další škole George Sorose, New York University, kterou sponzoruje a dotuje tento původem maďarský židovský finančník. Jako vrcholem řídícího procesu proti Andreji Babišovi byla událost v roce 2017, kdy Transparency International, což je Sórošův anti-korupční projekt, na sjezdu v Berlíně dosadila Davida Ondráčku do představenstva celé nadnárodní Transparency International. Toto povýšení bylo nezbytné k tomu, aby česká divize Transparency dostala přístup k materiálům, které pomohou svrhnout Babišovu vládu. A šance je teď vysoká. Proč?

 

[wp_ad_camp_2]

 

Nejlepší čas na položení vlády díky katastrofálnímu výsledku ČSSD v eurovolbách

Protože je ideální čas na pád vlády. V evropských volbách skončila ČSSD katastrofálně a ve straně sílí tlaky na odchod z vlády. Když teď se to správně zmanažuje, tak vláda Andreje Babiše padne. ČSSD totiž bude jen těžko obhajovat před voliči setrvání ve vládě s premiérem, kterého za pomoci Sórošovy Transparency nakonec Evropská komise obvinila z toho, že neoprávněně čerpal dotace z EU, a že ČR má tyto dotace vrátit do pokladny EU. Andrej Babiš v tom vidí spiknutí, a není daleko od pravdy, viz. David Ondráčka a jeho napojení na George Sorose, takže nebude ustupovat. Pro ČSSD to bude ale zoufalá situace, bude to neudržitelné. Situace může dospět do stavu, kdy ČSSD už nebude moci ve vládě setrvat, bude toho moc na zbývající voliče ČSSD. Pokud ČSSD neodejde z vlády, ztratí poslední zbytky voličů.

Středoevropská univerzita George Sorose

Znovu se tak ukazuje, že jsme v redakci měli pravdu, když jsme po volbách 2017 apelovali na politické strany, včetně na hnutí ANO, aby radikálně zasáhlo proti neziskovému sektoru v ČR financovanému ze zahraničí. Nyní se ukazuje, že rozvracení vlády je řízeno ani ne tak z Bruselu, jako spíš z Londýna a lidmi napojenými na Středoevropskou univerzitu, New York University a George Sorose.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Tolikrát jsme upozorňovali, že cizí kapitál, který teče do neziskovek v ČR, je kapitálem pro ovlivňování politiky v ČR. Proč dosud v ČR neexistuje obdoba zákona FARA jako v USA, kde zahraniční agenti a zahraniční investoři, kteří sypou peníze do neziskových projektů, musí být registrováni jako cizí agenti? Toto je třeba urychleně řešit! Přesně jako teď chtějí sestřelit Babiše, tak stejně sestřelili Petra Nečase v roce 2013. Jenže tehdy za tím stáli Američané a neoconi, za útokem proti Babišovi stojí globalisté. Těm vadí americké zbrojní zakázky v ČR, dostavba Temelína americkým Westinghousem, která je na spadnutí a příklon Prahy k USA ve většině postojů zahraniční politiky.

zdroj: 1

Babiše nemám zrovna v oblibě, ale je jasné, že proti němu a jeho vládě byla už před několika týdny spuštěna kampaň (ostatně tímto se rád Babiš ohání). Kritika na něj se ozývá i z „Česko-bruselské televize“ a z „Českého“ rozhlasu. Zdá se, že své úkoly dostal i nejvyšší státní zástupce Zeman. Slovenská vláda byla odejita loni a situace na Slovensku byla pojištěna dosazením Sorosovy loutky (záměrně nepíšu zvolena) – Čaputové. Minulý týden nechala „odstřelit“ rakouskou vládu Sebastiana Kurze Hitler-Merkelová. No a nyní se zdá, že přišla na řadu vláda česká. 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.